Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

jolantka, mój facet patrzy na ten film podobnie jak Ty z punktu naukowca i też tego nie rozumie :pirate:

 

 

Pamiętam, że momentem kulminacyjnym dla mnie, kiedy spadłam ze śmiechu między fotele w kinie, była ta scena, jak Rosario podeszła do tego blondyna niegdyś niebieskookiego mającego już wtedy ..brązowe oczy Willa :D:D:D Było mi tak strasznie głupio za siebie, bo wszyscy wokół ewidentnie wzruszeni...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolantka, ja ten film oglądałam w środku nocy, w pustym mieszkaniu :roll: jako że jestem lękowcem nie muszę chyba nic więcej mówić :mrgreen:

 

 

W takim razie puchar dla Ciebie, że dałaś radę wytrwać do końca i nie wybiegłaś z krzykiem spać do sąsiada. Ja miałam nawet zwidy potem. Siedziałam sobie w pokoju, drzwi otwarte i mój mózg sobie roił, że stoi w nich ten mały dzieciak w worku na głowie, no przecież kwiliłam ze strachu dobre kilka tygodni po tym horrorze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki dobry horror polecacie? ;)

The Conjuring, jest naprawdę dobry

A po obejrzeniu będziesz spać z nogami pod kołdrą :twisted:

 

 

Serio? Lekki dyskomfort może, że jakieś zło się czai w drodze do kibla, ale raczej mała beka z tego filmu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma straszyc w horrorach obecnie jak wszystko juz bylo, fajnie to moze bylo byc zatwardzialym katolikiem i pojsc na premiere Egzorcysty wiele lat temu

 

-- 03 lut 2014, 01:26 --

 

Gre Endera, meh...ujdzie jak ktos nie czytal ksiazki pewnie, nie to zeby ona mnie powalila ale imho mozna bylo i tak lepiej to opowiedziec w filmie,

z drugiej strony te 2 h to jednak za krotki czas na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mój ulubiony "Perfect Sense" - piękny, melancholijny film o miłości z globalną epidemią odbierającą ludziom zmysły w tle.

 

 

Ahh, uwielbiam ten film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×