Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Hania- widziałam Cię na nk i Tobie do bańki stańki dalekooo :lol: Chyba masz zaburzony obraz samej siebie. Tak jak ja. No i masz anielską buzię, a to dla mnie przyćmi wszystko- nawet jak masz pupę jak szalupę i boczki jak sofa :mrgreen: (ja też mam).

 

no wlasnie nikt tu nie mowi o helgach tylko o dziewczynach ktore maja zaokraglenia w granicach rozsadku ale przyznam ze nawet lekka nadwaga mnie nie odstrasza ;)

No to chyba odstajesz od 'normy' ;) Po prostu lubisz takie trochę pączusie i tyle.

 

moja ex przy 170cm wzrostu wazyla 70kg i jak dla mnie wygladala super ;)

dla porownania ja 175/73

Oj... Ja zawsze miałam 56kg przy 173cm i wiecznie byłam za gruba. Teraz po lekach mam 60-62kg i czuję się jak słoniątko :-|:why: Nie dałabym rady psychicznie mieć 170cm i 70kg, ale jak mówię- każdy lubi co innego. Ja chyba jestem tu zaburzona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie lubię pączusiów? ;) No nie lubię. Jakoś mnie to obrzydza.

 

Obrzydza Cie? A zbiera Cisie wtedy na wymioty?? To może za każdym razem, gdy widzisz pączusia na ulicy zacznij wymiotować!!?? wiesz, z wymiotami wyleje Ci sie woda z organizmu i schudniesz. Będzie wspaniale!

 

[Dodane po edycji:]

 

aha i jeszcze jedno:

Ogólnie nie czytam Twoich postów bo piszesz BZDURY, ale teraz to już przeszłas samą siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię odstających tyłków u kobiet i zbyt bujnych kształtów, kojarzy mi się to z taką świnką chrum chrum :?:roll: Jak mówicie że lubicie okrągłe dziewczyny to od razu wyobrażam sobie taką bańkę stańkę 150cm w kapeluszu, z wielkim, odstającym tyłkiem, wiszącymi cyckami do pępka i z wałeczkami na brzuchu. O takie Wam chodzi? Ja uwielbiam smukłe i szczupłe dziewczyny. Długie nogi to poezja.

Ale co kto lubi- są faceci lubiący chude, są lubiący przeciętne i są lubiący puszyste. Ja gdybym była facetem to nie chciałabym aby moja kobieta była obrośnięta tłuszczem.

 

Tu nie chodzi o świnkę chrum, chrum. Tu chodzi o zaokrąglenia w strategicznych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą mi nie przeszkadzać za krzywe nogi, za mały biust, ale płaskodupia nie daruję. Moja żona będzie mieć krągłą, odstającą, śliczną dupkę i jest to wymóg konieczny. :D

 

Miałem już kiedyś szczupłą dziewczynę (żeby nie powiedzieć chudą) i nawet do łóżka nie chciało mi się specjalnie z nią chadzać.

Nie kręciło mnie jej ciało zupełnie. Co jest takiego sexy w chudzielcach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam to gdzies ,ze mam walki na brzuchu-plywam,ale co z tego jak lubiè zjesc i piwka sobie nie pozalujè :D Malz mnie kocha,ja siebie tez.jeszcze siè nie kulam a wièc jest ok.przeszkadza mi natomiast moj trochè za duzy biust i wyglàdam nieproporcjonalnie ale nie zamierzam z tego powodu panikowac,zawijac sie bandazami albo bron boze isc na operacjè pomniejszajàcà!!kochani najwazniejsze jest to, co mamy w srodku :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi koleżanka dogadała, że mi pupa przytyła i tym akurat w ogóle się nie przejęłam.

moja pupa to część ciała, którą akurat bardzo lubię i każdy mój facet mówił, że to istne dzieło sztuki. a może to było o cyckach? :mrgreen:

gdyby mi się udało pozbyć fałdek na brzuszku wróciłabym do fazy zakochania w sobie, bo teraz jestem w fazie przeciwległej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój facet nie jest wieszakiem oooooj nie, ale za to między innymi go kocham. Faceci wieszaki nie, kobiety....eh.

 

Panna_Modliszka, mam mózg anorektyczki a ciało prosiaka, a wiem, że nie mogę nie jeść, za dużo osób bym zraniła plus to do niczego nie prowadzi - nawet przy 30kg czułam się jak prosię. I co z tego, że mam świadomość choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, wyraziłam swoje zdanie a mnie zjechaliście :-|:-|:-|:-|

Ja lubię szczupłe dziewczyny a Wy lubicie takie które wciągają hamburgery na tony no i git.

Uszanujcie proszę moje zdanie!!!

Idę stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×