Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

to zapewne w weekend obejrzę ;)

Polecam, i to w dodatku ja, osoba raczej nie lubiąca nowych filmów :) Podobało mi się dość realistyczne odwzorowanie warunków panujących w kosmosie, Clooney w zabawnej roli, brak nieustannie trzęsącej się kamery i lens flare'ów atakujących w co drugim ujęciu (domena dzisiejszego kina) - no, generalnie mocne 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TWD tę blondykę powinni uśmiercić i te dwie gówniary, też blondynki. Jest nadzieja, bo mi się ten nowy sierżant podoba, wygląda trochę jak południowiec-rasista i jest gburowaty, ale o to chodzi. Wielka szkoda, że gówniarza w kapeluszu zombie nie zjadły ze dwa odcinki temu.

Heh, ja wczoraj zasnąłem od razu po przyjściu z roboty, więc oglądane będzie dzisiaj ;) Ale fakt, radzę zwracać baczną uwagę na nowe postacie, zwłaszcza na naukowca który wie o co się rozchodzi ;) Jeśli wszystko potoczy się jak w komiksie (a odstępstw generalnie jak na razie wielkich nie ma) to zostaną z nami na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten naukowiec wygląda bardziej na operatora koparki, ale z doświadczenia wiem, że ci oderwani siłą od probówki to często wyglądem tego nie zdradzają. :)

Liczę na nowego, dużego, rubaszno-gburowatego bohatera. Jak zobaczyłem, że zabijanie zombie sprawia mu satysfakcję, to wiedziałem, że swój chłop, a nie jakiś bezpłciowy jak ta reszta głupich moralizatorów, którzy ostatnio w imię miłości narażają siebie i innych, jakby zombiekalypsa nie szalała dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja - film nudził mnie i mierził, pomimo wrażeń estetycznych. Może to wina częściowej anhedonii.

 

Oglądałem dawno w IMAX film "Stacja Kosmiczna", gdzie ujęcia kręcono w kosmosie - ich autentyczność robi wrażenie i nie psuje tego mdląca Sandra Bullock.

 

[videoyoutube=spgeW8LskO8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybrać 3 bardzo budujące filmy o nadziei, to w pierwszej kolejności:

 

[videoyoutube=8qgLfzJUJy0]Bezapelacyjny nr 1[/videoyoutube]

 

[videoyoutube=gf-t6jv00hA][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=LAeKX5n-5IE]No i klasyka spod znaku G. Orwella[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiętnie oglądany z zaostrzoną percepcją.

 

Uwaga...

 

...SIX FEET UNDER.

 

"Wszystko na świecie jest jak transmisja, przechodząca przez ciemność.

Ale wszystko, śmierć, życie, wszystko jest zupełnie zagłuszane przez szum.

Jak za długo słuchasz szumu to Ci odpier#ala."

 

"Nate: Claire, zdradzić Ci sekret? Spędziłem całe życie żyjąc w strachu. Bojąc się czy nie jestem gotowy, czy nie mam racji,

czy nie jestem tym, kim być powinienem. I jak skończyłem?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×