Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uważam, że każdy ma prawo czuć się dobrze we własnej skórze, Mi pasuje 60 kg, Magdzie 55 - i cacy :smile: a jeszcze komjuś 80 ( choć tu pojawia się kwestia otyłości jako zagrożenia dla zdrowia)

Ważne, żeby być zadbaną i tyle. Bo tak samo źle wygląda zapuszczony chudzielec jak i kobieta/facet z nadwagą w nieumytych włosach i wymiętym ubraniu ;)

 

Za to wkurza mnie, ze z otyłymi ( nie z nadwagą) osobami trzeba obchodzić się jak z jajkiem. Nikogo nie dziwi jak się kogoś ochrzani, że np. pali papierosy i niszczy sobie zdrowie a podatnicy za to płacą....ale spróbujcie powiedzieć coś takiego komuś z otyłością.....i będzie awantura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam za nieścisłość, waże 58kg i jestem hipopotamem, właśnie zlazłam z wagi, 58.1, amen /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/ :why:

 

A chodzisz w ogóle na jakąs terapie??? Bo na anoreksje to bardziej pomaga dobra terapia niż leki... Z tego co wiem są tez grupy terapeutyczne dla osób z ED

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie rozumiem, wyraziłam swoje zdanie a mnie zjechaliście :-|:-|:-|:-|

Ja lubię szczupłe dziewczyny a Wy lubicie takie które wciągają hamburgery na tony no i git.

Uszanujcie proszę moje zdanie!!!

Idę stąd.

 

No wiesz ja znam takie, które wciągają hamburgery i są chudsze nawet od Ciebie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię anorektyczek tylko szczupłe!

Anorektyczka to osoba mająca 175cm i 45kg! A szczupła to osoba mająca 170-175cm i mająca 55kg. To takie dziwne i spaczone??? Nie. Może Wy macie spaczony gust lubiąc tłuścioszki, a nie ja.

 

 

a wiesz ze niektóre anorektyczki to mają 175 cm i 35kg??

Ty masz spaczony system oceniania innych. Ze soba rób co chcesz ale nie obrażaj innych.

Ludzie mają mase problemów, z których biorą sie zaburzenia odżywiania.

Wiesz że np kobiety molestowane seksualnie w dzieciństwie w 90% są otyłe??

a Ty patrzysz na taką i mówisz o fu jaki tłuścioszek, obrzydliwość!!. I nic kompletnie o tej osobie nie wiesz.\

A wiesz że np niektórzy maja niedoczynnośc tarczycy i też są grubi?? a inni biorą sterydy, od których sie tyje 10 razy bardziej niż od Twojego escilatopramu..

Wykaż sie chociaż odrobiną ludzkich uczyc ( np współczucie, zrozumienie) no i nie oceniaj pochopnie bo zapewne na ogóle i tak nie masz racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Może Wy macie spaczony gust lubiąc tłuścioszki, a nie ja.

 

Zawsze jak Cię czytam, to mnie tak kosmicznie rozbawiasz, że nie mogę przestać zwijać się ze śmiechu :D

 

 

 

Balbina^^, zacznij to leczyć, jeśli jeszcze tego nie robisz.

 

A Ty zacznij leczyć swoją przemądrzałość.

Nie mam zamiar leczyć tego, że osoba mająca 173cm powinna mieć wg mnie 55kg a nie 75kg. Dla mnie to normalne i zdrowe. Twoje zdanie mi wisi.

 

Wybacz Balbino ale nie znam bardziej przemądrzałej i zapatrzonej w siebiej osoby od Ciebie

 

[Dodane po edycji:]

 

chojrakowa , pamietaj ze odczuwasz bardzo subiektywnie :)

 

bardzo bardzo BARDZO, czytam i czuję, jakbym czytała o sobie

Nie jem hamburgerów, ale wpieprzam białe pieczywo czasem i słodzę każdą kawę. Wpierdalam masło i żółty ser i serkki homogenizowane i.... :why:

Koniec, boże jaka ja żałosna.

 

Balbina^^ - otworzyłaś mi oczy, dziękuję, chociaż czuję się jak szmata.

Zaburzona, nie zaburzona, nie mogę być tłusta.

 

Gratuluję Ci Balbino!! Zapewne o to Ci chodziło, żeby dobić anorektyczke, prawda??

 

[Dodane po edycji:]

 

Oto ja w takim razie ;(

 

 

genialne zdjęcie :D:D:D

wstawie sobie na pulpicie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panno modliszko , mialem przez wiekszosc zycia problem z mala waga. przewaznie ledwo sie miescilem w normie . obecnie po braniu lerivonu utylem znacznie i juz ten kompleks znikl aczkolwiek nie wygladam

barczyscie ;) oby po zaprzestaniu brania lekow ta waga mi zostala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania- nie wiem jak Wy, ale ja pisząc o kanonach odnoszę je do SIEBIE. Zauważcie że w moich postach wymieniam wzrost 173cm- to jest MÓJ wzrost. Piszę, jak JA powinnam wyglądać, co mi się podoba. Wy tyle nie macie no i git, powiedzcie- co mi do tego? Nic. Każdy ma się dobrze czuć w swoim ciele a nie w cudzym, ja w swoim czuję się żle i mam prawo o tym napisać. Mam 173cm i 62kg, jestem prosiakiem, sorry. Nie musicie od razu brać moich kanonów do siebie- Chojrakowa- a jeśli bierzecie to znaczy że jednak i Was to dotyczy i w pewnym sensie obchodzi! Przecież moje kanony nie są żadnym wyznacznikiem światowym, no bez jaj. To moje zdanie i tyle. Nikt nie musi się nim przejmować !!!

A propo wydaje mi się że osoby które tak mocno oburzają się moją opinią że 173cm i 55kg to anoreksja to same mają kilka zbędnych kilogramów, i po prostu pisząc że im się podobają 'większe' kobiety próbują same przed sobą usprawiedliwić swoje zbędne kilogramy. Tak mi się wydaje.

Ja też nie jestem ideałem ale nie robię z tego takiej tragedii. Podobam Wam się- ok, nie podobam się- też ok. I o co ten lament? O co?

 

p.s. Nie oglądam Top Model.

a jak to sie ma do Twojego wcześniejszego wpisu, że nie lubisz prosiaków i obrzydza Cie ich wygląd?/

Mamy nie brać do siebie, a przecież pisalaś ze to my jestesmy zaburzeni a nie Ty!?

Tak sie składa że Twoje kanony mało innych obchodza, jedynie Chojrakowa sie nimi przejęła, która ma zaburzenia odzywiania

 

A propo wydaje mi się że osoby które tak mocno oburzają się moją opinią że 173cm i 55kg to anoreksja to same mają kilka zbędnych kilogramów, i po prostu pisząc że im się podobają 'większe' kobiety próbują same przed sobą usprawiedliwić swoje zbędne kilogramy. Tak mi się wydaje.

 

bardzo źle Ci sie wydaje..nikt sie przed sobą nie musi usprawiedliwiac, jeśli jest zdrowy psych.

 

Ja też nie jestem ideałem ale nie robię z tego takiej tragedii. Podobam Wam się- ok, nie podobam się- też ok. I o co ten lament? O co?

 

no własnie robisz tragedie. że Ci 8 kg wody od escitalopramu przybyło. :roll:

Lament o to, że mówisz o ludziach prosiaki. Nie oceniaj po sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie- Ty masz jakąś manię na moim punkcie? Dać ci autograf?

Aż tak boli cię to, jak napisałam ci że nie czytam twoich postów?

Zobacz ile ich natłukłaś na mój temat przez te dwie strony, i to nie dostając odpowiedzi. Także to nie ja tu się powinnam leczyć tylko TY raczej. Zejdz ze mnie i znajdz sobie inny obiekt bo nudna jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochanie, dlaczego jestes taka niesprawiedliwa?Zapewniam Cię,że Balbina niczego podobnego nie chciala osiągnąć.

Jest modelką,ciało to jej narzedzie pracy,modelki są chude i wysokie,takie mamy realia.

 

Ja odbieram Balbine inaczej niż Ty. Zresztą ona pierwsza mnie obraziła w chamski sposób (w innym temacie), więc ja teraz nie zamierzam dobierac delikatnych słów, żeby powiedziec, co myśle.

 

Balbina być może nie chciała niczego podobnego osiągnąć, ale po prostu za bardzo przejmuje sie swoim ciałem, a zdecydowanie za mało myśli. Zwłaszcza o innych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłaś?

Skąd możesz wiedzieć ile ja myślę i jak wyglądam ? (bo stronę wcześniej pisałaś o moim wyglądzie)

 

 

Dziewczyno Ty masz jakąś manię chyba na moim punkcie, ogarnij się troszkę. Nie mam zamiaru odpowiadać na Twoje ataki, nie dam się sprowokować. A teraz spadam stąd, mam trochę pracy i muszę jechać na miasto.

Do potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, prywatne sprawy na priv.

Lola mnie ubiegła :P

 

Poza tym, no spójrzmy prawdzie w oczy - każdy ma prawo lubić co chce i nie lubić czegoś innego.

 

Mnie obrzydzają faceci z wąsami włosami na plecach a Magdę grubsze osoby - i to jest ok. I żadna z nas nikogo nie obraża, wyrażamy własne zdanie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie- Ty masz jakąś manię na moim punkcie? Dać ci autograf?

Aż tak boli cię to, jak napisałam ci że nie czytam twoich postów?

Zobacz ile ich natłukłaś na mój temat przez te dwie strony, i to nie dostając odpowiedzi. Także to nie ja tu się powinnam leczyć tylko TY raczej. Zejdz ze mnie i znajdz sobie inny obiekt bo nudna jesteś.

 

ja mysle ze jest wrecz przeciwnie - czytasz moje posty.

Troche samokrytycyzmu!! nie biore autografów od byle kogo!!

Bo wiesz jak dzis weszłam na forum i przeczytałam po kolei wszystkie posty, to na kazdy Twój musialam odpowiedzieć, bo był bzdurny.

Jak sie nie powinnas leczyć, to po co Ci Twój escitalopram?? :D

Masz tendencje do zaprzeczania sobie co chwile

No ale spoko jasne, przyjmujemy do wiadomości Twoją opinie - wszyscy powinni sie leczyć tylko nie TY!!!!

Sama zaczęłaś wojne, więc nie bądź teraz taka wrażliwa i pokrzywdzona.

Ja na Ciebie nie weszłam, żeby z Ciebie schodzić.

Nudna jestem to po co czytasz moje posty?? :lol: To w końcu czytasz czy nie czytasz?? Zastanów sie nad tym i odpowiedz gdy bedziesz wiedziala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo negatywnych opinii krąży na temat tej dziewczynki.Nie znam jej aktorstwa,ani osobowości,natomiast wydaje mi sie,że buźkę ma piękną.

 

Mi się podoba Rosati, choć oglądałem ją kiedyś w tv i chyba nie jest za specjalnie rozgarnięta.:) No ale urodę ma spoko, taka damulkowata jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×