Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja od wczoraj cierpię na "Poradnik uśmiechu". To najstraszliwsza i najbardziej ryjąca mózg psychodela jaką w życiu widziałam. Czy ktoś z Was oglądał? wrażenia? przemyślenia? Myślałam żeby pod to założyć osobny wątek, bo jest o czym gadać..

 

choć nie polecam osobom wrażliwym;P sama wczoraj nie mogłam spać a dziś nadal mi się odtwarza muza w głowie z tego dzieła;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu, wizualnie może trochę mi przypomina Hannibala, który po grzybach się do mnie taki rumiany przybliżał wraz z telewizorem, ale brak sensu to po grzybach tragiczny bad trip, po grzybach wszystko nabiera tysiąca nowych znaczeń i sedno materii nie stanowi wyzwania, a tu jest masa niedomówień, nie wybieram tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik wiem co czujesz; gorsze niż zawiłe monologi mr.freemana, huh?

 

ja już kolejny dzień mam w głowie muzykę i wiewiórkę. nie chciałam Wam robić krzywdy więc ostrzegałam i nie wrzucałam linka;D ale mimo strat psychicznych i tak uważam, że warto było to zobaczyć. coś jest w tych klipach.

 

poza tym są na tyle porąbane i PRZERAŻAJĄCE, ze musiałam sobie jakoś je racjonalizować, żeby w ten sposób uwolnić się od koszmaru. i poznajdowałam różne strony na których ludzie interpretują o co chodzi w tym szaleństwie. na razie drążą temat wojny atomowej i tną klatki, bo w tle są właśnie hasła związane ze schronami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×