Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa kubki ulubionej kawy + sprzątanie - tj. zawsze ciężko mi się za to zabrać, ale jak już to zrobię, to czuję większy porządek w głowie 8) A, no i ucieszyłam się jak dzika, jak podrasowałam instrument, na którym próbuję grać. Takie małe, a cieszy. Dobry czas dziś był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość to za duże słowo, mniejsza niechęć do siebie lepiej to opisuje. Ale wreszcie doładowałam sobie telefon przez internet nie pamiętając prawie hasła do konta bankowego.

+ kupiłam książkę którą miałam kupić dawno temu, okazało się że była w promocji(+1000 do sukcesu)

+napisałam maila do wykładowcy w święta, co wiążę się ze strasznym 'faux-pas'... Pokonać strach przed zrobieniem czegoś takiego to dla mnie duży sukces no i otrzymałam odpowiedź to znaczy ze mogę zacząć pracę.

+tradycyjnie kawa. ostatnio musiałam ją na jakiś czas odstawić a po odstawieniu smakuje jeszcze lepiej.

Niby nic nie znaczące czynności ale nie zrobienie tego męczyło mnie przez długi, bardzo długi okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze nie czytam już Jęczarni :bezradny:

 

To, ze miejscowy psychopata siedzi w izolatce :105:

 

To, ze wyżyłam się na dziewczynie, która grzebała mi w telefonie :evil:

 

To, ze zamiast gupiej psycholozki bede miała być może sensownego terapeutę :105:

 

Płacz caly dzien i noc (pierwszy raz od 3 miesięcy! wczesniej leki tlumily :?) i rozmowa z psychiatra i zauważenie swoich powaznych problemów z tożsamością, poczucia braku osobowości i zauważenie pustki (teraz może będzie można z nią walczyc) :great:

 

Oraz serialik :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, To ciekawe, bo to co napisałaś właśnie zaprzecza temu co napisałaś. A ocena to naturalna umiejętność każdego człowieka za nią moze iść reakcja lub brak reakcji, nie trzeba do tego bozi czy pozwolenia z niebka. Chyba, ze ty dostajesz takie pozwolenie jak oceniasz nie znanego ci do końca człowieka, którym nie wiesz co kieruje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. ja lubię konkurencje - nieżywą :)

A tak żeby nie było ten, to słonko świeci nad nami, ogrzewa nasz sprane łebki psychotropami, zima, zima kto mnie gdzieś dzisiaj przekima.

Czyli ładnie jest pozdrawiam wszystkie grzeczne dzieci które myślą o pokusach, tak dziś można wyjść na sanki dzieci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×