Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kremzelka

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dla mnie najważniejszy jest uśmiech. Zadbane ząbki to podstawa. Przynajmniej moim zdaniem _________________________________________________ Tylko teraz najlepsza spółka na Słowacji zobacz koniecznie!
 2. Kremzelka

  ulubione Seriale

  dla mnie najbardziej genialny serial to gra o tron. Fabuła jest mega wciągająca. zgadzacie się ze mną? __________________________________________ Tylko teraz najlepsza spółka na Słowacji zobacz koniecznie!
 3. gram w ghotica^^ zdecydowanie moje ulubiona gra. Gra też ktoś? _______________________________________________- Tylko teraz najlepsza spółka na Słowacji zobacz koniecznie!
 4. mnie dzisiaj chyba szlag trafi, o ile wcześniej po prostu nie zgłupieję... ___________________________________________ Tylko teraz najlepsza spółka na Słowacji zobacz koniecznie!
 5. Kremzelka

  Na co masz ochotę?

  Dzisiaj mam ochotę na chwilę odpoczynku po ciężkim wczorajszym dniu............ ________________________________________________________________- Najlepszy adwokat Zabrze polecam!
 6. Kremzelka

  Suchar na dzisiaj :)

  Psychiatra bada pacjenta za pomocą testu czytając: - Ostatniej niedzieli był straszliwy wypadek drogowy. Motocyklista został rozjechany przez samochód tak nieszczęśliwie że stracił głowę. W chwilę potem motocyklista wstał podniósł głowę i poszedł do najbliższej apteki żeby przykleić ją do tułowia. W tym miejscu badany uśmiecha się z niedowierzaniem. - Pańska historia nie trzyma się kupy. Przecież apteki w niedzielę są zamknięte! ___________________________________________________________________ Teraz najlepsze porady prawne Zabrze polecam!
 7. W tej chwili słuchaj Justin Timberlake - Mirror. Ostatnio ta nuta wpadła mi w ucho ______________________________________________________ Teraz najlepsze porady prawne Zabrze polecam!
 8. Kremzelka

  ulubione Seriale

  mój ulubiony to gra o tron, jest to genialny serial i jeden z lepszych jakie widziałam ______________________________________________________________ Jedyny taki paintball Śląsk zobacz moc wrażeń
 9. Kremzelka

  ... marzy mi się ...

  mi się marzy własny dom z ogrodem, a także żeby zaznać w życiu odrobinkę szczęścia ____________________________________________________________________ Jedyny taki paintball Śląsk zobacz moc wrażeń
 10. Kremzelka

  Filmy!

  podoba mi się film "Poradnik pozytywnego myślenia". Genialna obsada, wciągająca fabuła. Jak najbardziej jest to film, który trzeba obejrzeć _____________________________________________ szukasz pracy http://forumowanie.pl polecam!
×