Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ego 22 paź 2015, 20:45
tristezza napisał(a):carlosbueno, fajnie że jej potarłeś ręce ;)
Nie słuchaj jetodika, bo on głupoty pisze. Ja bym od takiego jetodika uciekła jakbym się dowiedziała, co mu w głowie siedzi.
No sorry, ale jak jej potarł ręce, to jak to niby znaczy, że jemu co innego w głowie siedzi, niż jetodikowi? :lol: ;)
ego

przez bonsai 22 paź 2015, 21:06
ego napisał(a):No sorry, ale jak jej potarł ręce, to jak to niby znaczy, że jemu co innego w głowie siedzi, niż jetodikowi? :lol: ;)

1) Wbrew pozorom nie zawsze chodzi wyłącznie o seks, samo obcowanie z płcią przeciwną (lub tą samą, zależnie od preferencji) może być wystarczająco przyjemne.
2) Nawet, jeśli finalnie chodzi o seks, to proces dochodzenia do spełnienia (randki, rozmowy, pierwszy dotyk, pocałunek, przytulenie itp.) jest często fascynujący i daje wiele radości.
3) O seksie, jak zresztą o wszystkim, można pisać dosłownie i - nie oszukujmy się - prostacko lub w nieco bardziej wyrafinowanej formie. Dla wielu osób jest ona istotna i jest jedną z podstaw budowania sobie opinii o kimś, kto wypowiada dane kwestie.

Dlatego, jak się domyślam, tristezza nie musi być podrywana przez jetodika, by wiedzieć, że nie chciałaby mieć z nim do czynienia na polu damsko-męskim.

Swoją drogą, kolega carlosbueno ma niewielkie doświadczenie seksualne, pisząc dość eufemistycznie. Tym bardziej nie powinno nikogo dziwić, że "nie zaliczył" na pierwszym spotkaniu.
bonsai

przez carlosbueno 22 paź 2015, 21:17
Widzę że wątek żyje własnym życiem, a owa dziewczyna z Ukrainy jakoś się uspokoiła, okazuje mniejsze zainteresowanie, może już ją znudziłem., znalazła lepszego kandydata :mrgreen: Zresztą przez moje nikłe doświadczenie z kobietami nie rozpoznaje stopnia ich zainteresowania i wykazuje małą inicjatywę, żeby nie powiedzieć żadną.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 22 paź 2015, 21:22
bonsai, a co to za głupie teksty "Jezus patrzy", robisz z Jezusa jakiegoś moralistę, Ty chyba nie zapoznałeś się z Jego przekazem a najwięcej masz do powiedzenia na ten temat :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez ego 22 paź 2015, 21:22
bonsai napisał(a):1) Wbrew pozorom nie zawsze chodzi wyłącznie o seks, samo obcowanie z płcią przeciwną (lub tą samą, zależnie od preferencji) może być wystarczająco przyjemne.
Zgadzam się nie zawsze, pod warunkiem, że jesteś homo i spotykasz się z przeciwną płcią albo jesteś asem albo się sam oszukujesz. :roll:

O kurde przegapiłam słowo "wyłącznie" ,czyli jak pisałam, o seks idzie zawsze przede wszystkim.. forma czasem się różni, ale w każdym wypadku wszystko zmierza do "upieczenie ciasta", nawet u tak wyrafinowanej osoby jak TY. :] ;)
Ostatnio edytowano 22 paź 2015, 21:32 przez ego, łącznie edytowano 2 razy
ego

przez jetodik 22 paź 2015, 21:25
carlosbueno, hmm, mam nadzieję, że się nie okaze tak jak pisałem, że dała Ci zielone światło i się rozmyśli.
warto kuć żelazo póki gorące, takie moje zdanie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez bonsai 22 paź 2015, 21:34
jetodik, :D, to taki wkręt delikatny, adekwatny do siły Twojej wiary i ogólnej wiarygodności tego, co piszesz. :>

ego, raczysz sobie żartować. Gdybym miał się starać o zbliżenie bądź uprawiać seks z każdą kobietą, przy której dobrze się czuję, to mały bonsai by mi się "zatarł"! Nie chcę rozpoczynać dyskusji o realiach przyjaźni damsko-męskiej (bo sam uważam, że jest ona raczej niemożliwa), ale sporadyczne spotykanie się z kimś naprawdę nie musi być powiązane z pożądaniem. A jednak potrafi dać radość.
bonsai

przez ego 22 paź 2015, 21:41
bonsai, ha a mały bonsai, jak na skromnego przystało ;) zakłada, że każda kobieta, o którą bonsai by się starał, by się zgodziła na tarcie. Nie ma to jak wywinąć bonsai do góry ogonem. Co nie? :mrgreen:
ego

przez bittersweet 22 paź 2015, 21:42
ego, zgadzam się z @bonsai, seks to tylko wisienka na torcie stosunków damsko- męskich, czy wgl ludzko-ludzkich hehe. Równie ważne sa inne aspekty, a jest ich mnóstwo.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bonsai 22 paź 2015, 21:45
ego, przecież napisałem, że gdybym musiał się starać (i osiągnął swój zamysł), to efekt byłby taki, a nie inny. Ale w ogóle nie mam ochoty się starać, więc Twój wniosek jest bezprzedmiotowy. :>

Z tego co napisałaś wynika jednak, że kobieta, która nie czuje do mnie pociągu fizycznego, nadal może mnie lubić i czuć się przy mnie dobrze, ha. :P A o to cały czas mi chodziło, żeby obalić Twój mit tego, że każdą relacją rządzą jądra bądź jajniki.
bonsai

przez ChrisMessina 22 paź 2015, 21:46
carlosbueno napisał(a):Widzę że wątek żyje własnym życiem, a owa dziewczyna z Ukrainy jakoś się uspokoiła, okazuje mniejsze zainteresowanie, może już ją znudziłem., znalazła lepszego kandydata :mrgreen: Zresztą przez moje nikłe doświadczenie z kobietami nie rozpoznaje stopnia ich zainteresowania i wykazuje małą inicjatywę, żeby nie powiedzieć żadną.

Takie podejście też może rajcować kobiety.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez bittersweet 22 paź 2015, 21:49
ChrisMessina, nie chce mówić za wszystkie kobiety, ale mnie na pewno nie rajcuje :roll: mam myślenie proste jak budowa cepa, jezeli ktoś się mna interesuje , to widać, słychać i czuc.

przez ChrisMessina 22 paź 2015, 21:52
bittersweet, ale niektóre kobiety to dziwaczne istoty. Ty akurat jak widać jesteś normalna. (potoczna)
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez bittersweet 22 paź 2015, 21:55
ChrisMessina, zróbmy ankietę, co rajcuje kobiety + co rajcuje Carlosa , żeby było bez OT :mrgreen:

Sortuj wg