Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze, że takie tematy istnieją. Wypisywanie takich przyjemnych dla nas rzeczy wymaga od nas skupienia na nich swojej uwagi, a to z kolei może wpłynąć na nasze dobre samopoczucie.

 

Mi dzisiaj przyjemność sprawiła pani kasjerka z biedronki życząc mi miłego dnia w pełni uśmiechu. Odwzajemniłam zyczenia oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie jak z Hakusem robiliśmy cuda w minecrafcie. Nadal piszę z nim po nocach o komputerach i układach scalonych XD

[videoyoutube=https://www.youtube.com/watch?v=GXhbXKj6ZZs][/videoyoutube]

Wspomnień czar. Ale zaczynam znów się czuć jak w starych czasach. Mam chęć zamiast grać śmieszkować i kodzić.

Może jednak nie jestem Aspie. Ale za to jestem nerdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program o psychoterapii w Telewizji Trwam. Nie sądziłem, że w takim medium zajmą się psychoterapią. :shock: Było trochę religijnego ględzenia, ale ogólnie program ciekawy.
:shock:

Trzeba się cieszyć, że jest jakieś światełko w tunelu i nie zajmują się tam tylko polityką i jechaniem na niePiS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjedzenie obiadu (mięso mielone, ziemniaki, surówka z buraków) zjedzenie pączka, rogalika croissanta i bułki z czekoladą.

 

ważysz ponad 100kg i Ty sie podniecasz że zjadłas obiad i rogalika? pfff

 

każdy ma prawo się wypowiadać na tematy kulinarne, kuchnia i gotowanie to bardzo ważne tematy, kulinarne tematy interesują bardzo wielu ludzi, każdy musi umieć gotować i każdy musi jeść, takie są podstawowe potrzeby człowieka, takie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy musi umieć gotować i każdy musi jeść, takie są podstawowe potrzeby człowieka, takie życie.
nie przesadzajmy - nie każdy musi umieć gotować. A jeść wystarczy tylko to co konieczne do przeżycia. Rogalik tudzież bułka z czekoladą nie są, bo po nich dupka rośnie i nikt Cię nie zechce :mrgreen:

 

Ja Cię coraz bardziej lubię, sarkastyczny druhu :twisted:

 

Dryagan, już urosła - patrz stronę wcześniej :D

 

 

- pączki

- croissanty

- lody w łóżku

również nie są ;)

 

Do życia raczej potrzebne jest zdrowe odżywanie, a nie wpierdzielanie wszystkiego, co popadnie.

Ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×