Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez szerokozamknięta 05 lut 2012, 15:09
Justice84, Uważaj tam na siebie, miej oczy i uszy otwarte, kieruj się swoim rozsądkiem! powodzenia! :D
szerokozamknięta

przez Justice84 05 lut 2012, 16:01
szerokozamnknięta...dziękuję za wskazówki i nie tylko te...te wszystkie :smile:
Czujność mam obudzoną podobnie jak świadomość.
W siłki również "urosłam" i nie ukrywam, że będę się także starać :smile:

Teraz pewnie dostanę ochrzan za to niżej... :smile:
Jak w końcu jest z tym netem... :smile:
Trzeba mieć swój własny bezprzewodowy czy wystarczy, że się ma wbudowane wi-fi bo tam jakaś sieciówa jest?
Z góry Ajm sori, ale nie potrafię odkopać wątku odnośnie tej kwestii.

-- 05 lut 2012, 15:01 --

girl anachronism...dziękuję :)

przez zakręcona 05 lut 2012, 20:40
alicja_sacro Witaj!
Ja tez mam mez i dwoje dzieci. Probuje sie sie dostac na oddzial 7f juz od paru m-cy,27 mamrca mam 7-ma rozmowe kwalifikaxyjna z rzedu :? ,moze tym razem mnie przyjma? :D Od dluzszego czasu sie lecze farmakologicznie u psychiatry+terapia indywidualna ale bez powodzenia. Podobno moja jedyna nadzieja na lepsiejsze funkcjonowanie to terapia na 7f. Moja rodzina jak i znajomi(przyjaciele) wiedza z czym sie borykam,sami mnie motywoja to odbycia trapii w Kr-owie. Podobnie jak Ty mialam dylematy czy tam isc czy nie?...jak sobie poradzi moj maz z dziecmi? jak moja nieobecnosc w domu odbiora dzieci? i jak ja zniose tak dluga rozlake z niemi? Jednak doszlam do wniosku ze leczyc sie musze!!! Choroby sie niewybiera ale to kazby z nas podejmuje swiadomie decyzje o jej leczeniu. Chce zyc a nie wegetowac,byc lepsza zona i matka na,ktora moje dzieci niewatpliwie zasluguja. Wyjazd na terapie do 7f nie jest 6 miesiecznym wypadem na urop a formia leczenia sie i to nielatwego,wierz mi to istna charowka intelektualno-psychiczna. Jak juz wspominalam pobyt tam nie uwaza egoizm z mojej strony(zrozumialam to z czasem) a walke o moja rodzine-zycie,siebie....lepsze fukcjonowanie w spoleczenstwie/wg mnie jest sens podjac to nielada wyzwanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kangurekkk 06 lut 2012, 04:59
Troszkę przeczytałam waszych postów, uczucia mam mieszane, ale może chociaż zadzwonię pytając o termin. Możecie napisać o co w ogóle pytają na tych konsultacjach?
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez szerokozamknięta 06 lut 2012, 11:44
Jak już gdzieś wcześniej pisałam to w zasadzie o nic nie pytają, trzeba mówić samemu.
Interesują się tylko patalogią i o to sami wypytują. Patalogia to znaczy; autodestukcja wszelaka, cięcie, rzyganie, bulimio-anoreksja, próby samobójcze, przemoc w stosunku do innych itp.itd.

-- 06 lut 2012, 11:47 --

Justice84, nie wiem jak z tym internetem tam jest bo korzystałam sporadycznie u innych. Ale jest też tam w jednym budynku na terenie szpitala darmowy internet więc można tam skorzystać :smile:
szerokozamknięta

przez kangurekkk 06 lut 2012, 21:13
Aha czyli nie ma konkretnych pytań, to może i dobrze. Na pierwsze spotkanie kazali wam wziąć już całą dokumentacje?Termin na wrzesień mam. Gdyby ktoś był zapisany na wcześniej a rezygnował dajecie znać będę wdzięczna.
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

przez zakręcona 06 lut 2012, 22:12
kangurekkk, Na pierwszej romowie prowadzisz "monolog" ktory ma ich przekonac o Twojej silnej motywacji,ewentualnie po tym jak skonczysz spodziewac sie pytan typu...skad sie dowiedzialas o oddziale i takie tam. Jesli masz jakas dokumentacje to wez ze soba. Termin mozesz przesowac na blizszy dzwoniac na oddzial w kazdy piatek(proponuje dzwonic zaraz po 8:00)

przez kangurekkk 06 lut 2012, 23:56
Tak mi mówili z tym terminem, najlepiej to by mi pasowały wakacje. A te kolejne rozmowy to w jakich odstępach są mniej więcej? A te pytania tamie tam... dziękuję Wam za odpowiedzi :D

przez kangurekkk 07 lut 2012, 00:04
To jest szansa że się spotkamy :D Gdyby udało Ci się z bliższym terminem proszę o info. Może gg??

przez zakręcona 07 lut 2012, 00:12
Pytania, generalnie zaleza od motywacji jaka podasz. Od pierwszej do drugiej rozmowy mija ok.2-3 tyg. Jesli mieszkasz daleko od Kr-owa mozesz poprosic by 2-ga i 3-cia rozmowa odbyla sie w jednym terminie.

przez kangurekkk 07 lut 2012, 00:14
czemu odmówiłaś? to długo czekałaś na niego że dziś wypadł.

przez kangurekkk 07 lut 2012, 00:36
No tak do kraka masz kawałek i co odesłali cie na wrzesień?

przez chiha 07 lut 2012, 09:40
Justice, ja też mocno trzymam kciuki :)
:****

śledzę wątek cały czas, gratuluję Ci ogromnej motywacji. Jestem pod wrażeniem, kochana!

przez kangurekkk 07 lut 2012, 13:49
Ni by pasowało właśnie na wakacjach pozałatwiać wszystko. Tak od lipca mam czas, mam nadzieję że się uda szybciej może ktoś zrezygnuje. A długo już czekasz kiedy dzwonilaś?

Sortuj wg