Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Konrad!

Co Wam dziś sprawiło radość?

Rekomendowane odpowiedzi

Wolna chata ^^ farbuję sweter, jeśli kolor ładnie złapie to oszczędziłam 80zł na zakupie nowego ^^

Odkrywam whatsapa i kilka dni temu uradowało mnie to, że mój ukochany go ma, i widzę, że tam bywa^^ Kiedyś znów się do niego odezwę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem VPS'a i domenę, łącznie wyszło mnie to 16-17 zł. Z czego domena jest kupiona na rok ;)

Skoro na energetyki tyle wydaję, to na taką rzecz mogę sobie pozwolić. Nie wiem ale u mnie pewne rzeczy wyzwalają strach i nerwicowe zachowania...

A czasem mam tak, że wyjebuję 100zł niepotrzebnie (ostatnio tak wydałem na DDNS'a na mój router).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość flossy

Pieska ;) Obudziłam się dzisiaj z głową opartą o głowę pieski. Nie miałam siły, żeby wstać, ale musiałam wyprowadzić ją na spacer. Rozśmieszyło mnie jak pies zna mój "plan dnia". Najpierw zaprowadziła mnie do łazienki, wskazując nosem na sedes, później usiadła pod umywalką, a kiedy odłożyłam ręcznik, wykonała "psiogę", co oznacza tyle co "notoruszamy!" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

flossy, śpisz z psem w jednym łóżku :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość flossy

Slide, tak 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To bardzo sympatyczne, ale nie boisz się, że Twoja pieska się za bardzo rozkokosi i będzie chciała Tobą rządzić, a nawet nie daj Bóg Cię ugryzie? Słyszałem, że pies powinien wchodzić przez drzwi za właścicielem a nie przed, nie powinien wchodzić na jego legowisko, ani jeść tego samego jedzenia po to aby wiedział, że jest niżej w hierarchii i się nie buntował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość flossy

Śpi ze mną, je ze mną, wpuszczam ją pierwszą przez drzwi, a mimo to sama czuje kiedy przekracza granicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

flossy, a to widocznie masz z nią jakieś wyjątkowe połączenie umysłowe :) Fajnie :)

Co mi sprawiło dziś radość? Nowe książki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Śpi ze mną, je ze mną, wpuszczam ją pierwszą przez drzwi, a mimo to sama czuje kiedy przekracza granicę ;)

Mój pies też śpi ze mną. Może nie całą noc, ale wpuszczam go jak "puka" to mi się kładzie na nogach i tak drzemiemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej drobna przyjemność niż radość: spacer po parku

jutro powtórka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi