Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Albo do prywaciarza z gatunku "wypisze wszystko za hajs"(znalem takiego jednego) albo do poradni leczenia adhd i naściemniaj, ze w dzieciństwie miales takie, a takie objawy (tzn. opisz objawy adhd), a teraz jestes nerwowy, wpadasz w gniew, masz problemy z koncentracją, nie mozesz w miejscu usiedzieć, życie Ci się sypie, bla bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten kraj jest nielegalny, państwo Policyjne i ultrakatolickie, rząd to banda bandytów.

 

PS. Metylo i etylo jest nadal legalne, nie ma go w spisie zakazanych i wpisanych do narkotyków,

jedynie jest na liście leków, które będzie tak samo trudno przepisać, ale w aptekach Metylo będzie,

tak samo jak w RC Etylo.

 

"Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich zastosowaniach medycznych

i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach medycznych, naukowych i przemysłowych."

 

Więc, co wy gadacie o tym, że to nielegalne, jestem na bierząco i znam rynek RC jak i farmaceutyczny jak własną kieszeń.

 

-- 31 lip 2015, 05:41 --

 

Ktoś podpowie do jakiego lekarza udać się po ten lek ?? Co muy powiedzieć zeby go przepisał ??

 

idz do psychiatry, powiedz ze przez lata bierzesz SSRI, po których nie masz sił. Powiedz, że brałeś wszystkie

leki i żaden Ci w pełni nie pomgógł, powiedz mu że Medikinet (Metylo) pomogło Ci doraźnie, a może wypisze

Ci recke na niedrogi Medikinet.

 

robisz z igły widły, to jest łatwo dostępne tylko w razie czego trzeba trafić na lekarza, który Ci na to pozwoli i przepisze,

dlatego pochodź po nich, idź do 3-4 aż w końcu ktoś sie przekona.

 

tylko druga sprawa, to że ty naciskaj lekarza a nie proponuj grzecznie, tylko wymagaj, bo lekarze niechętnie wypisują,

ale jak dasz argumenty to dostaniesz.

 

Wszystko zależy od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, Kurwa to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

 

-- 31 lip 2015, 09:04 --

 

dr. Psycho Trepens, Jestes w bledzie, te substancje sa juz zdelegalizowane w tym etylofenidat tez tak sadzilem do wczoraj, dzisiaj jeszcze mialem pewne watpilowoscie, ale jednak jest tak jak napisali chlopaki na górze.

 

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/sejm-rp-przyjal-projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii-oraz-niektorych-innych-ustaw

 

Na tej liscie jest równiez etylofenidat, oczywiscie sprawa nie tyczy aptecznego metylofenidatu, jeszcze by tego bylo malo jak by tego zakazali. :pirate:

 

-- 31 lip 2015, 09:15 --

 

dr. Psycho Trepens, Wpisz z reszta w google i tam zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, /cenzura/ to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

 

-- 31 lip 2015, 09:04 --

 

dr. Psycho Trepens, Jestes w bledzie, te substancje sa juz zdelegalizowane w tym etylofenidat tez tak sadzilem do wczoraj, dzisiaj jeszcze mialem pewne watpilowoscie, ale jednak jest tak jak napisali chlopaki na górze.

 

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/sejm-rp-przyjal-projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii-oraz-niektorych-innych-ustaw

 

Na tej liscie jest równiez etylofenidat, oczywiscie sprawa nie tyczy aptecznego metylofenidatu, jeszcze by tego bylo malo jak by tego zakazali. :pirate:

 

-- 31 lip 2015, 09:15 --

 

dr. Psycho Trepens, Wpisz z reszta w google i tam zobaczysz.

 

NIE JEST! Sklepy go nie mają bo bały się, że zostanie wpisany na listę zakazanych (narkotyków),

a trafił na listę środków z grupy "Grupa II-P" - "Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich

zastosowaniach medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach

medycznych, naukowych i przemysłowych." W tej samej grupie jest Metylo i kilka tryptamin.

Inna sprawa, to zażywanie lecznicze, kiedy masz małe ilości a inna kiedy masz tego masę i jest podejrzenie,

że handlujesz - wtedy to przestępstwo.

 

W linku co podałeś nic nie ma o etylofenidacie tylko o dopalaczach czyli produktach otrzymanych z RC (wiele składników).

 

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat

i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo

dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które

wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

 

Ja wczoraj pozbyłem się większości Etylo, odsprzedałem kolesiowi który żre to jak kartofle i ledwo co to czuje,

on ma ponad 50 lat, 10 lat był alkoholikiem, jest weteranem wojennym i ma ostro wypalony łeb, więc dla niego

Etylo to tyle co dla mnie kawa rozpuszczalna, nie ma czasu iść do lekarza po Concerte, a jest bogaty,

więc poprosił mnie by mu odsprzedać. (10g etylo kupiłem za 60zł, a jemu 3g sprzedałem za 100zł :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, /cenzura/ to w koncu jest zdelegalizowany czy nie??

 

-- 31 lip 2015, 09:04 --

 

dr. Psycho Trepens, Jestes w bledzie, te substancje sa juz zdelegalizowane w tym etylofenidat tez tak sadzilem do wczoraj, dzisiaj jeszcze mialem pewne watpilowoscie, ale jednak jest tak jak napisali chlopaki na górze.

 

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/sejm-rp-przyjal-projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii-oraz-niektorych-innych-ustaw

 

Na tej liscie jest równiez etylofenidat, oczywiscie sprawa nie tyczy aptecznego metylofenidatu, jeszcze by tego bylo malo jak by tego zakazali. :pirate:

 

-- 31 lip 2015, 09:15 --

 

dr. Psycho Trepens, Wpisz z reszta w google i tam zobaczysz.

 

NIE JEST! Sklepy go nie mają bo bały się, że zostanie wpisany na listę zakazanych (narkotyków),

a trafił na listę środków z grupy "Grupa II-P" - "Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich

zastosowaniach medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach

medycznych, naukowych i przemysłowych." W tej samej grupie jest Metylo i kilka tryptamin.

Inna sprawa, to zażywanie lecznicze, kiedy masz małe ilości a inna kiedy masz tego masę i jest podejrzenie,

że handlujesz - wtedy to przestępstwo.

 

W linku co podałeś nic nie ma o etylofenidacie tylko o dopalaczach czyli produktach otrzymanych z RC (wiele składników).

 

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat

i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo

dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które

wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

 

Ja wczoraj pozbyłem się większości Etylo, odsprzedałem kolesiowi który żre to jak kartofle i ledwo co to czuje,

on ma ponad 50 lat, 10 lat był alkoholikiem, jest weteranem wojennym i ma ostro wypalony łeb, więc dla niego

Etylo to tyle co dla mnie kawa rozpuszczalna, nie ma czasu iść do lekarza po Concerte, a jest bogaty,

więc poprosił mnie by mu odsprzedać. (10g etylo kupiłem za 60zł, a jemu 3g sprzedałem za 100zł :P).

 

Dobre interesy robisz :)

I gdzie kupiles 10g za 60zl?? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat

i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo

dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które

wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

 

powiem to co myślę o WSZYSTKICH RC, dopalaczach i innych ścierwach . PIERDOLIĆ TO!!!!!. Kto nie chce mieć wiekszych problemów psychicznych niz obecnie ma ,ten niech leczy sie tylko w Aptece , a nie u tych jebanych trucicieli, często i złodzieji zarazem . Państwo powinno ich za jaja na drzewach wieszać , ku przestrodze innym !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą o co wy się martwicie, za 2 tygodnie pojawi się kolejny analog Metylofenidatu o nazwie Izopropylofenidat

i podobno już ma dobre recenzje, reszta stymulantów i kannabinoidów wróci na rynek we wrześniu, to samo

dzialanie tylko drobna przestawka we wzorze chemicznym lub wykorzystają inne istniejące legalne środki, które

wprowadzą na rynek a nie zostały zdelegalizowane.

 

powiem to co myślę o WSZYSTKICH RC, dopalaczach i innych ścierwach . PIERDOLIĆ TO!!!!!. Kto nie chce mieć wiekszych problemów psychicznych niz obecnie ma ,ten niech leczy sie tylko w Aptece , a nie u tych jebanych trucicieli, często i złodzieji zarazem . Państwo powinno ich za jaja na drzewach wieszać , ku przestrodze innym !

 

Ale nikt nie pisze o cpaniu rc, tylko o etylofenidacie, bez przesady, jak ty masz takie loty, ze cpales dopalacze to twój problem, juz wolalbym fete brac niz dopalacze tykac, przeciez to jest gówno nie z tej ziemi, a ostatnia nazwa substancji z RC (mocarz) dokladnie odzwierciedla syf jakie te substancje soba reprezentuja, aha no i jak masz sie leczyc, np. metylo jak lekarz ci mowi, panie pan chce cpac?, jak pan chce sie nacpac to niech pan kupi cos dobrego w necie, nosz kurwa mac. :time:

 

-- 31 lip 2015, 13:43 --

 

Pomijajac juz wogóle jakas skutecznosc przeciwdepresyjna metylo, to jednak glównie jego dzialanie opiera sie na lepszym ogarnianiu + jakis bonus lekkie pobudzenie i motywacja, ale to tez nie u kazdego, jaki to narkotyk, przeciez narkotyk to substancja, która cie doslownie miazdzy, np: metamfetamina albo mdma, amfetamina tez ma jebniecie, ale przy metamfie wysiada w kazdej kwestii, raz wzialem metamfe i juz kurwa nigdy wiecej nie popelnie tego bledu, przeciez to jest siekiera nie z tej ziemi, zwykla feta wydaje sie byc przy tym odzywka dla dzieci. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem to co myślę o WSZYSTKICH RC, dopalaczach i innych ścierwach . PIERDOLIĆ TO!!!!!. Kto nie chce mieć wiekszych problemów psychicznych niz obecnie ma ,ten niech leczy sie tylko w Aptece , a nie u tych jebanych trucicieli, często i złodzieji zarazem . Państwo powinno ich za jaja na drzewach wieszać , ku przestrodze innym !

 

tak to jest jak się przedawkuje, dziwne, że Metylo szkodzi niewiele mniej o czym pisałem a to jest też lek.

a RC używam rzadziej lub częściej od prawie 7 lat, więc pewnie się nie znasz na tym i stąd raz zrobiłeś sobie kuku na głowie,

prawdopodobnie dobierając źle dawkę lub łącząc z lekiem którym nie powinieneś. Teraz masz karę, z tym trzeba ostrożnie ;)

 

A od 10 lat mam takie same problemy psychiczne jak miałem czy to z lekami czy z RC czy z oboma - bez różnicy.

 

-- 31 lip 2015, 14:02 --

 

I gdzie kupiles 10g za 60zl?? :shock:

 

promocja była miesiąc temu, w jednym ze sklepów, nie moge podac linka bo mnie zbanują,

z resztą już po promocji, była wyprzedaż. to był jeden z popularniejszych sklepów RC, chyba

jest aktualnie nieczynny (urlop).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trafił na listę środków z grupy "Grupa II-P" - "Substancje psychotropowe grupy II-P to substancje o niewielkich

zastosowaniach medycznych i o dużym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach

medycznych, naukowych i przemysłowych." W tej samej grupie jest Metylo i kilka tryptamin.

 

Ta, co z tego, że w tej grupie jest metylofenidat czy ketamina? W tej samej grupie są też m.in. amfetamina, metamfetamina, THC i salwinoryna A, które przecież nie są "narkotykami" w mniemaniu urzędasów i są legalne tak samo jak ciasteczka babuni Genowefy z haszem. Od 1 lipca etylo jest zbanowany i będzie znikał sukcesywnie z rynku. Tak samo jak wcześniej zdelegalizowani go w DK, DE, AT. A wątpię czy nasze motywy użytkowania tych substancji łapią się na "cele medyczne, naukowe i przemysłowe". Jakoś powątpiewam, że chłopaki z bazarku z RC uzyskali zgodę GIS i GIF na obrót środkami z tej grupy.

 

Art. 32.

1. Substancje psychotropowe dzieli się na grupy w zależności od

stopnia ryzyka powstania uzależnienia w przypadku używania ich w celach innych

niż medyczne oraz zakresu ich stosowania w celach medycznych.

2. Podział substancji psychotropowych na grupy I-P, II-P, III-P i IV-P określa

załącznik nr 2 do ustawy.

 

Art. 33.

1. Środki odurzające grup I-N i II-N oraz substancje psychotropowe

grup II-P, III-P i IV-P mogą być używane wyłącznie w celach medycznych,

przemysłowych lub prowadzenia badań.

 

Art. 34.

1. Środki odurzające, substancje psychotropowe lub ich preparaty oraz

prekursory kategorii 1 może posiadać wyłącznie przedsiębiorca, jednostka

organizacyjna lub osoba fizyczna uprawniona na podstawie przepisów ustawy,

rozporządzenia 273/2004 lub rozporządzenia 111/2005.

2. Posiadane bez uprawnienia środki odurzające, substancje psychotropowe lub

ich preparaty oraz prekursory kategorii 1 podlegają zabezpieczeniu przez organy

ścigania lub organy celne w trybie określonym w przepisach o postępowaniu

karnym.

 

Art. 35. 1. Zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego wymaga

podjęcie działalności w zakresie:

(...)

3) wytwarzania, przetwarzania, przerabiania w celu prowadzenia badań

naukowych, przez jednostki naukowe w zakresie swojej działalności statutowej,

środków odurzających grup I-N, II-N i IV-N lub substancji psychotropowych

grup I-P, II-P, III-P i IV-P.

2. Stosowanie w celu prowadzenia badań naukowych, przez jednostki naukowe

w zakresie swojej działalności statutowej, środków odurzających lub substancji

psychotropowych wymaga zezwolenia wojewódzkiego inspektora

farmaceutycznego.

 

Art. 40. 1. Zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego wymaga obrót

hurtowy środkami odurzającymi lub substancjami psychotropowymi.

 

Art. 41. 1. Obrót detaliczny środkami odurzającymi, substancjami

psychotropowymi i prekursorami będącymi produktami leczniczymi prowadzą apteki

i punkty apteczne, zapewniając odpowiednie warunki ich przechowywania

uniemożliwiające dostęp osób nieuprawnionych do tych środków i substancji.

 

Art. 56.

1. Kto, wbrew przepisom art. 33–35, art. 37 i art. 40, wprowadza do

obrotu środki odurzające, substancje psychotropowe lub słomę makową albo

uczestniczy w takim obrocie,

podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do

roku.

3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość

środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, sprawca

podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

Art. 58.

1. Kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka

odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo

nakłania do użycia takiego środka lub substancji,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. Jeżeli sprawca czynu, o którym mowa w ust. 1, udziela środka odurzającego

lub substancji psychotropowej małoletniemu lub nakłania go do użycia takiego

środka lub substancji albo udziela ich w znacznych ilościach innej osobie,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Art. 59.

1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela

innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo

nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

2. Jeżeli sprawca czynu, o którym mowa w ust. 1, udziela środka odurzającego

lub substancji psychotropowej małoletniemu, ułatwia użycie albo nakłania go do

użycia takiego środka lub substancji,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do

lat 2.

 

Art. 62.

1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub

substancje psychotropowe,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość

środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do

roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, Wszystko ladnie, pieknie jest w tej ustawie napisane, nie zgadzam sie jednak z tym, ze posiadanie np. 1gr czy 2gr, powinno byc karalne, to jest strasznie hujowe, ok ktos handluje na duzo skale to go scigajcie, ale dlaczego ktos to moze nie znac nawet przepisów, zamówil sobie ze stronki 1gr i moze pójsc za to siedziec, przeciez to jest tak smieszne, ze wrecz tragiczne, kazdy ma prawo zarzadzac wlasnym zyciem jak chce, jest ryzyko jest zabawa jak to mówia, przeciez my tez ryzykujemy w jakims stopniu biorac rozne mixy psychotropów za przyzwoleniem i wrecz zadowoleniem goscia, który polowe zycia spedzil w szkole, troche to zabawne wszystko jest. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylofenidat wg. mnie nie działa jak narkotyk. Działa jak kawa za gówniarza + łatwiejsze pokonywanie trudnych decyzji, pewność siebie.

 

Forma CR działa o niebo lepiej niż normalna, w sensie mniejsze wahania nastroju podczas dnia. Po normalnej formie 10 mg po kilku godzinach czułem spadek samopoczucia, po tabletkach CR również go czuje, tylko później. Metylofenidat pomaga mi w kontakcie ludźmi, w podejmowaniu nowych wyzwań. Dla ćpunów - po 2 tabletkach na pewno poczujecie potrzebę pokruszenia i wciągnięcia nosem. Trzeba mocnej samokontroli przy tym leku.

 

Dopalacze - przez 6 miesięcy dzień, w dzień jadłem 3mmc. Od 1 do 3 gramów/doba. Nie biorę tego, bo miałem wyrzuty sumienia - zapierałem się przy najbliższych po grubym zjeździe (mix 3mmc+gbl) lub zespole serotoninowym (sam nie wiem), że więcej tego nie zrobię. Dlatego żrę (prawdopodobnie) bardziej toksyczny związek jakim jest metylofenidat. czuwaliczka jadalna (khat) -> metylokatynon (lek na depresje w ZSRR) -> 4-mmc (mefedron) -> 3-mmc (metafedron) -> 2-mmc (niedlugo w sklepach on-line - powodzenia :))

 

a mocarz... wina rzadu. zakaz - analog = wieksza trucizna i wieksza niewiadoma. a druga wina to taka, ze w podstawowce i gimn azjum jest za maly nacisk na chemie. wtedy moze te zatrute debile zrozumialy by, ze mocarz to nazwa handlowa czesia lub zenka a nie nazwa zwiazku chemicznzego, ktory powinien byc w woreczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu uwazasz ze metylo to wieksza trucizna niz rc ??

 

etylo to podobno rozpuszczony w metalonu metylo, różnice prawie żadne, z tym,

że etytylo jest odrobinkę słabsze (~10-20%) w stosunku do metylo.

 

------------------DAT NET DA NE

methylphenidate 139 408 28 46

ethylphenidate 276 2479 24 247

 

"Ethylphenidate can be formed in vivo when ethanol and methylphenidate are coingested, via hepatic transesterification"

Additionally, only a few percent of the consumed methylphenidate is converted to ethylphenidate so a pharmacologically significant dose would never be produced.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem prawdopodobnie metylo jest bardziej toksyczny niż 3mmc. Skąd taka logika? Gdzieś czytałem, że 3mmc jest mniej toksyczne niż amfetamina i MDMA. A metylo to chyba pochodna amfetaminy?

 

-- 04 sie 2015, 14:30 --

 

Jednak wszystkie porównania lek vs rc można sobie rozbić o kant d..., bo rc wytwarzane są czesto domowymi sposobami, może się tam wytrącać kupa toksycznych związków, np. mangan. potem my jemy proszki gotowane w kuchni w bloku i się okazuje, ze drętwieją nam kończyny bez przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiem psychaiatrze ktory mnie prowadzi ze w miedzy czasie bylem u innego i on przepisal metylo wiem ze ten nie przepisze leku ale moze przepisze papier do rodzinnego co aktualnie biore jak myslicie ?? Jak nie chce leku wypisac to moze taki papier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da Ci takiego papieru na piękne oczy, że bierzesz metylo od innego lekarza, w dodatku podejrzewam, że to urazi jego dumę i autorytet, że ciśniesz na dwa baty. A rodzinny to już w ogóle Ci nie wypisze metylo, zapomnij. Nawet pewnie nie posiada druczków recept do wypisywania Rpw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj rodzinny jest spoko klona wypisuje :) troche marudzi ze sie nie zna i musi miec jakies potwierdzenie na to ale wkoncu wypisuje jak bym mial papier od psycha ze biore metylo to wypisze

 

Po co ci ten lek, przecież ta substancja nic nie wniesie do twojego leczenia?, co ty chcesz tym leczyć depresje? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylo + moklo na fobie dobre ?? Brak checi do zycia napedu motywacji itd

 

A próbowałeś samo moclo!?, nie lecz się sam bo potem nie będzie co z ciebie zbierać, taka moja rada mała.

Metylo, jeżeli ci pomoże to tylko na chwile, a potem będzie zjazd nastroju, skąd to wiem!? bo brałem to się nie nadaje do leczenia depresji.

 

Aha i na fobie to raczej dobre nie będzie, raczej będzie dużo zdenerwowania i niepokoju, co dla fobika raczej nie jest wskazane,

jeżeli chcesz wyleczyć fobie to tylko psychoterapia, masz zamiar do końca życia brać leki!?

Jakie masz te objawy fobii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×