Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jem jeden posiłek dziennie... czyli zjadam około 400 kalorii... może czasem ciut więcej. Od rozpoczęcia terapii tak mam, nie wiem co robić. Z jednej strony się ciesze, a z drugiej mnie to przeraża.

 

-- 29 cze 2013, 16:24 --

 

Postanowiłam nagrodzić samą siebie i zrobiłam sobie pyszne śniadanko (a że o 16 to już nieważne). Pyszne było, ale już żałuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam psychiatrze, że od ponad dwóch miesięcy kilkakrotnie w ciągu dnia wymiotuje. Jem, jem, jem i wymiotuje. I obsesyjnie się ważę. A ona na to, że mam starać się tego nie robić.

Bardzo dziękuję pani doktor.

 

Chciałabym przestać jeść w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, na konsultacjach, dr Curyło był dla mnie bardzo miły, cierpliwy i serdeczny (wtf ;)), zapisał na listę oczekujących na miejsce na oddziale (3-4 miesiące czekania), a ja mam tylko ochotę "nadrobić" przez te kilka miesięcy -jeszcze schudnąć póki "mogę" itd, być bardziej chora, bardziej zasłużyć na to miejsce na oddziale :/

Ty nadal czekasz na przyjęcie?

Czemu po prostu nie zadzwonisz, nie wyrecytujesz standardowej formułki, żeby zostać przyjętą teraz i załatwić to w czasie wakacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że u mnie się skończy ortoreksją. Mam dziwne lęki, że żywność którą jem spowoduje raka. Patrzę na biały cukier jak na śmierć choć nie słodzę od 16 lat kawy ani herbaty to dosładzanie potraw mnie przeraża. Spadam, ale lepsze zaburzenia ożywiania od tego lęku który czuję. Niewyobrażalny strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, przeszłam,ale zrezygnowałam jak zaczęłam z powrotem palić. Teraz znów chcę rzucać i wrócić do weganizmu. Może apetyt mi wróci bo trochę się obawiam zbyt drastycznego chudnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, rozumiem Kasiu, ja się obawiam, że jak wrócisz do weganizmu, to z apetytem może być jeszcze gorzej, bo będziesz miała mniejszy wybór posiłków, no i nic nie będziesz mogła np. zjeść na mieście, bo prawie wszystko ma mleko lub jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie . Dam wam radę , gdy byłem w klinice szpitala psychiatrycznego z powodu innych niż anoreksja czy bulimia , otóż miałem dwie koleżanki które były chore na anoreksje i ja radze wam chorzy żebyście jedli wszystko w sensie normalnym jedzeniem bo mi sie cos robilo jak patrzylem co one muszą jeśc np : zmiksowany kotlet , ziemniaki ochyda . :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×