Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez zakręcona 10 mar 2012, 14:14
Badziak, nie bede tu wywijac mozgiem bo nie jestem specjalista w tej materii ale dla mnie owszem jest redukcja dysonansu poznawczego, ale o to chyba chodzi?

przez Sambus 10 mar 2012, 18:18
Hm... A ja dzwoniłam wczoraj i mam termin pierwszej konsultacji na październik. Pozostaje mi tylko czekać, aż miejsca się zwolnią. Moja pani doktor uważa, że jestem jednym z łatwejszych przypadków BPD - głównie ze względu na to, że doskonale wiem, co mi jest, potrafię na to spojrzeć z pewnego dystansu... i że chcę. Że strasznie chcę.
Ktoś jeszcze się wybiera na konsultacje w tym terminie? (;

przez zakręcona 10 mar 2012, 21:56
kropka1905, BRAVOOO!! Tak trzymaj :great: :brawo:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zakręcona 10 mar 2012, 22:01
kropka1905, licze na to ze teraz bedziesz konsekwentnie darzyla do celu :P

przez zakręcona 10 mar 2012, 22:05
kropka1905, supcio, zycze powodzenia

-- 10 mar 2012, 22:13 --

jak chcesz kopa na szczescie przed matura to idz teraz na rozmowe kwalifikacyjna...trzymam kciuki :mrgreen:

przez owieczny 11 mar 2012, 12:28
Zaczynam się denerwowac im blizej końca tych "castingow na wariata", przeprasza jesli kogos urazilem ale troche tak to wyglada. Jutro 3 rozmowa i duzy stres, gdyz bardzo mi zalezy na terapii a nie wiem nawet jak wyglada taka rozmowa z pcychoterpaeuta, nie wiem tez ile potem bede czekal na decyzje i strasznie mnie irytuje te czekanie na decyzje. Eh no nic jutro ah eh bedzie strasznie mam zle przeczucia.

przez essprit 11 mar 2012, 17:02
A czy p.ordynator przyjmuje prywatnie ?

przez zakręcona 11 mar 2012, 20:45
essprit, z tego co wiem(dociekalam) nie :oops:

przez kite 11 mar 2012, 21:52
owieczny, pomyśl. jak teraz się tną, rzygają, głodzą i uj wie co jeszcze, to jaka jazda była gdy przyjmowali na początku wszystkich jak leci! dobrze że przesiew jest.. większość tych co chcą, nie dotrzymują nawet do pierwszej wizyty.. ile osób się dostaje i rezygnuje..
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez owieczny 12 mar 2012, 15:41
No i po 3 rozmowie, z spokojnym Panem który zemna normlanie rozmawiał (bo pare pytan i stwierdzen bylo), i to dosc dlugo choc wnioski jakie wyciagnelismy z tej rozmowy w cale przyjemne nie sa. przy tym wszyskim wyrok bedzie ogloszony w przyszly wtorek o 13. nie wiem czy mnie przyjma czy tez nie...pozyjemy zobaczymy... eh ide spac bo rozwalilo mnie troche na tej rozmowie.

kite: no pewnie masz racje, swoja droga nie kazdy jest gotowy na terapie, bo to jednak trzeba bardzo chciec a zmiany nie sa latwe.

przez kalipso55 12 mar 2012, 16:57
Idę o zakład, że Cię przyjmą. Doszliście do wspólnych wniosków? Pokazałeś, że potrafisz osiągnąć wgląd, chcesz współpracować i nadajesz się do tego. W moim przypadku było inaczej. Nie wiedziałam, czego terapeutka ode mnie chce, rzuciła kilkoma absolutnie bzdurnymi teoriami, z którymi nie chciałam się zgodzić. Zupełnie inaczej było na pierwszej konsultacji z lekarzem. On po prostu czytał mi w myślach. Czułam się idealnie zrozumiana i chciałam chodzić do niego na terapię. W czwartek dies irae. Jeszcze nie tracę nadziei, chociaż w głębi duszy wiem, że mnie nie przyjmą :-|

Swoją drogą, ciekawa jestem, czy personel 7F zagląda tutaj :D
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez Lord Kapucyn 12 mar 2012, 17:13
Potrzebuję odpowiedzi na kilka pytań.
1. Jak sama nazwa wskazuje to jest Oddział leczenia ZABURZEŃ OSOBOWOŚCI i NERWIC. Czyli rozumiem, że przyjmują tam wyłącznie osoby z rozpoznaniem F60, F60.0-F60.9, F40-F48?
2. Czy są jakieś czynniki, które automatycznie dyskwalifikują kandydata na starcie, typu: myśli samobójcze, próba samobójcza w przeszłości, samookaleczenia, ED, uzależnienie albo nadużywanie alkoholu, środków psychoaktywnych? Jeśli tak, to jakie konkretnie?
3. Jakie tam panują restrykcje odnośnie posiadanych przedmiotów (typu telefony kom., laptopy, kable, paski, ostre narzędzia jak maszynka do golenia, leki etc.)?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez kite 12 mar 2012, 17:37
Mad_Scientist, ty wgl czytasz ten wątek? na 2 i 3 milion razy już było :roll: ja rozumiem stres, nerwy ale ile można w kółko i kółko?
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez szerokozamknięta 12 mar 2012, 17:44
Mad_Scientist,
Wszystko to już gdzieś było opisane w tym wątku zwłasza odpowiedz na pytanie nr 3. 7F to nie jest odział zamknięty.
Pytanie nr 2 - też wszystko zostało już opisane wczesniej :evil: Trzeba mieć półroczną abstynencje od środków uzależniających, trzeba się wykazać podstawową umiejętnością powstrzymania się od destukcji.
Ptanie nr 1 - nie przyjmują na pewno ze schizofrenią i przestępców. Ale trzeba mieć skierowanie od psychiatry więc zakładają że taki wie co robi i dlaczego kogoś kieruje na 7F. No chyba, że masz takiego co se kupił dyplom na bazarze :mrgreen: .
Każdy przypadek jest rozważany indywidulanie.

Sorry za złośliwości, ale humor mi siadł dzisiaj :evil:
szerokozamknięta

Sortuj wg