Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Alprazolam, lorazepam i klonazepam to najsilniejsze benzodiazepiny. Przy czy jeśli chodzi o tolerancję, to klonazepam jest najbezpieczniejszy, bo ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż alprazolam oraz lorazepam. Tak że Venus pilnuj się, ode mnie masz zawsze dobre słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanax to świetny lek, chociaż mam nadzieję, że SR, terapia też moim zdaniem najlepsza z możliwych. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że jesteś dobrze prowadzona :smile: A są osoby na tym forum, których farmakoterapię krytykowałem i to bardzo ostro ;) Trzymam kciuki za Ciebie, bo wiem, że bardzo się męczyłaś :smile:

 

Jesteś w dobrych rękach, widzę, że lekarze tym razem niczego nie spieprzyli. Bo miałem niedawno przypadek osoby, która zeszła z 40 mg fluoksetyny z dnia na dzień... Dramat.

 

Tylko pilnuj się z tolerancją, xanax o nieprzedłużonym działaniu może wciągać.

isj no właśnie nie SR. ;) Dzięki za dobre słowo. No niestety męczarnia okropna, dużo schudłam. Dostawałam paniki od powiewu wiatru :shock: Moja psychiatra jak mnie zobaczyła to sama prosiła mnie o wzięcie leków, powiedziała tylko, że bez nich się już nie obejdzie. Nawet uprzedziła mnie, że być może, iż będę musiała wejść na dawkę powyżej 20mg, ale to się okaże, bo być może, że jednak nie będzie to konieczne.

Myślę, że trafiłam do dobrego lekarza, zresztą kilka osób z mojej rodziny dalszej leczyło się u tej Pani i jest ok.

Bardzo zraziłam się do leków i lekarzy, i martwię się żeby nie stało się nic co w moich oczach ich zupełnie przekreśli. Moja psychiatra już po prosiła mnie sama o zaufanie jej, więc chyba trzeba. Oby było wszystko dobrze. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus, ojjj widzę że aż tak bardzo dokuczyło tobie, że jednak postanowiłaś brać leki ?? ale mam nadzieję że teraz tylko będzie lepiej i trzymam mocno kciuki o poprawę ;)

A tak w ogóle to już wróciłam do domku :mrgreen: Podróż nie obyła się jak poprzednio bez niespodzianek :cry: Miałam 2 ataki :cry: duszności, panika, lęk, trzęsiawka, było kiepsko ale dojechałam cało ;) Nie wiem czy zdecyduje się kiedykolwiek na jeszcze jedną taką podróż, 20 godzin jazdy samochodem w tym oczywiście ten straszny prom :shock: Do teraz mną buja chodzę jakbym napiła się :? Gdyby nie te ataki paniki to wszystko byłoby w porządku. Pozwiedzałam dosyć sporo i jestem z tego zadowolona ale zawsze musi być jakieś "ale" :? wrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zwiększeniu dawki, czyli po pierwszej połówce leku...

Na razie jest ok, ale co z tego jeśli nadal jestem tak przestraszona tym lekiem,

że znów boję się ruszyć z miejsca.

Nie wiem jak ten lek ma mi pomóc, skoro ja ciągle uważam, że może mi zaszkodzić.

Wiem, że powinnam go brać, ale przyznam-żałuję, że zaczęłam, bo teraz boję się

o te skutki uboczne itp. Więc co z tego! I tak znowu jestem w lękach. :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu mialabys miec goraczke? :P Isj dobrze mowi, juz bys miala skutki uboczne, jak nie masz to dobrze lek tolerujesz i po prostu sama sie nakrecasz. Nie nakrecaj sie, nie mysl o tym, staraj sie zajac czyms mysli. Jest dobrze, bedzie jeszcze lepiej. Moze powinnas miec jeszcze jakis typowy lek przeciwlekowy? Ja mam Spamilan jako drugi... Niezly jest, dobrze wycisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isj, czy ja wiem buspiron czyli spamilan łykam od ponad 2 lat a od dwóch miesięcy mam zwiększoną dawkę do podwójnej. Nie jest aż taki rewelacyjny bo nadal mam lęki chociaż fakt jest ich mniej ale jeszcze są :? Ale warto spróbować czemu nie bo jest to lek nie uzależniający i nie ma skutków ubocznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osioł"ku" witaj po weekendzinie oj już nie narzekaj nie wszystko naraz ;) "od razu by się chciało i pogodę i dobre samopoczucie ależ Ci ludzie zachłanni :!: " :mrgreen:

 

 

 

Jak juz to osiołku!

Bo ja wersja dziewczęca donkiego jestem !

 

ojj Osioł nie gniewaj się :mrgreen:

 

nie odbiegając od tematu to strasznie śpiący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osioł"ku" witaj po weekendzinie oj już nie narzekaj nie wszystko naraz ;) "od razu by się chciało i pogodę i dobre samopoczucie ależ Ci ludzie zachłanni :!: " :mrgreen:

 

 

 

Jak juz to osiołku!

Bo ja wersja dziewczęca donkiego jestem !

 

ojj Osioł nie gniewaj się :mrgreen:

 

nie odbiegając od tematu to strasznie śpiący :)

 

 

 

Znowu narzeka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×