Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że w przeciągu zaledwie jednego dnia udało wam się natrzaskać imponującą ilość postów ;). Przeglądam sobie te pojawiające się tu i ówdzie przykłady kobiet postrzeganych przez was jako atrakcyjne i zastanawiam się jednocześnie co byłoby gdybym sam postanowił wkleić kilka własnych propozycji :?. ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, dawaj. :D

Chodzi głównie o to, że większość tych młodocianych aktoreczek, modelek (czy Bóg jeden wie kogo jeszcze), z ich słodkimi, ładnymi buziami nie robi na mnie w zasadzie żadnego wrażenia. Wystarczy w jeden z cieplejszych, słonecznych dni udać się gdzieś w miejsce publiczne, ażeby bez trudu napotkać przynajmniej kilka dziewczyn, które pod względem urody bez trudu mogłyby z wyżej wspomnianymi konkurować. Tutaj potrzeba czegoś, co rzeczywiście wyróżnia konkretną osobę spośród innych i, jak znam życie, dla każdego może to być coś zupełnie innego. Przykłady, jakie w tej chwili przychodzą mi do głowy mogłyby, w niektórych przypadkach, spotkać się z kompletnym brakiem zrozumienia, ale tak z ostatnich dni, dość spore wrażenie wywarła na mnie jedna z ostatnich sesji fotograficznych tej pani... Zgadniecie kto to?

u6.jpg.cb3393978aa2710010ac1b93e5ec14a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, zgadlam??????

 

Generalnie uważam,że świetnie sie trzyma i jest bardzo urodziwą kobietą,przypomina Kate Bush,a może Kim Basinger.

Zgadłaś :D. -Zaskakując mnie tym samym ponieważ z tego ujęcia dla mnie przynajmniej byłoby to dość trudną sprawą... A Kate Bush też lubię, ale raczej w wersji audio, choć jako do kobiety, pod względem aparycji, też nic do niej nie mam... No może poza tym, co widziałem na ostatnich teledyskach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, taaak Urszula swietnie wyglàda pomijajàc fakt,ze przeszla seriè operacji plastycznych :mrgreen: ale coz,wcale jej siè nie dziwiè jesli chce siè utrzymac na rynku.Kurdè po 50-tce tez sobie zapodam jakis botoks,a co sobie bèdè zalowac nie?? :D

Wszystkie babki ktore tu pokazaliscie-sà pièkne,tak uwazam.zresztà dla kazdego pièkno to cos innego-dla jednych to bèdzie pupa,dla inych oczy albo biuscik:)rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, :105: trafiłaś w dechę....Adriana Lima......razem z ALEKS*OLO, się w niej koffamy od laat :D

O taaaaaaaak!!! Tej pani moglabym lizać stopy mmmmmmmm :105::105: Dla mnie numer 1!

Numer 2 to Andzia Jolie !!!! Kobieta cudo, demon, sex, tajemnica, zmysłowość, ideał kobiety (chociarz teraz jest za chuda i wyglada jak szkieletor :/) :105:

potem dlugo dlugo nic....

az w koncu jestem ja xD hahahaha 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, taaak Urszula swietnie wyglàda pomijajàc fakt,ze przeszla seriè operacji plastycznych :mrgreen: ale coz,wcale jej siè nie dziwiè jesli chce siè utrzymac na rynku.Kurdè po 50-tce tez sobie zapodam jakis botoks,a co sobie bèdè zalowac nie?? :D

Jeżeli chodzi o temat operacji plastycznych, uważam , że wszystko jest dla ludzi. Odpowiedzmy sobie szczerze ile (osób) spośród nas, mając pełny dostęp do tego rodzaju oferowanych przez współczesną medycynę sposobów skorygowania własnej zewnętrzności byłoby w stanie zupełnie oprzeć się pokusie(?) ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dość często u gwiazd widać, jak ktoś przesadził albo zwyczajnie coś zepsuł.

niektóre wyglądają np. jakby ktoś im przywalił w górną warę........

Nie znaczy od razu, że trzeba popadać z tym w przesadę... Subtelna korekta tego i owego, szczególnie wraz z upływem czasu staje się opcją, którą coraz częściej zaczynamy brać pod uwagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Numer 2 to Andzia Jolie !!!! Kobieta cudo, demon, sex, tajemnica, zmysłowość, ideał kobiety (chociarz teraz jest za chuda i wyglada jak szkieletor :/) :105:

potem dlugo dlugo nic....

az w koncu jestem ja xD hahahaha 8)

 

Zgadzam się, obecnie jest za chuda. Za czasów jej roli w Tomb Raider: Kolebka Życia (2003r) - prezentowała się obłędnie. Miała pełniejszą twarz i kształtniejsze ciało. Dodatkowe kilogramy bardzo jej służyły, bez dwóch zdań. :105:

 

Przykładowe foty z tamtego okresu:

 

angelinajolie013.jpg

 

angiet.jpg

 

20279167.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensitive Soul, to drugie zdjecie :twisted::twisted: schrupałabymmmmm mmmmm jest cudowna !!!!! :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

Kolejne Panie które ubóstwiam :105:

3.Bridget Bardott : chyba nie trzeba komentować, dupcia, cyc, spojrzenie, miodzik :105:

4.Monica Belucci : ciało, sexapil, zmysłowość, cudowne spojrzenie i te ustaaaaa :105:

5.Natalia Vodianova: te kurviki w oczach hipnotyzują :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

Zapomniałam o jeszcze jednej Pani, dla mnie cudownie dziewczeca ale z pazurem , a w filmie "Underworld" to już w ogóle malinka :105:

6.Kate Beckinsale :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

To jeszcze :P

7.Evangeline Lily : Pani znana z "Lost". Urocza, piegowata piękność, troszke za mało krągłe ciałko, ale nadrabia twarzą :105:

Ogólnie bardzo podobają mi sie pieguski, jak jeszcze do tego ognistowłose ......ulalala :105:

images2.jpg.e0a329a101e81b9cd4db899142f21c51.jpg

images.jpg.1d99c453d12df86e50653ba57679dc97.jpg

images3.jpg.ab2659add5bfb304fdd55ffe298f5e4f.jpg

images5.jpg.e4a2c80e8e4db07fdf1a0523bf6104d3.jpg

images8.jpg.56a15387cdc53ca60fd55f19c195f8bb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×