Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczenie wyglądu.


rikarika

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa, nie przejmuj się!

 

ja obecnie ważę 58 przy wzroście 162. chuda nie jestem, szczupła też nie, ale wydaje mi się, że jestem właśnie "w sam raz" ;)

sama waga nic nie mówi o tym kto jak wygląda, bo osoba wysportowana waży zawsze trochę więcej, ja tam lubię swoje umięśnione plecki, przynajmniej mi kręgosłup nie prześwituje tylko mam ładne wgłębienie ;)

 

jasne, chciałabym schudnąć jeszcze jakieś 5 kilo, ale broń Boże się głodzić! lepiej więcej się ruszać!

 

no i napiszę jeszcze że jak ważyłam 67 i miałam długie blond włosy to czułam na sobie męskie spojrzenia na każdym kroku, sama byłam tym zaskoczona, ale... jednak te kobiece kształty działają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86,

 

dokladnie. Tzw kultura smierci - mass media jest odpowiedzialna za 99,9 dysmorfofobii i innych zaburzen tego typu.

 

Powinni teraz finansowac wynalezienie skutecznych antydepresantow i terapie.

 

Oraz wyplacac odszkodowania - koncerny tytoniowe dawniej placily gigantyczne odszkodowania, teraz pewne grupy tez powinny placic skrzywdzonym ludziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, jak usłyszałam jak jeden z jurorów to super szczupłej i pieknej dziewczyny powiedział ze jest za , tłusta to yeblam z fotela :shock:

chojrakowa kochana, nie mów tak o sobie, prosze, na zdjeciach widać ze jestes szczupła, zadna z Ciebie tlusta swinia!!!!!!

Ja wiem ze nie wierzysz w to, ale zaufaj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynyyyyyyyy!!!!!! Jestescie piękne, szczupłe !!!!! chojrakowa, widzialam Twoje zdjecia, cudowny , słodki rudzielec!!! Chudziutki!!! :105:

Krwiopij, Ty masz twarz anioła, tez chudziutka :105:

Jakbym nie miala faceta to bym sie z Wami obiema przespala :105:

Jeszcze Korbe, bysmy zaciagły :D i nazarły sie czekoaldek potem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania- nie wiem jak Wy, ale ja pisząc o kanonach odnoszę je do SIEBIE. Zauważcie że w moich postach wymieniam wzrost 173cm- to jest MÓJ wzrost. Piszę, jak JA powinnam wyglądać, co mi się podoba. Wy tyle nie macie no i git, powiedzcie- co mi do tego? Nic. Każdy ma się dobrze czuć w swoim ciele a nie w cudzym, ja w swoim czuję się żle i mam prawo o tym napisać. Mam 173cm i 62kg, jestem prosiakiem, sorry. Nie musicie od razu brać moich kanonów do siebie- Chojrakowa- a jeśli bierzecie to znaczy że jednak i Was to dotyczy i w pewnym sensie obchodzi! Przecież moje kanony nie są żadnym wyznacznikiem światowym, no bez jaj. To moje zdanie i tyle. Nikt nie musi się nim przejmować !!!

A propo wydaje mi się że osoby które tak mocno oburzają się moją opinią że 173cm i 55kg to anoreksja to same mają kilka zbędnych kilogramów, i po prostu pisząc że im się podobają 'większe' kobiety próbują same przed sobą usprawiedliwić swoje zbędne kilogramy. Tak mi się wydaje.

Ja też nie jestem ideałem ale nie robię z tego takiej tragedii. Podobam Wam się- ok, nie podobam się- też ok. I o co ten lament? O co?

 

p.s. Nie oglądam Top Model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, fajny sutek :D

Heh, ja mam 175 cm wzrostu, najwięcej ważyłam jakieś 70 kg, najmniej 55 ( ale to już była tragedia, suchotnik ze mnie był). W tym momencie jest coś koło 65kg. Przez miesiąc spadłam 4kg, nerwica się kłania, teraz zaczęłam brać SSRI i pewnie jeszcze kilka kilo zleci. Na fluo się nie tyje zwykle. Nie chciałabym schodzić poniżej 60 kg..........

Poza tym waga wagą - a to jak się wygląda to dwie różne rzeczy. Mam koleżankę, która zawsze miała nadwagę, lekką co prawda....po milionie diet postanowiła zrobić z tego atut :mrgreen:

Masa ujędrnainia, siłownia, pływanie i ze swoją figurą klepsydrą, bioderkami, wcięciem w talii i pięknym biustem wzbudza męskie zachwyty, choć do Top model jej daleko :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo wydaje mi się że osoby które tak mocno oburzają się moją opinią że 173cm i 55kg to anoreksja to same mają kilka zbędnych kilogramów, i po prostu pisząc że im się podobają 'większe' kobiety próbują same przed sobą usprawiedliwić swoje zbędne kilogramy. Tak mi się wydaje.

 

prawda :(

 

hmmmmm - jak napisałam, że chcę zrzucić kilogramy, to przeczytałam, że widocznie jem za dużo hamburgerów.

wcale się nie ukrywam za wychwalaniem grubych kobiet.

brak tylko rzeczowej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę mieć odpowiednią wagę aby dobrze się czuć w swoim ciele. Nie szukam faceta bo już go mam, i nie chcę dobrze wyglądać dla płci przeciwnej. Zauważcie też, że ja jakoby swoimi kilogramami czasem zarabiam (reklama, zdjęcia) i jeśli tych kilogramów będzie za dużo to nikt mnie nie weżmie. To są moje kanony i naprawdę nikogo nie zmuszam aby się do nich zmuszał, to Wasza sprawa, i dziwi mnie że tak się tym oburzacie- ale widocznie coś Was to boli w środku... Tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×