Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i pory roku (objawy meteopatyczne)


Gość Ania1976

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam nad morzem i nie mogę tam wytrzymać za dużo przestrzeni, molo to dla mnie koszmar, a poza tym na wybrzeżu ciągle wieje a wiatr na mnie xle działa tak na co dzień, nie mówie tu o spacerku brzegiem morza. Zdecydowanie jeziorko, kaszuby, mazury, las.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trochę mej duszy pomknęło

Po szynie niebieskiej jak niebo.

 

Inne jej trochę przywarło

Do skrawka papieru na wietrze..."

 

...i udało się daleko na południe.Ciepłe morze,czysta woda,plaża...to coś co tygryski lubią najbardziej.Tęsknię za ciepłem,światłem i słońcem ,bo nie mam go w sobie.A moje marzenie i cel to Urugwaj oczywiście ;).Montevideo.Czuję się dziwnie związana z tym miejscem,kiedyś zobaczę czy wyobrażenia odpowiadają rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam nad morzem ,ale wolę jeziora ,lasy . Mieszkam tak szczęśliwie że mam blisko nawet góry :) może nie są wysokie ,ale dla mnie akurat (góry morenowe) .Pozdrawiam wszystkich a szczególnie z trójmiasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to.w upal nie czuje sie zbyt dobrze i moje objawy sie nasilaja ale np kiedy jade samochodem i wlaczam klimatyzacje jest juz lepiej,w ogole uwielbiam kiedy jest zimno i leje deszcz bo wtedy sie czuje dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham powietrze, przestrzeń, lekki chłód, odświeżający wiatr.

Ale uwielbiam tez słońce! Byle nie upały.. Podobnie jak wy, latem się męczę, może dlatego że urodziłam się w środku zimy stulecia:)

zimą nie mam deprechy, raczej stabilnie, a w letnie miesiące mam mega pobudzenie, sto pomysłów naraz, huśtawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Jesteśmy tak naprawdę bardzo uzależnieni od pogody, każdy reaguje inaczej...

Ale są pewne prawidłowości , tak w największym skrócie wg Dao słońce jest Yang , ciemność Yin, ktoś w pozbawiony energii potrzebuje słońca, kto ma jej za dużo i w sposób chorobliwy go "rozsadza" lepiej czuje się gdy jest chłodno, ciemniej :D .

Ale to taki największy skrót tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko zaczelo sie w lato...Rok temu Obecnie czuje sie wmiare dobrze jesli chodzi o nerwice,niewiem jak to bedzie teraz ale chyba upalow nie bedzie:) ogolnie lubie cieple dni ale wymieszane wlasnie z deszczem burzami to mnie uspakaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie paskudnie w upał, przedtem gdy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, ze to nerwica winę za moje kiepskie samopoczucie zwalalam na rozne organy np slabe serce ;) , hehe, o wiele lepiej czuje sie, gdy jest chlodno, gdy pada deszcz ina dworze jest szaro, buro i ponuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wole deszcz,jesien,zime,chłodna wiosne.Równiez duzo lepiej sie czuje w takie dni niz upały.Ale jak widze,ze inni ,bez nerwicy tez narzekaja ze jest 34stopnie i niemaja czym oddychac jakos sie uspokajam i nie zamartwiam,ze to nerwica znow daje o sobie znac.

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhyh, ponoście sobie dodatkowe 14 kilo (ciąża) w takie upały ;)

Czuje się jakbym miała zaraz urodzić, a pozostało mi jeszcze 6 tygodni. Zastanawiam się czy przez te problemy z przyspieszonym tętnem nie wyląduję w szpitalu w to lato jeszcze zanim przyjdzie mi urodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×