Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, no właśnie nie wstałam, byłam nieżywa o tej 8.00 i spałam do 10.00. Ja po tym zeldoxie muszę spać co najmniej 10 godzin, bo inaczej nie jestem w stanie wstać i funkcjonować. W każdym razie dzięki. To jest chyba największe ograniczenie, spowodowane tym lekiem, ale ja nad tym nie panuję. Dzisiaj muszę położyć się najpóźniej o 10.00, żeby jutro na 8.00 wstać do pracy.

A jeśli chodzi o naukę, ja uwielbiam się uczyć, rosyjski też bardzo lubię i uczę się go z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam statystykę w liceum, to faktycznie nudy. Dzięki za link.

Dla mnie argument, że Bóg nie istnieje, dlatego że przed wielkim wybuchem nie było czasu, jest słaby. Przecież nikt nie mówi, że Bóg istnieje w takim samym czasie jak my, tzn, linearnym. Być może On wcale nie istnieje w czasie. Tak jak Ci mówiłam, ja nie wierzę w początek świata w sensie jednego punktu, to mógł być proces, ale jego przyczyną był jakiś wyższy umysł. Mnie najbardziej przekonuje filozoficzny argument teleologiczny - wszystko w świecie jest dopracowane z matematyczną precyzją, więc to raczej nie było przypadkowe, że powstaliśmy, ktoś musiał to obmyślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×