Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, a bierzesz na to jakieś leki? Od czego tak źle się czujesz?

A ja chyba lubię moją chudość, to jest silniejsze niż zdrowy rozsądek. A poza tym nie chce mi się gotować, gdyby ktoś mi zrobił normalny obiad, to pewnie bym zjadła, a sama jakoś nie mam motywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, to nic wielkiego tylko nerwicowe. Czasem dostaję biegunki nawet po zwykłej kawie jak nazbyt mnie pobudzi.

Powinnaś z skorzystać z psychoterapii. Wiem,że niedojadanie przedłuża życie, ale nie do przesady. Tobie odbije to się na zdrowiu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, ostatnio tak.U mnie stres wychodzi na różne sposoby. Raz gorączką,raz trzęsieniem,a raz biegunką. To się zmienia tzn. raz to przez jakiś czas,raz co innego.

Tak,czytałam.Obyś się dostała jak najszybciej i waż się rezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już czy śmiać się czy płakać, że pomimo zwiększenia seronilu do 60mg jest coraz gorzej.

Jem, idę do łazienki, zwraca, wychodzę z łazienki i znów jem.. Tak w kółko.

Staram się maskować rany na rękach, a jak ktoś zauważy mówię, że to kot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, na konsultacjach, dr Curyło był dla mnie bardzo miły, cierpliwy i serdeczny (wtf ;)), zapisał na listę oczekujących na miejsce na oddziale (3-4 miesiące czekania), a ja mam tylko ochotę "nadrobić" przez te kilka miesięcy -jeszcze schudnąć póki "mogę" itd, być bardziej chora, bardziej zasłużyć na to miejsce na oddziale :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyliczyłam, że zjadłam dziś 0 kalorii i wiedząc, że to złe - czuję się fantastycznie. Przez to, że czuję się fantastycznie, nienawidzę siebie, bo ranię się, karzę za niewiadomoco i schudłam 13 kg w niecały miesiąc, choć wiem, że nie tędy droga. To się nigdy nie skończy. Znów przez cały okres wiosna-lato nie będę nic jeść, a jesienią i zimą naładuję się tysiącami kalorii i dziesiątkami kilogramów. Błędne koło trwające latami. Tralalala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu miałam zapaść, myślałam, że umrę...wstydzę się przed samą sobą, że doprowadzam się do takiego stanu, brzydzę się sobą ale nawet jakbym nie wiem jak się starała, chciała to zawsze kończy się tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×