Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Co to przyjemność?

Bo ja jedyne co pamiętam to Olanzapinowo-odstawienną manię w połączeniu z bólami głowy.

No ale już nawet tego nie mam, nawet i lepiej, bo przynajmniej myślę trzeźwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priscilla_126 wyjdź do ludzi trochę, Internet do Internet, ale nie da sie zastapic prawdziwych interakcji międzyludzkich, mimiki twarzy, uśmiechu, przytulenia, ciepła drugiej osoby... TO TYLKO LITERKI SĄ. W każdej chwili taki "przyjaciel" z Internetu moze po prostu Cię olac, bo prawda jest taka, że ludzie nie czują się za bardzo związani z ludźmi przez monitory, bo nie wydzielają sie zadne hormony i inne takie, kumasz?

 

Ja mam dzisiaj słaby dzień Ale sprawiło mi trochę radości to, ze udało mi sie wreszcie dokupić Internet do telefonu, bo w szpitalu trochę kiepsko bez Internetu, nawet leków które sie dostaje nie można wtedy sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zignorowana :why:

 

Teraz wiesz więc, jak to jest ;)

 

Słucham? A czy ja Ciebie kiedykolwiek zignorowałam? A zresztą Ty nic o mnie nie wiesz, mogłam być ignorowania całe życie więc Twoje stwierdzenia "teraz" są mega do dupy łagodnie mówiąc.

Idź się baw w swoje "życie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zignorowana :why:

 

Teraz wiesz więc, jak to jest ;)

 

Słucham? A czy ja Ciebie kiedykolwiek zignorowałam? A zresztą Ty nic o mnie nie wiesz, mogłam być ignorowania całe życie więc Twoje stwierdzenia "teraz" są mega do dupy łagodnie mówiąc.

Idź się baw w swoje "życie".

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zignorowana :why:

 

Teraz wiesz więc, jak to jest ;)

 

Słucham? A czy ja Ciebie kiedykolwiek zignorowałam? A zresztą Ty nic o mnie nie wiesz, mogłam być ignorowania całe życie więc Twoje stwierdzenia "teraz" są mega do dupy łagodnie mówiąc.

Idź się baw w swoje "życie".

 

Jeszcze się pytasz? :shock: Masz gdzieś moje posty, chociaż je widzisz, a już nie wspomnę o tym, że olałaś moje forum. Myślałam, że jesteśmy jakimiś tam znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to faktycznie olalam Twoje forum bo po prostu nikogo tam nie było, tylko Ty i ja :D Nie czulam sie na pewno zoobowiazana do odpowiadania na żadne Twoje posty, a na pewno nie stalkuje Cię i nie czytam wszystkich Twoich postow z zapałem :D I jakimi znajomymi?? Wymienilysmy między sobą może ze 2 pw :-|

 

Ale ogólnie to przepraszam za swój poprzedni post bo byłam trochę podenerwowana, więc mogl być trochę niemiły.

 

Ale po tym co tutaj odwalilas nie chce miec z Tobą żadnej "znajomosci".

 

Ale życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to faktycznie olalam Twoje forum bo po prostu nikogo tam nie było, tylko Ty i ja :D Nie czulam sie na pewno zoobowiazana do odpowiadania na żadne Twoje posty, a na pewno nie stalkuje Cię i nie czytam wszystkich Twoich postow z zapałem :D I jakimi znajomymi?? Wymienilysmy między sobą może ze 2 pw :-|

 

Ale ogólnie to przepraszam za swój poprzedni post bo byłam trochę podenerwowana, więc mogl być trochę niemiły.

 

Ale po tym co tutaj odwalilas nie chce miec z Tobą żadnej "znajomosci".

 

Ale życzę wszystkiego dobrego :)

 

To ty nie wiesz, ze żeby forum się rozkręciło, potrzeba czasu? :shock: Ja z takimi ludźmi jak ty też nie chcę mieć żadnej znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×