Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac chyba bede musial sprobowac moklo bez metylo bo lek wydaje sie nie zdobycia metylo chcialem tylko opakowanie na fajny odblok dopaminy do moklo powinno byc fajnie jak nie to moklo.+ spamilan eentualnie welbutrin mozna to laczyc wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kilka osób proponowało Ci Metylo i Etylo, a ty nie chciałeś.

Weź ty się kvrwa zdecyduj, bo ty nie wiesz czego chesz.

Jak jesteś uparty to ci wpierdolę siłą do ryja Metylo byś się opamiętał i ostudził swoje obsesje.

Jednym słowem jesteś pierdolnięty.

Wybacz ale taka prawda, piszesz w tym wątku od dawna i ciągle to samo.

 

Mogę Ci posłać za 15zł 3szt. Metylo i se sprawdzisz i na tym się zakończy twoje jęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylo to taki Święty Graal każdego z forum (sam to przechodziłem), każdy chce go spróbować, ale jak wyżej, spróbuje się go to często jest rozczarowanie. To nie jest lek dobry na depresję czy lęki.

 

no pewnie, nie wiem skąd Mooon tak się obsesyjnie na niego upiera, może dostrzega w nim magiczne uzdrowienie, kto wie.

no ale cóż, zdesperowany koleś bardzo, do tego nie uczciwy i kombinator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co nikt mi nie proponowal jak by proponowal to bym kupil 3 szt to malo ja potrzebuje opakowanie moze i pojebany tak to jest z obsesjami

 

Po 1 dawce można już dużo powiedzieć to jest stymulant a nie lek przeciwdepresyjny, ale tak jak już pisałem chyba wczoraj, ta substancja nie nadaje się do leczenia depresji, a już w szczególności jak ja tu słyszę, że masz jakieś myśli obsesyjny czy natrętne, ten lek tylko pogorszy twój stan, ale jeżeli chcesz się w to bawić to próbuj, jedno jest pewne w dłuższej perspektywie tylko pogorszysz własny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten lek nie nadaję sie do leczenia lęków.Jest dobry jednorazowo na fobie społeczną zmieszany razem z benzo.Podobnie dziala baclofen,potrafi niekiedy nasilić lęki i obsesje przez wpływ na dopamine.Co z tego że bedziemy chcieli wyjść do ludzi jak lęk będzie jeszcze większy,no chyba że benzo weźmiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylo jest prospołecznym antyfobiicznym lekiem . Potrafi pomóc ogarnąć wewnętrzny zajob i szajbę . Nie jest lekiem na lęki czy głębokie depresje . Pomaga skupic się na danej czynności , wejść w nią , ,,koncentracja i skupienie .Będę to brał do końca życia , jak będize taka potrzeba i w dupie mam czyjeś opinie , skoro mi pomaga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty najpierw spróbuj 600mg moklo solo albo 300-600mg bupropionu solo, ale nie od razu chcesz się bawić w hardcorowe mixy jakbyś już z góry przyjął pozycję, że to nie zadziała. Z metylo jest taki problem, że każdy z forum miał zajawkę i chciał zdobyć to mityczne metylo, ale w praktyce się okazało, że nie wszystkim to niestety pomogło(nielicznym owszem) i było wielkie rozczarowanie. Tak samo jak wcześniej było parcie na agonistów dopaminy, memantynę, amantadynę, baklofen i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lek to jednak większa trucizna niż dopaminowe stymulanty RC a'la dopalacze.

Po dopalaczach miałem zjazd 1 dzień, po Metylo - przeciętnie 4-5 dni (brany tym razem 8 dni pod rząd, poprzednio 7 oraz 5 dni) - a zjazd ten sam.

Nie dziwię się, że nie wypisują tego gówna tak łatwo, to tylko dobre dla zaorańców/ludzi z uszkodzoną głową,

a nie depresją/nerwicą. Tępy psychostymulant naśladujący swoim profilem kokainę.

Więc ja już dziękuję za efekty tego leku, przez 4-6h jest OK, można sporo zdziałać, ale potem ta depresja, lęki, ogólny niepokój, ja pierd*lę,

gorzej jak po najgorszych dopalaczach razem wziętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić przez Internet metylofenidat albo pyrybedyl?

wiem tylko ,że na " Ogłaszamy 24 " lepiej nie kupować. Większość to złodziejskie szuje . Zostałem tam 4 miesiące temu ojebany na 330 zł . Tak mnie kanalia zakręcił gratisami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylo jest prospołecznym antyfobiicznym lekiem . Potrafi pomóc ogarnąć wewnętrzny zajob i szajbę . Nie jest lekiem na lęki czy głębokie depresje . Pomaga skupic się na danej czynności , wejść w nią , ,,koncentracja i skupienie .Będę to brał do końca życia , jak będize taka potrzeba i w dupie mam czyjeś opinie , skoro mi pomaga .

 

A skąd go bierzesz??Baclofen też ma takie działanie?Pytam bo ten co miałam zaczęłam uzywać dopiero tydzień temu.Myślałam że działa nasennie(tak wyczytałam w ulotce),ale zaczęło mnie jakoś dziwnie nosić-mniej śpię,dużo energii mam i czuję się jak wtedy kiedy łapałam górki.Zastanawiam się tylko czy w moim przypadku nie wyjdzie mi to nosem?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×