Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam też laseczka nie byle jaka :D

 

tak serio, to brzydka nie jestem, kolega mi wkręcił myśl, że powinnam wykorzystać swoją urodę i modelingu. Nie jestem wieszakiem, powiedziałabym, że raczej tu i ówdzie za dużo, ale patrząc na zdjęcia z sesji jestem zachwycona i nawet moje niskie poczucie wartości rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w wyglądzie to niebanalnośc,ciekawość, ktoś może być śliczny do bólu ale w ogóle niepociągający, ktoś inny może być tak paskudny że aż piękny. Bardzo dużo zależy tez od mimiki, wyrazu twarzy. Jeśli chodzi o sylwetke jestem przez całe życie szczupakiem, raz byłam papuśna przez jakiś rok (neuroleptyki - plus 15 kg ), to znaczy BMI w normie ale ludzie mówili, ze wyglądam jakbym była w ciąży, co tez ja sama z reszta widziałam, ale wzięłam sobie i wróciłam do naturalnego stanu niedożywionej żyrafy i dobrze mi z tym. To po prostu pasuje do mojej osobowości i źle się czuje w pełniejszych kształtach i to jest najważniejsze, żeby dobrze czuć się ze sobą. Oczywiście tylko i wyłącznie wtedy gdy nie zagraża to zdrowiu , czyli anoreksja i otyłość jest beeee, beeee, beee :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wybierzmy miss zalacznikow w tym temacie :)

W takimrazie ja nie dam swojego zdjęcia :) Tomasz by mi nie wybaczył ..gdybym wypłoszył z forum 4/5 użytkowniczek

 

[Dodane po edycji:]

 

szczesliwy_chomik, Dobra uwaga z tym zdrowiem ,kurcze w moim wypadku ni zdrowie ni lepszy wygląd nie mobilizują do zrzucenia wagi ..cholerna deprecha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×