Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, no najnormalniejsza w świecie parada z transparentami, podskokami, krzykami, policją i takimi tam bajerami. :mrgreen: Na szczęście nie skakałam, wbrew hasłu "kto nie skacze, ten gej/lesbijka" i raczej byłam bardziej obok, więc się specjalnie nie wczuwałam w całą dziwną akcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spędziłem sam dzień w mieszkaniu :( . Ale przynajmiej leciały w telewizje fajne filmy które mogłem sobię ogladnąć. Wieczorkiem zrobiłem sobię mega kolacje która dała Mi siłe aby pobiegać na bieżni. Nastepnie szybka kąpiel , no i teraz serwuje po sieci i zaraz kładę się spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień? Wstałem, 30 brzuszków na początek dnia, po raz pierwszy od dłuższego czasu doprowadziłem swój wygląd do porządku i poszedłem na spacer. Czyli wszystko fajnie. Aż tu wieczorkiem, korzystając z rad, zarejestrowałem się na forum dotyczącym moich zainteresowań, że by poznawać nowych ludzi. Wszedłem więc na tamtejszy czat, aby z nimi popisać. I co? I wyśmiali mnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, a co to za zainteresowania?

 

I wyśmiali mnie.

To świadczy o nich nie o Tobie.

Moim zainteresowaniem jest motoryzacja. :) No ale ja tam się zarejestrowałem żeby poznać fajnych ludzi i co? Nie ma żadnych? Jest tylko jedna fajna osoba na świecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak to zrobiłeś. Jesli wszedłeś na czat i napisałeś "szukam przyjaciół, kto jest zainteresowany?" to się nie dziwię.

Oczywiście że tak nie zrobiłem. Zacząłem normalnie rozmowę, aż doszło do tematu szkoły i się pomyliłem i mnie od razu wyśmiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×