Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 18:39
Kotek Nie zadne OCD,jakos nie widzę żebym pisal wkulko to samo,nie pasi cos to nie czytaj i nie komentuj :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 18:43
Kobiety dużo wymagają a i tak od siebie Malo dają,licząc ze facet stanie na rzęsach i zrobi wszystko co chca.Dajcie nam cos same od siebie bez żadnego interesu w tym ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 18:49
Dajemy od siebie zazwyczaj tym facetom, którzy stanowią dla nas jakieś wyzwanie i widzimy, że są coś warci, a nie ci, którzy się plaszczą przed nami :P. Tak samo faceci starają się o babeczki, które wymagają trochę zachodu, a nie o takie, które są łatwe i mają napisane na czole "desperatka, zrobię co zechcesz, tylko bądź ze mną" :P. Szanuje się to, co przychodzi nam z lekkim trudem, a nie przypełzło podane na tacy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:03
mada1987 napisał(a):Dajemy od siebie zazwyczaj tym facetom, którzy stanowią dla nas jakieś wyzwanie i widzimy, że są coś warci, a nie ci, którzy się plaszczą przed nami :P. Tak samo faceci starają się o babeczki, które wymagają trochę zachodu, a nie o takie, które są łatwe i mają napisane na czole "desperatka, zrobię co zechcesz, tylko bądź ze mną" :P. Szanuje się to, co przychodzi nam z lekkim trudem, a nie przypełzło podane na tacy.

Pytanie czy taka kobieta jest warta tego zachodu :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:04
Jesli pozniej sie okaze jaka jest na prawde ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 19:07
A czemu uważasz, że posiadanie poczucia własnej wartości jest byciem "na niby"? :P

Pytanie do pań.

przez kotek em 26 cze 2015, 19:18
emilk, ale ja widzę, a komentuję, kiedy mam na to ochotę :P.
Obrazek

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:18
mada1987 napisał(a):A czemu uważasz, że posiadanie poczucia własnej wartości jest byciem "na niby"? :P

Te wartosci moga byc udawane na poczatku :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:19
kotek em napisał(a):emilk, ale ja widzę, a komentuję, kiedy mam na to ochotę :P.

Spoko nic nie mowie :P kazdy moze pisac co chce :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Candy14 26 cze 2015, 19:22
detektywmonk napisał(a):Drogie użytkowniczki.Na Lubimy Czytać, w prywatnej rozmowie.Koleżanka lat 41,powiedziała mi,że nie lubi facetów w typie milasek -przytulasek.
A Wy dziewczyny,co sądzicie o facetach tego typu ?

Nie czytalam odpowiedz wiec nie wiem czy juz uscisliliscie co znaczy milasek-przytualasek?

udusilabym sie z przyklejonym do mnie facetem chociaz lubie przytulanie ale z umiarem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pytanie do pań.

przez jetodik 26 cze 2015, 19:25
Candy14, milasek przytulasek było określeniem które padło z jej strony odnośnie detektywamonka, więc milasek przytulasek znaczy taki jak detektywmonk.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 19:27
Mogą, ale nie muszą. Co to ma do rzeczy? :P Może też się okazać, że kiedyś miała siusiaka i była facetem, jakie to ma znaczenie? :P Piszę o tym, jak jest, lepiej sobie to przyswoić zawczasu, niż potem płakać, kiedy się okryje, jak się ten świat kręci :P. Soory, że nie owijam w bawełnę. Może nie jesteś wnikliwym obserwatorem, ale miej to na uwadze, gdy będziesz przebywał wśród znajomych par, czy w rowarzystwie i zauważysz, za którymi facetami kobiety szaleją, których powybierały na swoich partnerów i dlaczego. To samo z facetami :P. Jak traktują kobiety, które pozwalają sobą pomiatać, a jak te, które się szanują ;)

Pytanie do pań.

przez agusiaww 26 cze 2015, 19:28
mada1987 napisał(a):Dajemy od siebie zazwyczaj tym facetom, którzy stanowią dla nas jakieś wyzwanie i widzimy, że są coś warci, a nie ci, którzy się plaszczą przed nami :P. Tak samo faceci starają się o babeczki, które wymagają trochę zachodu, a nie o takie, które są łatwe i mają napisane na czole "desperatka, zrobię co zechcesz, tylko bądź ze mną" :P. Szanuje się to, co przychodzi nam z lekkim trudem, a nie przypełzło podane na tacy.

mada na forum takie poglady jak Twoje czy moje nie sa uznawane bo tutaj polowa facetow to jęczy i smeczy ze umiera. Takze dalsze tłumaczenie nie ma sensu, tyle, ze beda siedziec x lat sami, albo leciec na takie panny ktore same nie maja nic do zaoferowania i psioczyc ze wszystkie sa do bani :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:29
mada1987 napisał(a):Mogą, ale nie muszą. Co to ma do rzeczy? :P Może też się okazać, że kiedyś miała siusiaka i była facetem, jakie to ma znaczenie? :P Piszę o tym, jak jest, lepiej sobie to przyswoić zawczasu, niż potem płakać, kiedy się okryje, jak się ten świat kręci :P. Soory, że nie owijam w bawełnę. Może nie jesteś wnikliwym obserwatorem, ale miej to na uwadze, gdy będziesz przebywał wśród znajomych par, czy w rowarzystwie i zauważysz, za którymi facetami kobiety szaleją, których powybierały na swoich partnerów i dlaczego. To samo z facetami :P. Jak traktują kobiety, które pozwalają sobą pomiatać, a jak te, które się szanują ;)

Oj co do tych spraw to jestem doswiadczony ;) wiem czego kobiety oczekuja i jak stanac na wysokosci zadania,sa rozne typy kobiet,nie kazda bedzie chciala takiego faceta jak Ty opisujesz ;)
emilk

Sortuj wg