stresuję się bardzo wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ygsdal 09 maja 2014, 00:16
tak wiem kontakt z ludzmi jest mi bardzo potrzebny z powodu studenckiego deficytu pieniedzy dzisiaj własnie zaczełam szukać pracy w jakichś barach, ale mam głęboką nadzieję że jeśli mnie gdzieś przyjmą wystawiona na ciągłą obecność ludzi może trochę się ogarnę.. nie no jasne że tacy byli niestety wiedziałam o tym ja i tylko ja ten strach przed odrzuceniem na nic mi nie pozwalał, chyba było by to dla mnie ogromne wyzwanie, niedawno w rozmowie z najlepszą koleżanką acz nie przyjaciółką bo takowej nie posiadam coś o tym nabąknęłam ale powiedziałam to chyba w kilku słowach chciałam wtedy spróbować się jakoś otworzyć bardziej ale zaraz gdy to powiedziałam odczułam wstyd nienawidzę się zwierzać... odczówam włąśnie wtedy taki wstyd...

przez tahela 09 maja 2014, 00:29
Nie wiem rozmawiaj i nie mysl za bardzo co o mnie ktos pomysli jak powiem to czy tamto, bo wtedy człowiek sie napędza i rzeczywiscie łapie koło błedne.Ja zawsze łapałam jakąś kolezanke czy kolegę, z kórym sie czułam dobrze i tą osobą wszedzie chodziłam i sie zadawałam i nigdy wtedy nie było spin, raczej dogadywałam sie ze wszystkimi bez kłotni .Na studiach normalnie miałam kolezanke od pierwszego roku,którą lubiłam bardzo, dwóch kolegów , których średnio lubiłam,i jednego kolege , którego lubiłam bardzo i on mnie też zresztą ;) , no inne osoby jeszcze.Czasem tez sie nakrece co ktos sobie pomysli i wtedy robi sie trudnosc,ale to trzeba zdusic i wziasc na racjonalnosc dlaczego ma mnie ktos nie lubic skoro wszyscy mnie w sumie bardziej lubia, chociaz sa czasem spięcia, ale rzadko bardzo, czasem trzeba ustapic kmus, później ktos tobie i jakos sie kreci wszystko.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kaffe_och_blod 09 maja 2014, 00:44
Też mam nadzieje, że Ci się uda. Pomogłoby Ci to.

Możemy nie lubić ludzi ani z nimi rozmawiać, lecz jakby nie patrzeć. Są oni potrzebni nam, czy tego chcemy czy niestety nie.
Mówię Ci, spróbuj mieć jakąś bliższą osobę nawet w internecie. Co by nie mówić..niby nic, lecz mnie bardzo dawno temu taki sposób pomógł by trochę otworzyć się na tych realnych.
Wierzę w Ciebie! ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ygsdal 09 maja 2014, 13:40
okk dziękuję za odpowiedzi mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :)

przez LoveHope 10 maja 2014, 21:22
ygsdal, mam nadzieję, że wszystko się ułoży!
A może przez internet, anonimowo będzie Ci się łatwiej otworzyć? Warto wywalić z siebie śmieci emocjonalnie, później na chłodno przemyśleć całą sytuację.
Jeśli masz ochotę, zapraszam na priv!
Trzymam za Ciebie kciuki!
Nie masz z kim pogadać? Zapraszam ♥

LoveHope

przez tahela 10 maja 2014, 21:30
ygsdal,
dasz rade zobaczysz i bedzie lepiej, zawsze moga byc pewne trudnosci z nawiazywaniem kontaktów z powodu na typ twojej opsobowosci,ale to jest akurat czynnik , który mozna zmienić w znacznym stopniu praca nad sobą
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez LoveHope 10 maja 2014, 21:51
Dokładnie tahela, masz rację.
Praca nad sobą potrafi wiele zmienić. Wystarczy chcieć zmian :)
Nie masz z kim pogadać? Zapraszam ♥

LoveHope

Sortuj wg