Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Venus wysylam Ci dobre fluidy! To nie wina tabletki, wierz mi, przyjmujesz tak znikoma ilosc, ze to jeszcze nie zaczelo dzialac :P Bierz dalej, wytrwasz, a za dwa czy trzy tygodnie zaczniesz odczuwac duza poprawe. Czekolady zjedz, meliski wypij z miodem albo kakao. Wez do lapki ksiazeczke i poczytaj. Albo pograj w cos.

 

Donkey milego weekendu, z pewnoscia dasz sobie rade :)

 

Ja jutro dzionek mam znow pracowity, dzis troche sobie odpoczelam. Weekend tez zapowiada sie dosc pracowicie, a przynajmniej sobota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów stałam jakaś przygnębiona i smutna, znów chce mi się plakać.

Znów jakiś lęk i niepokój. Nogi mnie coś bolą i już się boję, że z żyłami coś nie tak.

Ciagle to do mnie wraca i nie mogę się od tego odczepić.

Czy Wy też wstajecie z dusznościami rano? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dusznosci, lek, jezdzenie w brzuchu, bole miesni, bole i zawroty glowy, bole kregoslupa, niedowidzenie (ale akurat ja krotkowidz jestem, tylko mi sie pogarsza :P ), brak apetytu. Mam glupie sny. Malo spie, czesto sie budze, wiec jestem notorycznie zmeczona. To norma, taka juz jest nerwica... Ja sie zdazylam przyzwyczaic do wiekszosci somatow.

 

Ok, wracam do paromercku. 1/4 tabletki, jak Venus. Mam dosc uzerania sie juz z moimi somatami, dzis znow mam gorszy dzien. Mam wrazenie jakby cos mi sie lalo do brzucha. Cos mi sie widzi, ze chyba sobie dzis poplacze... A sama w domu siedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulka i jak tam ??? pisz co u Ciebie ???

Człowiek nerwica trzymaj się niestety ludzie potrafią zrozumiec wielu rzeczy. Przykre, ze się czujesz izolowany z resztą tez to w zyciu przechodziłam. moj J jak tak ze mną pomieszkał, to nie mogł pojąć, tego ze ja nie mam nawet jednj bliskiej koleżanki :( wstydzilam się tego. Z resztą teraz tez za wielu nie mam. Moze cos jest w powiedzeniu im bardziej się starasz tym mniej wychodzi? sama nie wiem...Co raz częściej jednak się przekonuje, ze nie tylko dorośli ale i dzieci potrafią byc dla siebie okrutne. "Ty masz otryginalny dres ze stadionu" usluszałam to idąc za dziecmi wychodzącymi ze szkoly. Siwat ześwirowal. Dzieci od malego są paskudne dla siebie nawzajem. I jak tu w doroslym zyciu zyć normalnie i pojąc to że nie kazdego stac na drogie orginale rzeczy.Jakies niskie wartości zaczynają brac gorę... Nie przejmuj się głupotą ludzką wiedz, ze jesteś wartościowym, dobrym czlowiekiem i masz o wiele wiecej do powiedzenia niz oni wszyscy razem wzięci. Ty masz rozum a im go brakuje. Pustaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wybaczcie,ze pisze raz na jakis czas... ale kiedy nie pisze znaczy to ze swietnie daje sobie rade i jest w miare ok... Kiedy czuje sie fatalnie pisze tutaj bo czuje ze to mi pomaga... dzisiaj jest ten dzien... Czuje sie zle... Mam wrazenie ze zaraz cos sie ze mna stanie,ze umre... Nie chce mi sie nic... wszystko co robie wydaje sie bez sensu... Masakra... najchetniej walnelabym sie na lozko i przeplakala caly dzien... ;( Nie wiem czemu ale czegos sie boje... Boje sie,ze zwariuje,ze wszyscy sie ode mnie oddala... ze nie bede miala nikogo... :( Mam dzisiaj duze trudnosci z przełykaniem sliny i lapaniem oddechu.. wszystko mnie swedzi... :/ nie wiem juz co mam robic... Kazdy Dzien ktory przezywam wydaje mi sie byc ostatnim dniem...

 

A najgorsze jest to ze MOI NAJBLIŻSI MNIE NIE ROZUMIEJĄ!!! Dla nich jestem Wariatką!!!!!!!!

 

 

 

 

"... Wszystko co takie skomplikowane na dobrą sprawę jest takie proste.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska wzięłam 3 ćwiartkę paro i przeszła mi ochota na beczenie :shock:

Ale kurde coś mi dziwnie w klatce piersiowej niby czuję ból, niby swędzenie, sama nie wiem...

Czuję jakby miało się coś ze mną stać, niby jestem niespokojna, a niby mam wszystkogdzieś...

Kurde szału już dostaję :shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuuuuuuu...kurde zebrało mi się nagle... :shock:

Czemu ja mam takie dziwne uczucie w całym ciele? :?

agaska co dzisiaj porabiasz w domku? Tak sobie pytam! :D

Tak w ogóle co dziś porabiacie? Może mi będzie lżej i przestanę się zadręczać tym,

że nie robię nic konstruktywnego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam oglupiacza, sprzatam, zajmuje sie psiskiem, robie pranie, tlumacze dalej teksty.

Venus nie nakrecaj sie, to nie przez lek tylko przez to, ze sie nakrecasz. Poloz sie, zwin w klebek jak musisz, sprobuj usnac. Wlacz jakas uspokajajaca, mila dla ucha muzyczke. Najlepiej instrumentalna. Kadzidelko moze zapal? O egzotycznym zapachu... Albo konwaliowym, liliowim... Sandalowym? Herbatke z cytryna, cynamonem i miodem wypij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska no ja właśnie nie wiem juz od czego to. Głupieję po prostu. :shock:

Wczoraj gadałam ze szwagrem o tym od czego się te moje problemy zaczęły i od razu

zaczęło się odzywać to co je spowodowało. Więc może dlatego tak się dzisiaj dziwnie czuję.

Istny obłęd. Ja coś tu próbuję sobie znaleźć do roboty, ale kiepsko mi to idzie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska, żadnych Nervomixooff i inszych dziurawców w połączeniu z psychotropami, nie wiesz o tym? Chyba że nie zdecydowałaś się na standardową farmakoterapię, wtedy OK, jak najbardziej.

 

Ja dziś nie robię kompletnie nic, że pocieszę Venus. Rano czułem się źle, zabiłem to nieco klonazepamem, siedzę w bez ładu i składu w internecie. Idę się za chwilę wykąpać, wieczorem być może zamienię słówko z ukochaną osobą, która jest dziś zajęta (i mam nadzieję, że mi się to uda). Po kąpieli jadę do biblioteki czytać Herberta Marcusego, bo mi jest potrzebny do magisterki. Potem nie wiem. A po nie wiem sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze pograj: http://www.zigiz.com/games/game.php?sd=bb1015abe2798542643478f5836f0ab2&popup=&subject=&lang=pl&gamestart=mahjongcombi&flash=true&user=3561&pi=408,&zigiz=true

Odstresujesz sie nieco, zajmiesz ukladanka :) Musisz zbijac klocki wygladajace tak samo. Im wiecej zbijesz cyferek, bambusow, kropek, kierunkow, smokow i kwiatkow pod rzad tym wieksze kombo i wieksza nagroda :D Moj rekord to 1710 pktow :P

 

No, pora sie wziac za obiad.

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak w ogole to mam takie pytanie... Czy jak dzis wzielam soie raz nervomix, to moge jutro normalnie wziac Paromerck?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to mam takie pytanie... Czy jak dzis wzielam soie raz nervomix, to moge jutro normalnie wziac Paromerck?

 

agaska o rany, nie wiem. Musiałabys zapytać lekarza. :shock:

 

No ja troszkę pobawiłam się lapkiem, poczytałam książeczkę, teraz pobiegam po necie, a potem nie wiem co... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isj, no dziurawca to tam tyle co kot naplakal, a ja wzielam tylko raz (1 tabletke) - rano - na migrene. Od jutra chcialabym zaczac brac paromerck.

 

paromerck dobre tabletki , biore je od siedmiu m-cy całkiem dobrze się czuję

 

 

[Dodane po edycji:]

 

wszyscy chorzy na ta wredna chorobę, głowa do góry będzie dobrze Ja leczę sie od 1,5 roku, przez rok brałam CItal który mi nie pomagał od 7 m-cy biorę paromerck i czuję się dobrze ,nareszcie powoli powracam do życia, owszem miewam czasami ataki ,ale są one tak jakby coraz bardziej unikatowe.

Życze wszystkim powodzenia w leczeniu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×