Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Snow18

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [videoyoutube=oqzTignky58][/videoyoutube]
 2. [videoyoutube=6v7sTn-a1Go][/videoyoutube] [videoyoutube=1B_L1O-TTJg][/videoyoutube] [videoyoutube=ssFglZX__rc][/videoyoutube]
 3. [videoyoutube=uBPap681P-o][/videoyoutube]
 4. [videoyoutube=J1DVq5C6AuI][/videoyoutube] [videoyoutube=x_oViAJUXow]Choć nie jestem fanem tych pedałków to ten cover przypadł mi do gustu [/videoyoutube]
 5. [videoyoutube=2l7wzOaODYQ][/videoyoutube] [videoyoutube=8SFxJczPV6U][/videoyoutube]
 6. Jasne...chyba nie cierpiałes na bezsennosc Podpisuję się pod tym co napisała estera1
 7. [videoyoutube=1gye4XCFAmo][/videoyoutube]
 8. [videoyoutube=FS14MFp1mFg][/videoyoutube]
 9. Od 4 miesięcy nic. Nawet ziółka olałem. Sypiam kompletnie do dupy, bo długo się obracam nim zasnę i wstaję bardzo wcześnie (koło 03:00-04:00). Żadnych specjalnych diet ani nawet tej śmiesznej higieny snu nie przestrzegam i mój stan ani się nie pogorszył ani nie polepszył. Biegam, uczę się, piszę... Robię wszystko żeby odciągnąć od mojego problemu uwagę. Może i mnie to nie wyleczy ale już nie mam ochoty dłużej tkwić w tej stagnacji.
 10. @estera1 - paroksetynę brałem i odradzam to gówno. Moja bezsenność przez długie miesiące polegała na problemach z ZAŚNIĘCIEM. Nie przesypiałem co drugiej nocy i nie mogłem zasnąć za dnia. Jednakże gdy już zasnąłem to spałem dobrze do rana. W pewnym momencie nawet Lerivon przestał pomagać. Dostałem paroksetynę... Najpierw był szał szczęścia, spałem bosko (od 21:00 do 7:00), na studiach, siłowni i w życiu odrodzenie! Po 3 tygodniach zacząłem się wybudzać rano bo to gówno spłyca sen i strasznie miesza w fazie REM (sporo info na ten temat znjadziesz w sieci). O ile po odstawieniu leków zasypiam raczej normalnie to tego wybudzania się o paradoksalnych godzinach nie umiem przeskoczyć do teraz. Nie polecam.
 11. Bierzesz może jakieś leki?
 12. Poza powyższymi pytaniami chcę dodać: O jakich godzinach zasypiasz i między jakimi się budzisz? To pomimo pozorów bywa istotne. Mam identyczny problem co Ty.
 13. [videoyoutube=RTEyp7YHSyM][/videoyoutube]
 14. [videoyoutube=nBADF1LdP3g][/videoyoutube] [videoyoutube=NwoDrRCibhA][/videoyoutube]
×