Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

No każdy ma swoje zdanie.

Rozmiar 34 to piękno - nie dla każdego, dla mnie np tak, chociaz ja się nie nie powinnam w tym dziale wypowiadać ;/

 

[Dodane po edycji:]

 

Przepraszam za nieścisłość, waże 58kg i jestem hipopotamem, właśnie zlazłam z wagi, 58.1, amen kurwa kurwa kurwaaaaa :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa,

 

to wazac 58 kg przy tym wzroscie to jestes chudziutka..to raz, a dwa to jest niesamowite co piszesz, jaka to podla przypadlosc, zeby nie moc nad tym zapanowac nawet z lekami hmmmmm

 

ciekawe jaki jest profil zmian bio-chemicznych u osob dotknietych ta przypadloscia, musza to byc jakies straszliwe zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa,

 

to wszystko przez te mass media i kulture smierci.

 

niektorzy faceci pompuja sobie synthol do bicepsow zeby miec 80 cm w bicepsie (bigoreksja ).

 

a dziewczyny wprost przeciwnie...

 

 

50 lat temu Anorkesja praktycznie nie istniala.

 

Ale wiedz, ze jestes jeszcze bardzo mloda, a za pare lat wejdzie na rynek znacznie skuteczniejsza ekipa antydepresantow, bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, jak dożyję.

U mnie to nie były media, raczej chęć kontroli, nienawiść do własnych słabości i udowodnienie, że mogę być lepsza od kogoś, chociaz w tym.

Teraz jestem gruba i obleśna, nie mogę sobie tego wybić z głowy, niepotrzebnie się ważyłam dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię anorektyczek tylko szczupłe!

Anorektyczka to osoba mająca 175cm i 45kg! A szczupła to osoba mająca 170-175cm i mająca 55kg. To takie dziwne i spaczone??? Nie. Może Wy macie spaczony gust lubiąc tłuścioszki, a nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Może Wy macie spaczony gust lubiąc tłuścioszki, a nie ja.

 

Zawsze jak Cię czytam, to mnie tak kosmicznie rozbawiasz, że nie mogę przestać zwijać się ze śmiechu :D

 

 

 

Balbina^^, zacznij to leczyć, jeśli jeszcze tego nie robisz.

 

A Ty zacznij leczyć swoją przemądrzałość.

Nie mam zamiar leczyć tego, że osoba mająca 173cm powinna mieć wg mnie 55kg a nie 75kg. Dla mnie to normalne i zdrowe. Twoje zdanie mi wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Może Wy macie spaczony gust lubiąc tłuścioszki, a nie ja.

 

Zawsze jak Cię czytam, to mnie tak kosmicznie rozbawiasz, że nie mogę przestać zwijać się ze śmiechu :D

 

 

 

Balbina^^, zacznij to leczyć, jeśli jeszcze tego nie robisz.

 

A Ty zacznij leczyć swoją przemądrzałość.

Nie mam zamiar leczyć tego, że osoba mająca 173cm powinna mieć wg mnie 55kg a nie 75kg. Dla mnie to normalne i zdrowe. Twoje zdanie mi wisi.

kto tu mowi o 75kg? dla mnie osoba majaca 173 i wazaca 55k to patyczak. 65kg to w sam raz, wliczajac spory biust i ksztaltny tylek, za ktory mozna zlapac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Wy jesteście zaburzeni, a nie ja.

Zresztą, widać jak potraficie uszanować cudze zdanie. Nie można nic napisać bo zaraz naskakujecie, myślicie że dobre jest tylko to co WY lubicie a inni się mylą. Taaa...

Ja jestem chamska? W którym miejscu? Pisząc że jesteś przemądrzała? No bo jesteś, popatrz na swoje posty. Piszesz jakbyś wszystkie rozumy zjadła i jakbyś była lepsza od innych tutaj. Do innych możesz skoro Ci na to pozwalają, do mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wrąbalem chyba ze 30 pierogow z serkiem ^^ i jest git

 

kochane dziewczynki , wyluzujcie, wiem, ze zrobilo sie wesolo na forum i dawno nie bylo awantury, ale sa tu ludzie cierpiacy na zaburzenia odzywiania i dysmorfofobie..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa , pamietaj ze odczuwasz bardzo subiektywnie :)

 

bardzo bardzo BARDZO, czytam i czuję, jakbym czytała o sobie

Nie jem hamburgerów, ale wpieprzam białe pieczywo czasem i słodzę każdą kawę. Wpierdalam masło i żółty ser i serkki homogenizowane i.... :why:

Koniec, boże jaka ja żałosna.

 

Balbina^^ - otworzyłaś mi oczy, dziękuję, chociaż czuję się jak szmata.

Zaburzona, nie zaburzona, nie mogę być tłusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×