relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez Monar 21 lis 2012, 22:33
Bonus, niestety powątpiewam, tacy ludzie nie zmienią swojego zachowania od razu, a jeszcze tym bardziej, jak nie dostrzegają problemu w sobie. Także nie ma co się łudzic, aczkolwiek dobrze, że nie tylko ja sądzę tak, bo inaczej by i na mnie "wjechano". A ja sobie z tym bym pewnie nie poradziła. ;)

Chociaż... Ja zazwyczaj mam inne zdanie :P I zawsze wynikają z tego nieprzyjemności, więc może już jestem uodporniona :D
Monar
Offline

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez kaja123 21 lis 2012, 22:36
Bonus napisał(a):Nie musiałem być w związkach, żeby coś wiedzieć o relacjach z kobietami. Poza tym nie jestem żadnym "desperatem związakowym", żebym szukał "na siłę" głupich związków i wiązał sie z byle jakimi kobietami, a też miałem do tego okazję nie jedną. Ja wolę mieć "udany" związek, z wartościami, niż pusty związek. A o taki związek teraz jest trudno..

Masz rację co do tego że trudno jest stworzyć wartościowy związek. Współczuję że masz trudności w znalezieniu tej "jedynej".
Natomiast nie zgodze się z Tobą co do pierwszego zdania : bo żeby coś powiedzieć na temat relacji w związku z kobietami to najpierw trzeba w nim być. To jest pewne. Teoretyzowanie w niczym Ci nie pomoże. Nie ma sensu obwiniać siebie ani kobiet - bardziej się pogrążasz.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2268
Dołączył(a)
08 sty 2011, 01:29

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 22:39
trek napisał(a):U kobiety liczy się to, co ona ma w głowie i czym się kieruje w życiu. Jeśli trafia się na takie kobiety, którym coś w facecie nie odpowiada, mają za duże wymagania, co do faceta, a on nie jest w stanie tych wymagań spełnić, to lepiej sobie odpuścić, bo i tak siłą się takich kobiet nie zmieni. Skoro one są tak, a nie inaczej przekonane, to niech sobie będą.

no i gdzie on tu bzdure napisał? Z czym sie nie zgadzasz?


Bonus Jeśli się trafia na takie kobiety które mają wysokie ambicje i aspiracje życiowe , to zwyczajnie się je nosi na rękach taka kobieta jest bardzo wartościowa na każdej płaszczyźnie w relacjach więc z czym Ty masz problem Bonusie. ? Z jaką kobietą Ty chcesz budować związek , z taką której będziesz pokazywał co ma robić ? bzdura.
Pitu
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 21 lis 2012, 23:10
trek, Tylko ,że "szydzenie" z Bonusa nie zaczęło się od tego wątku , `wiele osób w tym również ja próbowało z nim normalnie rzeczowo rozmawiać, jak chcesz sprawdzić zacznij od wątku o pechu.

Monar, Chciałam Ci tylko powiedzieć, że moderacja pilnuje porządku , przenosi posty itd. poza tym moderatorzy są zwykłymi ludźmi ,mają swoje zdanie i mają prawo wyrażać je tak jak każdy inny użytkownik . Funkcja nie dodaje nam mądrości jak widać :P Nie widzę też powodu do wstydu, jeśli ktoś mnie wkurza, pierniczy 3 po 3 w kółko to samo, mam prawo być złośliwa , jak każdy inny, nie przekraczając pewnych granic określonych w regulaminie.
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
18132
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez Bonus 21 lis 2012, 23:29
Jeżeli jakaś kobieta będzie miała za duże wymagania wobec facetów, a według niej większość facetów nie spełni jej oczekiwań, to o jakim my zwiazku mówimy i z kim? Wtedy ona będzie całe życie "wolna", bo przez swoją wybredność byle jakimi facetami się nie zainteresuje. A taka kobieta ma "wybujałą fantazję", bo zamiast patrzeć trzeźwo na życie i brać je takim, jakie ono jest, to ona żyje w świecie iluzji, co nie przekłada się do życia realnego. Ja jestem uczuciowym człowiekiem i to wcale nie pomaga mi w tych czasach, wręcz jest przeciwnie. Ja żadnych kobiet do siebie nie przumuszam. Albo coś jest dobrowolne, albo takie nie jest.

-- 21 lis 2012, 22:37 --

Ja, gdybym był w zwiazku, to dla mnie związek musiałby być oparty na pewnych wartościach, jakich teraz jest juz mało w związkach. Przede wszystkim chciałbym mieć w związku trochę wolnośći, własnej przestrzeni, to samo dotyczy kobiety, z którą bym był. Ograniczenia w związkach nie prowadzą do niczego dobrego, z tego powodu dochodzi do rozpadu zwiazków. Ja bym kobiety nie zmuszał do niczego, bo to, że byłbym z nią w związku, nie znaczyłoby, że jest moją własnością. Ona jest wolna, ma prawo do swoich zajęć, jak każdy. Oczywiśćie, muszą być zachowane zasady, takie jak: wierność, zaufanie, szacunek do siebie, poszanowanie. Bez tych wartośći nie ma żadnego związku.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2105
Dołączył(a)
08 sty 2012, 20:23
Lokalizacja
Pionki/Szczecin

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 23:44
Bonus napisał(a):Jeżeli jakaś kobieta będzie miała za duże wymagania wobec facetów, a według niej większość facetów nie spełni jej oczekiwań, to o jakim my zwiazku mówimy i z kim?


Facet musi być facetem i każde wymagania naszych kobiet są priorytetowe , w przeciwieństwie do Ciebie ;)


Ja jestem uczuciowym człowiekiem i to wcale nie pomaga mi w tych czasach, wręcz jest przeciwnie. Ja żadnych kobiet do siebie nie przumuszam. Albo coś jest dobrowolne, albo takie nie jest.


Bardzo dobrze ,że jesteś uczuciowy w pewnym sensie masz łatwiej , ale to nie oznacza ,że kobieta sama do Ciebie przyjdzie dobrowolnie.
Pitu
Offline

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez kaja123 21 lis 2012, 23:47
Jeżeli jakaś kobieta będzie miała za duże wymagania wobec facetów, a według niej większość facetów nie spełni jej oczekiwań, to o jakim my zwiazku mówimy i z kim? Wtedy ona będzie całe życie "wolna", bo przez swoją wybredność byle jakimi facetami się nie zainteresuje. A taka kobieta ma "wybujałą fantazję", bo zamiast patrzeć trzeźwo na życie i brać je takim, jakie ono jest, to ona żyje w świecie iluzji, co nie przekłada się do życia realnego.

no ale to nie Twój problem tylko tej kobiety? Myślałam (tak zrozumiałam) że chciałbyś znaleźć kobietę swojego zycia, wybrankę na dobre i na złe to po co szukasz wśród takich kobiet które Ci nie odpowiadają? Jak mi facet nie odpowiadał to zwyczajnie przestałam się nim interesować, zajmować i nie obwiniałam go za to że jest taki czy inny - on znalazł szczęście z inną - ja z innym, który różnił się od poprzedników. Ludzie sa różni i mają różne gusta :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2268
Dołączył(a)
08 sty 2011, 01:29

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 23:50
Bonus napisał(a):
Ja, gdybym był w zwiazku, to dla mnie związek musiałby być oparty na pewnych wartościach, jakich teraz jest juz mało w związkach. Przede wszystkim chciałbym mieć w związku trochę wolnośći, własnej przestrzeni, to samo dotyczy kobiety, z którą bym był. Ograniczenia w związkach nie prowadzą do niczego dobrego, z tego powodu dochodzi do rozpadu zwiazków. Ja bym kobiety nie zmuszał do niczego, bo to, że byłbym z nią w związku, nie znaczyłoby, że jest moją własnością. Ona jest wolna, ma prawo do swoich zajęć, jak każdy. Oczywiśćie, muszą być zachowane zasady, takie jak: wierność, zaufanie, szacunek do siebie, poszanowanie. Bez tych wartośći nie ma żadnego związku.I bardzo dobrze ,że masz do siebie wielki szacunek , to samo jest w drugą stronę kobiety bardziej oczekują tego od facetów ;)
Pitu
Offline

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez Bonus 21 lis 2012, 23:56
Ja też mam pewne oczekiwania co do kobiet, czegoś też tam wymagam od kobiety i facetem też jestem. Ale dla mnie bardziej liczy się u kobiety jej charakter, inteligencja, poważne podejscie do życia. Mi się podobają takie kobiety, które wiedzą, czego od życia chcą, mają jasno określony cel. Tylko ja do takich kobiet nigdy nie miałem szczęścia, przeważnie trafiałem na takie "niepoważne", głupiutkie kobiety, które nie wiedziały czego chcą.

-- 21 lis 2012, 22:58 --

Wygląd kobiety też jest istostny dla mnie, ale ja nie przesadzam z jej "ładnym wyglądem".
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2105
Dołączył(a)
08 sty 2012, 20:23
Lokalizacja
Pionki/Szczecin

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez kaja123 21 lis 2012, 23:59
Bonus napisał(a):Ja też mam pewne oczekiwania co do kobiet, czegoś też tam wymagam od kobiety i facetem też jestem. Ale dla mnie bardziej liczy się u kobiety jej charakter, inteligencja, poważne podejscie do życia. Mi się podobają takie kobiety, które wiedzą, czego od życia chcą, mają jasno określony cel. Tylko ja do takich kobiet nigdy nie miałem szczęścia, przeważnie trafiałem na takie "niepoważne", głupiutkie kobiety, które nie wiedziały czego chcą.

szukaj a nie licz na szczęście - one same nie przyjdą nie zapukają do drzwi - no trochę się trzeba wysilić :D W jakim towarzystwie się obracasz takie masz.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2268
Dołączył(a)
08 sty 2011, 01:29

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez Candy14 22 lis 2012, 00:01
Pitu napisał(a):
Bonus napisał(a):Jeżeli jakaś kobieta będzie miała za duże wymagania wobec facetów, a według niej większość facetów nie spełni jej oczekiwań, to o jakim my zwiazku mówimy i z kim?Masz racje.. ide sie umowic z bezdomnym :D I zapamietajmy kobiety! Nie wolno miec wymagan...bierzmy jak leci

Mi się podobają takie kobiety, które wiedzą, czego od życia chcą, mają jasno określony cel.
No ale takie kobiety maja przeciez wymagania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Avatar użytkownika
Offline
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum
Posty
20467
Dołączył(a)
09 kwi 2012, 22:26

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez Bonus 22 lis 2012, 00:04
Ja jestem porządnym człowiekiem i nigdy nie przebywałem w jakimś "złym" towarzystwie. Nie liczę też na to, że kobiety same do mnie przyjdą, ale też szukanie ich gdzieś tam...jest trudne i trzeba mieć do takich kobiet szczęscie. A łatwo jest powiedzieć komuś.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2105
Dołączył(a)
08 sty 2012, 20:23
Lokalizacja
Pionki/Szczecin

relacje z kobietami

przez Pitu 22 lis 2012, 00:12
Bonus napisał(a):Ja jestem porządnym człowiekiem i nigdy nie przebywałem w jakimś "złym" towarzystwie. Nie liczę też na to, że kobiety same do mnie przyjdą, ale też szukanie ich gdzieś tam...jest trudne i trzeba mieć do takich kobiet szczęscie. A łatwo jest powiedzieć komuś.


Jeśli będziesz tylko wymagał od siebie to Twój związek nie przetrwa dużo czasu , musisz się przełamać wewnętrznie , tzn myśleć bardziej o kobiecie niż o własnych potrzebach zachowując przy tym męski instynkt samozachowawczy. ;)
Pitu
Offline

relacje z kobietami

Avatar użytkownika
przez Bonus 22 lis 2012, 00:36
Przecież ja nie myślę tylko o sobie. Ja myślę też o innych. Nie jestem egoistą.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2105
Dołączył(a)
08 sty 2012, 20:23
Lokalizacja
Pionki/Szczecin

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Przeskocz do