Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Czy ja mogłabym się wybrać na to spotkanie? Jestem na forum dopiero od wczoraj,ale chętnie poznałabym osoby z podobnymi problemami.Mam kilka bliskich osób (w zasadzie, to 3,a ostatnio głównie 2...)i prawie nigdzie się nie ruszam bez chociaż 1 z nich...Trochę już mi ciąży ta izolacja i chciałabym bardziej otworzyć sie na ludzi.Napiszcie,czy macie coś przeciwko mojej obecności na tym spotkaniu.Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko,no to teraz się wrobilam ;) Jakbyście się nie zgodzili,to bym miała powód,żeby nie iść,a tak muszę przełamać lęk...;P No,nie muszę,CHCĘ:)Mam nadzieję,że nie stchórzę...Pewnie będę krążyła w pobliżu i wahała się przez 15 min.,czy podejść;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocia mamo: ja tez uziemiona jestem, facet pracuje a ja siedze z maluchem w domu dopoki do przedszkola od jesieni nie pojdzie, ale czuje sie taka odizolowana od swiata, wszedzie musze chodzic z dzieckiem...no i nie znam nikogo kto by cierpial na to samo co ja...juz raz mialam przyjsc na spotkanie, bo z checie bym przyszła, tyle ze wtdy moja mama postanowila przyjechac z niezapowiedziana wizytą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam dzieci.ale obawiam się,że będę miala ten sam problem,kiedy się pojawią...Mąż (jak już będzie moim mężem;P))pójdzie do pracy, a ja cały dzień będę tylko z dzieckiem....Mówią,że przy dziecku człowiek nie ma czasu się nudzić,ale wątpię,czy "rozmowy" typu:"chodź kochanie,mamusia ci zmeni pampersa" wystarczą mi za kontakty międzyludzkie;PAle to jeszcze daleko przede mną.Niestety,bo bardzo chciałabym mieć dziecko,ale...........I tu pojawia się cała lista przeciwności;]A idziesz na jutrzejsze spotkanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anka i Kocia, przyjdźcie. Czym więcej tym lepiej. ;) Anka, przyjdź z dzieckiem. Tam są ryby w akwariach, weź jakąś zabawkę. Nie będzie się tam nudzić ani nikomu biegające dziecko tam nie przeszkodzi ;) Byłam tam kiedyś z 4-latkiem i mu się bardzo podobało :) W razie czego proszę o PW to wyślę nr telefonu, gdybyście nie mogły trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, po Warszawie grasuje od kilku lat Robert P. przedstawiający się jako czarodziej. Manipuluje ludźmi, wciąga ich do swojej sekty i wyłudza korzyści materialne. Opis: 26 lat, ciemne włosy, pociągła twarz, "bardzo spokojny i zrównoważony człowiek", "niezwykle przyjacielski, miły", zajmuje się "magią". Przyczepia się chętnie do osób z problemami psychicznymi, chodzi na spotkania DDA i inne. Obecnie toczy się przeciwko niemu sprawa karna o przywództwo grupie przestępczej i wyłudzenie z banków ok. miliona złotych. Niestety chodzi na powietrzu. Przekażcie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie jestem jeszcze gotowa na jakiekolwiek spotkanie, nawet ze znajomymi , których niestety od siebie odtrąciłam...ale bardzo dziękuję za zaproszenie, mam nadzieję, że na następnym się już pojawię :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie proponuję zrobić w niedzielę 11 kwietnia. Możemy się spotkać o godzinie 15.00 przy bramie wejściowej do Biblioteki Narodowej (na Polach Mokotowskich, przy Al. Niepodległości). Aha, wejście od strony południowej, tej dla pieszych, bo jest jeszcze wjazd od wschodu dla samochodów.

A dlaczego akurat tam? No cóż, jak będzie ciepło i ładna pogoda, to możemy posiedzieć na trawce i pograć w coś na świeżym powietrzu. Jak będzie zła pogoda to pójdziemy na wódkę do okolicznej speluny :twisted:

To jest moja propozycja spotkania; jak ktoś ma ciekawszą to niech pisze; zawsze coś da się uzgodnić.

Oczywiście zapraszam wszystkich starych i nowych forumowiczów. Mogę podać namiary do siebie, żeby świeże osoby wiedziały jak można mnie rozpoznać :tel2: . Proszę o wiadomość na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że z powodu żałoby narodowej podczas jutrzejszego spotkania odwołujemy wszelkie rozrywki. Posiedzimy w jakiejś kawiarni. Spotykamy się przy wejściu do Biblioteki Narodowej, jak to było wcześniej ustalone.

 

[Dodane po edycji:]

 

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×