Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak jakas kobieta powie ze najwazniejszy jest charakter,bede dawał linka do tego tematu :roll::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Bo facet musi zaczarować wyglądem i zatrzymać charakterem. Możemy się umówić na randkę bo będzie przystojny, ale po tej jednej randce możemy go olać bo nam charakter nie podpasuje.

Dla mnie facet może być ósmym cudem świata z wyglądu- jeśli ma okropny charakter i maniery z obory to odpada na starcie. Ale niestety charakteru od razu nie widać.

 

p.s. Hermiona kojarzy mi się tylko z jednym:

http://www.pudelek.pl/artykul/9732/cipka_hermiony/

i z tym :lol: :

http://www.pudelek.pl/artykul/18656/emma_watson_nago/

A na marginesie- ona wygląda dobrze tylko na 'zrobionych' zdjęciach. Na zwykłych amatorskich wygląda jak chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię chudość. Najważniejsze aby było proporcjonalnie- musi być wcięcie w talii i zachowane proporcje, to jest najważniejsze w każdej figurze. Ale chudość jest piękna.

p.s. Usta Angie nie są murzyńskie tylko boskie, chętnie bym je wycałowała. Nie cierpię jak kobieta ma wąskie usta :-|

 

A tu na deser proporcjonalna i śliczna Lara Stone a ostatnie foto z piękną Vodianovą:

 

[Dodane po edycji:]

 

c.d.

er.jpg.77bacbd971d6577abd120f19932a2640.jpg

fr.jpg.b81a663c89d80d4431ecc7b937264787.jpg

gr.jpg.b396058e1bfb67685b04a384c51910da.jpg

lr.jpg.a04b3e5db64d01f19a9da0a36bf33725.jpg

st.jpg.f3018a9b0c7859ffe6af2c729f73f9be.jpg

we.jpg.3be984e048b5ccc8406525a39922539a.jpg

natalia.jpg.fbcd9515a5255ddb3f28d613a2d60cea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolei facet może byc wychudzony,żadnych mięśni,nic- i szalenie mnie to kręci :D

No to ja już widzę wszystkich tych, którzy dotychczas mieli na tym punkcie kompleksy jak z ochotą przyznają się do swojej aparycji ;).

Co się tyczy kobiet, zależy też co kto rozumie przez odrobinę ciałka tu i ówdzie. Tak, jak to już wcześniej zostało wspomniane, rzecz jest do przyjęcia pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji i... granic zdrowego rozsądku ;). Jeszcze inna sprawa, że są ludzie, których podobne klimaty zwyczajnie kręcą. Z mojego punktu widzenia jednak, facet nie powinien sprawiać wrażenia drobniejszego od swojej kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię odstających tyłków u kobiet i zbyt bujnych kształtów, kojarzy mi się to z taką świnką chrum chrum :?:roll: Jak mówicie że lubicie okrągłe dziewczyny to od razu wyobrażam sobie taką bańkę stańkę 150cm w kapeluszu, z wielkim, odstającym tyłkiem, wiszącymi cyckami do pępka i z wałeczkami na brzuchu. O takie Wam chodzi? Ja uwielbiam smukłe i szczupłe dziewczyny. Długie nogi to poezja.

Ale co kto lubi- są faceci lubiący chude, są lubiący przeciętne i są lubiący puszyste. Ja gdybym była facetem to nie chciałabym aby moja kobieta była obrośnięta tłuszczem.

 

p.s. Hania, lubisz szczupłych chłopaków? To może mój M. by Ci się spodobał ;) On taki chudzinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×