Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 02 cze 2015, 11:01
ego, w takim razie czepne się tego w innym temacie, może nawet zacytuje, tak łatwo mi się nie wymigasz :]
odnośnie stanika, to sprawa jest prosta: jeśli kobieta nie nosi go bo tak jej wygodnie to nie prowokuje, jeśli nie nosi go bo chce zwrócić tym uwagę facetów to prowokuje. do czego prowokuje? do tego by zwrócić na siebie ich uwagę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 02 cze 2015, 11:06
jetodik napisał(a):ego, w takim razie czepne się tego w innym temacie, może nawet zacytuje, tak łatwo mi się nie wymigasz :]
Zawsze mogę nie zauważyć tego tematu. ;)

jetodik, a jak faceci odróżniają sytuację, gdy kobieta nie nosi dla wygody , a gdy nie nosi żeby prowokować? Przecież chyba jej o to nie pytają..Czy pani nie nosi dla wygody, czy dla prowokacji?
ego

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 02 cze 2015, 11:28
jetodik, znajdz chociaz jeden temat o seksie w ktorym aseksualna Arashka by sie nie wypowiadala. Niby jest wolnosc slowa i kazdy moze pisac co chce i gdzie chce ale mnie np. przyzwoitosc nie pozwala wypowaidac sie w watkach o lekach bo niewiele o nich wiem wiec po co mialabym tam sie udzielac?Chyba zeby zrobic szum i sklocic dyskutantow
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Argish 02 cze 2015, 11:30
No właśnie Candy ma rację. Jak o czymś się nie ma pojęcia to się nie wypowiada na ten temat a Araszy najwięcej jest w tematach o seksie, związkach, a żadnej z tych rzeczy nie doświadczyła...
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 02 cze 2015, 11:37
Nie znam celu niektórych zachowań Arashy, ale trzeba przyznać, że jest niesamowicie skuteczna. :D Przecież to jest już kolejny wątek, który z czasem przekształca się w dyskusję o Arashy. Powinna założyć agencję PR-ową, skoro tak potrafi rozgrzewać publiczność. ;)
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez Argish 02 cze 2015, 11:38
bonsai napisał(a): Powinna założyć agencję PR-ową, skoro tak potrafi rozgrzewać publiczność. ;)

Chyba raczej wkur.wiać niż rozgrzewać :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 02 cze 2015, 11:54
jetodik napisał(a):człowiek ma pełne prawo do głoszenia swoich poglądów

Nie do końca, są poglądy, których głosić się nie powinno.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 02 cze 2015, 12:03
Ehh, znowu dyskusja na 1000 stron,. kto rozumie ten rozumie, nie chodzi o wyższość świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Jest tu inna osoba aseksualna, ostatni post i nikt się go nie czerpia ale on potrafi zachować umiar , choćby właśnie nie madrzenie się w tematach stricte dotyczących związków , seksu i nie narzuca swoich poglądów.
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 02 cze 2015, 12:13
Ja za to czasem odczuwam silne pragnienie, by zmusić innych do swoich poglądów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 02 cze 2015, 12:23
mark123 napisał(a):Ja za to czasem odczuwam silne pragnienie, by zmusić innych do swoich poglądów.

Może jesteś jeszcze młody i Ci się chce. ;) Ja też myślałem kiedyś, że uda mi się zmienić świat, ale to mrzonka.

Btw. nie wyobrażam sobie życia bez seksu, bez namiętności, ale skoro są osoby, które deklarują swoją aseksualność i jest im dobrze, to nie moja sprawa. Nie muszę wszystkiego rozumieć. *Wiola* dobrze prawi.
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 02 cze 2015, 12:52
bonsai napisał(a):Może jesteś jeszcze młody i Ci się chce. ;)

To raczej efekt mojej frustracji, wkurza mnie, że mocno różnię się od reszty ludzi i w efekcie w ramach "zemsty" chcę zmusić innych, żeby chociaż poglądy mieli podobne do moich.

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 02 cze 2015, 13:25
mark123,
Nie do końca, są poglądy, których głosić się nie powinno.

ale nie takich poglądów dotyczyło moje stwierdzenie, bo nie takie poglądy są tutaj przedmiotem dyskusji ;)

Candy14,
jetodik, znajdz chociaz jeden temat o seksie w ktorym aseksualna Arashka by sie nie wypowiadala. Niby jest wolnosc slowa i kazdy moze pisac co chce i gdzie chce ale mnie np. przyzwoitosc nie pozwala wypowaidac sie w watkach o lekach bo niewiele o nich wiem wiec po co mialabym tam sie udzielac?Chyba zeby zrobic szum i sklocic dyskutantow

ale w tych tematach o seksie, aseksualna Araszka wchodzi w dyskusje w stylu, że na pieska można dłużej, że na jeźdźca łechtaczka jest bardziej pobudzona itp. techniczne kwestie do których wymagane jest doświadczenie, czy raczej pisze ogólnie np. jaką rolę seks odgrywa w jej życiu?
bo jeśli to drugie to nie wiem o co halo ;)

ego
jetodik, a jak faceci odróżniają sytuację, gdy kobieta nie nosi dla wygody , a gdy nie nosi żeby prowokować? Przecież chyba jej o to nie pytają..Czy pani nie nosi dla wygody, czy dla prowokacji?

a to jak odróżniają i czy w ogóle odróżniają to już jest osobna kwestia i popytaj facetów jeśli chcesz wiedzieć, ja akurat niezbyt się na tym skupiam, jak widzę fajne ciało to patrzę na ciało a czy jest to prowokacja czy nie to już nie zaprzątam sobie tym głowy, tzn. w niektórych przypadkach prowokacja jest bardzo widoczna ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 02 cze 2015, 14:19
czy raczej pisze ogólnie np. jaką rolę seks odgrywa w jej życiu?

Jaka role odgrywa sex lub jego brak w jej zyciu wiemy od miesiecy wiec jaki jest sens pisania o tym w kazdym temacie o seksie? Czy jezeli nie zazywam tabletek to powinnam wypowiadac sie kazdym temacie tabletkowy piszac ze ja nie zazywam i to jest cool a ci co zazywaja to jakis gorszy gatunek bo ja np. nie musze ?
W ogole nie rozumiem jak mozna nie rozumiec co Wiola i Monia mialy na mysli piszac swoje posty. I nie odezwalabym sie gdyby nie Twoj post ktory mnie zdziwil i zapewne zupelnie niepotrzebnie powstala we mnie potrzeba wytlumaczenia tego ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 02 cze 2015, 15:28
Po raz ostatni odniosę się do kwestii moich wypowiedzi i rzekomego sympatyzowania z niektórymi osobami ( do czego zresztą mam prawo, bo ustawa tego nie zabrania, dopóki nie krzywdzę przy tym innych! )

*Monika* napisał(a):Nie uważam się za wszechwiedzącą, ale stronniczość w stosunku do określonej grupy użytkowników zauważam. Nie zależy mi na tym, aby ktoś miał podobne poglądy do moich. Tym różnię się od autorki wątku.

Nie, Monika, nie masz racji, ponieważ sama sympatyzujesz z wieloma osobami, co nietrudno zauważyć, jak ktoś przegląda uważnie forum. Ale to Twoja sprawa i wychwalaj sobie Wiolę, a ona Ciebie, mnie nic do tego, dopóki się mnie po raz kolejny nie czepiasz. Mam dość zarzucania mi rzeczy, których nie robię. W tym temacie nie poruszyłam kwestii seksu ani abstynencji od niego, tylko sposób ubierania się i preferencje z tym związane, więc bardzo proszę nie przypisywać mi wypowiedzi z innych tematów! Piszesz, że nie można ze mną dyskutować, bo się nie da... a dlaczego się nie da? Bo ja przynajmniej przytaczam kolejne przykłady, staram się argumentować, z Ty masz już od dłuższego czasu wyrobione zdanie na mój temat i Twoja sprawa, ale bardzo Cię proszę oszczędź mi złośliwości przed innymi, bo już wystarczająco nerwica i inne zaburzenia dają mi w kość. Nieraz wychwalałaś zalety psychoterapii, a to co teraz obie z Wiolą robicie, to zaprzepaszczanie tego, co próbuję na tej terapii wypracować, po to, żeby za dwa dni znowu przeczytać na swój temat przykre i w dodatku w większości nieprawdziwe rzeczy. Na pewno nie zasłużyłam sobie na takie traktowanie, więc jeżeli zwyczajnie mnie nie lubisz lub coś do mnie masz, to po prostu nie odnoś się do moich wypowiedzi, dopóki nie łamią regulaminu. Jest tyle innych wątków na forum!

jetodik, ego, ekstraktzaloesu, dziękuję za wasz głos w dyskusji! ( w ramach mojego "sympatyzowania")
Ostatnio edytowano 02 cze 2015, 15:36 przez Arasha, łącznie edytowano 2 razy
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg