Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o wyglad faceta,nie przykladam do tego jakiejs szczegolnej wagi, ale mam swoje male zboczenie;) Mokro w gaciach robi mi sie na widok wystajacych zyl na rekach ;) Nie wiem wlasciwie dlaczego-moze poprzez skojarzenie z sila, a moze poprzez analogie do innej czesci meskiego ciala, na ktorej tez obecnosc zyl jest dla mnie "obowiazkowa" ;) Gdyby stanal przede mna przystojniak bez zylastych rak oraz calkiem przecietny facet z wystajacymi zylami, bez wahania wybralabym tego drugiego. Oczywiscie mowa tylko o powierzchownosci, bo jesli chodzi o powazny zwiazek w gre wchodzi stos innych rzeczy:)

 

Co do urody kobiet,padaly tu rozne typy ale chyba (watek przejrzalam pobieznie) nikt nie wytypowal Penelope i Moniki Cruz czy Sophie Marceu-dla mnie idealy!:) Nie przepadam za to za blondynkami (mimo,ze sama bylam blondynka ladnych pare lat):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, Jasne ,ze dziś też ślicznie wyglądasz.

 

Dla mnie jest jedna Polka ,która ma tyle uroku ze może obdarować kilka pan . Szapołowska .

images?q=tbn:ANd9GcRSu1duY13t3f0nakgZEBGYs5WgZmgQ_IT9arDmf40rzWF2gz8&t=1&usg=__lbhaBXqPhoXnrn8en8CDZo0Fpos=

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Audrey Tautou ? Wg mnie mała dziewczynka o meeeega pokładach pałeru, tajemniczości i seksapilu :105: W filmie "Coco Chanel" była rewelacyjna!

 

Uważam dokładnie tak samo, już nawet chyba pisałam, że mi się bardzo podoba, ma w sobie to COŚ... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja parę dobrych lat temu , z jakiegoś tam powodu poszłam do ginekologa

..

słuchajcie, facet, w dodatku z tytułem doktora, był tak cholernie przystojny, że byłam tak zestresowana, że maskara..

no i to było jedno z najbardziej krępujących doznań, jakie miałam ;)

Pamiętam do dziś, jak płonęły mi policzki

 

więcej do faceta nie poszłam, tak więc jak dla mnie ginekolog nie powinien być przystojny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się Audrey zupełnie nie podoba.. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, po prostu..

Może dlatego, że jest po prostu brzydka. :)

 

 

[offtopic] linka, Twój avatar powoduje, że każda Twoja wypowiedź nie może być przeze mnie odebrana poważnie. :mrgreen: [/offtopic]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś idę do mojej psychiatry i jestem znów podekscytowany. Młoda babka, w zasadzie świeżo po studiach, chyba młodsza wręcz ode mnie. Nie jest za specjalnie w moim typie, ale bardzo lubię z nią rozmawiać, ma w sobie coś pociągającego, co sprawia, że zawsze w takich chwilach wymagania co do wyglądu odstawiam na bok. Chodzi mi po głowie by zaprosić ją na kawkę. :twisted:

 

Tylko czy to jest jeszcze leczenie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miała patrzeć za facetem z przyspieszonym biciem serca i miękkimi nogami,( nie znając jego charakteru) musiał by być krzyżówką tych panów ;)

 

z reszta ten ginekolog był cholernie podobny :oops:

indeks.jpeg.e340281da593fd0726d96c2980cd3cc7.jpeg

2.jpeg.2f8615d4b01b6162e008f5ae436b309c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. o mnie starowince to już wszyscy zapomnieli :why:

life is brutal :mrgreen:

Korba, być może narażę się tutaj co poniektórym tego rodzaju stwierdzeniem, ale prawdziwie atrakcyjną wydaje mi się kobieta, na twarzy której oprócz wrodzonej niebanalnej urody odnaleźć można również ślady świadczące o tym, że jej wiedza o życiu nie pochodzi wyłącznie z książek ;) Poddając Cię ocenie według powyższego kryterium, stwierdzam, że jeszcze młoda laska jesteś! I wszystko to pomimo różnicy zaledwie jednego roku, która nas dzieli :D

 

Jesli chodzi o wyglad faceta,nie przykladam do tego jakiejs szczegolnej wagi, ale mam swoje male zboczenie;) Mokro w gaciach robi mi sie na widok wystajacych zyl na rekach ;) Nie wiem wlasciwie dlaczego-moze poprzez skojarzenie z sila, a moze poprzez analogie do innej czesci meskiego ciala, na ktorej tez obecnosc zyl jest dla mnie "obowiazkowa" ;)

marcja, a tutaj coś, co powinno, jak sądzę, trafić w Twój oryginalny gust ;)

http://i.wp.pl/a/f/film/033/53/88/0238853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks, trafiłaś, uwielbiam te jej dwie sesje, w ogóle jako kobieta baaardzo mi się podoba ;)

 

Kurcze, dla mnie też Lindsay coś w sobie ma, nie potrafię określić co, ale w pewien sposób mi się podoba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×