Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Wczoraj oglądałam Mnicha http://www.filmweb.pl/film/Mnich-2011-567139 nie bardzo mi się podobał, znacząco odbiega od książki, całkowicie zmieniono końcówkę i losy bohaterów, pominięto istotne i ciekawe wątki, dlatego zdecydowanie polecam książkę :pirate:No i w mojej wyobraźni po lekturze książki wszystko o wiele lepiej wyglądało - bardziej wpasowywało się w klimat. :roll:

Drugi film - Wstyd http://www.filmweb.pl/film/Wstyd-2011-601499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstyd? Średniawy film :) Ogólnie lubie ciężkie filmy i za mało tam jako takiej akcji było związenej z zaburzeniami i siostry i brata :P

Polećcie mi jakis film na dzisiaj :-), może być ciezki, dramat, thiller, dramat psychologiczny itd :D Nie wpływają negatywnie na mnie te filmy :)

Lubie też filmy kostiumowe typu Anna karenina! Chociaż musze przyznać że w najnowszym filmie tego typu, Keira nie bardzo pasowała na główną bohaterkę. Ale wg mnie pasowała do dumy i uprzedzenia, wiec lubie filmy z jej udziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Robocopa widziałem nowego

 

I jak?

bardzo fajny, wiadomo że żaden film nie jest idealny i nie był to majstersztyk, ale jak na film akcji sci-fi który na dodatek nie jest bezmyślny ale porusza ciekawe tematy na czasie spisał się na 100%.

 

-- 09 lut 2014, 15:07 --

 

wstyd? Średniawy film :)

meeeeega nudny!

 

-- 09 lut 2014, 15:07 --

 

Polećcie mi jakis film na dzisiaj :-), może być ciezki, dramat, thiller

Prisoners

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, czas na przygodę... Wciąż się nie mogę nadziwić, że to jest emitowane, jako bajka dla dzieci. Przecież większej psychodeli świat nie znał. Najlepsza jest ta fioletowa chmura, księżniczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, czas na przygodę... Wciąż się nie mogę nadziwić, że to jest emitowane, jako bajka dla dzieci. Przecież większej psychodeli świat nie znał. Najlepsza jest ta fioletowa chmura, księżniczka :D

Noo :D lumpy space princess to niezła intrygantka :P i myśli że każdy w niej zakochany hehe

 

-- 10 lut 2014, 11:40 --

 

Fuck yeah, dziś nowe odcinki True Detective i Walking Dead - normalnie jak kumulacja w Lotto :yeah:

oba te seriale mogą co najwyżej lizać buty grze o tron :D (7 godzin temu nowy odcinek :105: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×