Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dwa nowe odcinki TWD i zobaczyłem całą masę bohaterów, których chętnie zobaczyłbym martwych. Jak mogłem wcześniej nie dostrzegać ich miałkości? :D

 

 

The Walking Dead? Przecie ten serial się skończył, zanim się porządnie zaczął i żaden z istniejących nie serwuje widzowi postaci, z których 99 procent, to te irytujące :roll:

 

 

Poleci mi ktoś coś dorównującego poziomem House of Cards?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead? Przecie ten serial się skończył, zanim się porządnie zaczął i żaden z istniejących nie serwuje widzowi postaci, z których 99 procent, to te irytujące :roll:

HAHAHAHAHAHAH

 

tumblr_l6v4wsHnay1qd7pj1o1_400.gif

 

****************************************

 

Skończyłem właśnie oglądać katowane od piątku "Alternatywy 4" i jestem rozbawiony i zażenowany jednocześnie ze tak wiele absurdów tam ukazanych ma miejsce i dzisiaj, 30 lat po nakręceniu serialu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zabieram za 15 odcinek 3 sezonu TWD. W sumie nie wiem co myśleć. Czasami mnie wciągnie i obejrzę 5 odcinków pod rząd a czasami oglądając sprawdzam co chwilę ile do końca. No i właśnie-bohaterowie. Shane, Lori dawali jakiegoś wyrazu temu serialowi, teraz jest jakoś dziwnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów mocnego kina z dużą dawką napięcia i sensacji, bardzo dobrą muzyką w tle gorąco polecam thiller ,który od początku aż do końca trzymał mnie w napięciu, a muszę dodać, że jestem dość wybrednym kinomaniakiem film pt"You're Next" - Następny jestes ty.

Film jest też godny obejrzenia z tego względu, że jest nieprzewidywalny jak wiele innych tego typu thillerów.

 

Zainteresowałaś mnie swoim opisem, obejrzę kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tez uwielbiam :105:

Od lat tego nie widziałem. Chyba sobie dziś wieczorem odświeżę :smile: .

Śmieszna sprawa, wlazłem sobie na Filmweb i okazało sie że "...Shawshank" jest na pierwszym miejscu listy filmów wszechczasów.

 

Osobiście miałbym innego kandydata, ale zdecydowanie potrafię zrozumieć czemu to "Skazani..." sie tam znajdują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chłopakiem powracamy do początków związku i oglądamy z archiwum x. Raz trafiliśmy na odcinek z nowszej serii i nie wiedziałam jak to skomentować. żenada na maxa. jednak nie ma to jak stare poczciwe archiwum wywołujące ten dreszczyk.

 

zastanawiam się jaką by tu perełkę wynaleźć na dziś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.

Temat z pewnością wyeksploatowany ale muszę przyznać, że to chyba najlepiej zrobiony film tego typu od lat.

 

http://www.filmweb.pl/film/Obecno%C5%9B%C4%87-2013-627100

To prawda. Jeden z lepszych horrorów jakie widziałam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.

Temat z pewnością wyeksploatowany ale muszę przyznać, że to chyba najlepiej zrobiony film tego typu od lat.

 

http://www.filmweb.pl/film/Obecno%C5%9B%C4%87-2013-627100

oglądałam świetny :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chłopakiem powracamy do początków związku i oglądamy z archiwum x. Raz trafiliśmy na odcinek z nowszej serii i nie wiedziałam jak to skomentować. żenada na maxa. jednak nie ma to jak stare poczciwe archiwum wywołujące ten dreszczyk.

Nom, najbardziej mi pasowały pierwsze sezony, kiedy Fox i Scully w każdym odcinku mieli inną sprawę, bez tej całej konspiracji z ufokami i rządem... Pamiętam że ze dwa lata temu sobie ogladałem pierwsze odcinki ponownie, całkiem dobrze zniosły próbę czasu, ale jak dla mnie - tylko jeśli wie się które obejrzeć. Bo niektóre trącą serem niestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów horrorów w oklepanej konwencji ona + on + dzieci +stara nawiedzona rudera.

Temat z pewnością wyeksploatowany ale muszę przyznać, że to chyba najlepiej zrobiony film tego typu od lat.

 

http://www.filmweb.pl/film/Obecno%C5%9B ... 013-627100

No, konwencja oklepana. Jakiejś szczeny do podłogi nie miałam, ale można powiedzieć, że jak na film firmujący się mianem "horror" i wyprodukowany w ostatnim czasie, nie trąci taką wielką kupą i da się oglądać bez parskania śmiechem, czego nie można powiedzieć o...

 

mnie ten film osobiście nie zachwycił :/

za to całkiem w porządku był:

http://www.filmweb.pl/film/Dom+na+ko%C5 ... 012-576014

.."Domu na końcu ulicy". Osłwaiona oskarowa dziewusia wnosi do tego filmu tyle, co zeszłoroczny śnieg w moje życie. Generalnie nie zapadł mi ten film absolutnie niczym w pamięci. I nawet nie nazwałabym tego nawet thillerem, jest mocno nijaki.

 

Ale to tylko moje zdanie. Każdemu może się oczywiście spodobać i jedno i drugie, ale dla mnie generalnie ziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów mocnego kina z dużą dawką napięcia i sensacji, bardzo dobrą muzyką w tle gorąco polecam thiller ,który od początku aż do końca trzymał mnie w napięciu, a muszę dodać, że jestem dość wybrednym kinomaniakiem film pt"You're Next" - Następny jestes ty.

Film jest też godny obejrzenia z tego względu, że jest nieprzewidywalny jak wiele innych tego typu thillerów.

 

Zainteresowałaś mnie swoim opisem, obejrzę kiedyś ;)

Naprawde polecam, łaczy w sobie elementy horroru i thilleru, niesamowite zwroty akcji, swietna muzyka i co najwazniejsze nie nudzi, tylko trzyma w napieciu przez cały czas jego trwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie chyba odświeżę wcześniejsze serie Sherlocka, tyle już czekam na nowy sezon, że chyba nie zaszkodzi :)

 

z mini seriali polecam też "Mildred Pierce", lubię psychologię i retro klimat.

a jeśli retro to MadMen i Masters of sex :) Oba moim zdaniem bardzo bardzo dobre.

 

ostatnio w radiu usłyszałam o "Domku z kart" i kurcze, nie wiem jak to się stało że wcześniej jakoś mnie nie zainteresował :) Fajnie, że coś dobrego przede mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×