Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie, że autorka wątku aprobuje wyraźnie tych użytkowników, którzy podzielają jej filozofię w temacie.

A niestety... wokół nas..., czy nam się to podoba czy nie istnieje różnorodność. Wiadomo, że każda skrajność zawsze będzie odbiegała od rozmytej normy, w tym normy przyjętej przez Arashę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Ale gdy kobieta ma już męża i dzieci, a nadal paraduje z biustem prawie wychodzącym jej ze stanika i spódnicą do majtek, to takie coś jest normalne?

Normalne.

 

....Zwierzęta też mają często podobnie, np samica pawia stroszy, prezentuje swoje piękne pióra w całej okazałości, gdy samiec jest w pobliżu...

Na pewno samica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale po kobietach zamężnych powinno już być widać jakieś ustatkowanie. Nadal taka kobieta może się podobać innym, ale zamiast rozpiętej do pępka bluzki może mieć na sobie elegancki żakiecik itp.

Może mieć co chce i co lubi. Niekoniecznie to, co Ty dla niej przeznaczyłeś. To jest jednak jej decyzja, w czym się czuje dobrze i nikomu nic do tego. Ty natomiast możesz się nie zadawać, jesli strój nie odpowiada. Tak jak i ja się z arabkami nie zadaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podobno wiele kobiet lubi facetów z brzuszkiem.

hę? kto Ci takich glupot naopowiadal

 

W przypadku kobiet patrzących na tak ubraną, ma to sprowokować je do zazdrości, pojawienia się myśli, że patrzą na kogoś lepszego od nich samych.

Zapewne dziala na te zakompleksione ale wierz mi ze odkrywamy sie raczej nie dla innych kobiet

A wcześniej to nie pisałem do rzeczy? :?

Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Ale gdy kobieta ma już męża i dzieci, a nadal paraduje z biustem prawie wychodzącym jej ze stanika i spódnicą do majtek, to takie coś jest normalne?

takie cs bywa niesmaczne bez wzgledu na stan cywilny ale jest normalne. Wychodzac za maz i rodzac dzieci nie przestajemy byc ani seksualne ani kobietami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odsłonić dużo, ale dyskretnie. Da się to zrobić tylko są do tego potrzebne: KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.

 

Ja należę do tych zakrywających się, ale to wynika z moich kompleksów. Jednak z przyjemnością patrzę na gustownie wyeksponowane atuty kobiecości innych pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że autorka wątku aprobuje wyraźnie tych użytkowników, którzy podzielają jej filozofię w temacie.

A niestety... wokół nas..., czy nam się to podoba czy nie istnieje różnorodność. Wiadomo, że każda skrajność zawsze będzie odbiegała od rozmytej normy, w tym normy przyjętej przez Arashę.

Nie, masz takie wrażenie, chciałam poznać różne punkty widzenia, stąd pomysł na temat... ale może mi się zdanie jednej osoby podobać bardziej niż innej. To chyba naturalne ;) Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona większością opinii dotychczas przedstawionych ;)

 

Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:

Moja droga , pisalam juz wyżej , pomijasz, milczeniem, dodawaj , ze zdroworozsądkowo wg kryteriów Arashy, bo to naprawdę różnica. Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

 

Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odsłonić dużo, ale dyskretnie. Da się to zrobić tylko są do tego potrzebne: KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.

Otoz to :D Aneczka jak zwykle krotko i na temat

Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu.

Czy ja wiem? Zadna skrajnosc nie jest zdrowa ...ani zbytnie zakrywanie ani obnazanie ..trzeba miec jak napisala Ania

 

KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności to jeszcze dodam , ze ja wcale nie nosze dekoltów do pasa , bo akurat tez mnie to jakoś nie kręci, zdecydowanie lepiej czuje się w stylu jeansy i koszulka. , ale jak ktoś lubi to jego sprawa i nie jest w moic h oczach gorszy czy tym bardziej nienormalny. ;) no ale na plażę chodzę w stroju kąpielowym i mimo mocno dojrzałego wieku nie widzę w tym nic nie stosownego ,a jak kogoś razi , to niech patrzy gdzie indziej :P

Przemek_44, Nie będę bic brawa za to co napisales, ale dzięki że rozumniesz o co mi chodzi i wyraziles tu swoje zdanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej, gdy kobieta odsłoniła kostkę, to było wielkie zgorszenie, a teraz to i z majtkami prawie na wierzchu paradują i nikogo to nie dziwi. Widocznie czasy się zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

ale podobno wiele kobiet lubi facetów z brzuszkiem.

 

hę? kto Ci takich glupot naopowiadal

Słyszałem to od paru kobiet i kiedyś czytałem w necie że większość kobiet lubi facetów z brzuszkiem ale może pytano głównie kobiety w średnim wieku które mają mężów z brzuszkiem i im to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej, gdy kobieta odsłoniła kostkę, to było wielkie zgorszenie, a teraz to i z majtkami prawie na wierzchu paradują i nikogo to nie dziwi. Widocznie czasy się zmieniają.
w historii różnie bywało była takie epoki że kobiety paradowały na dworach z gołym biustem i nikogo to nie dziwiło a w antycznej Grecji i Rzymie publiczna nagość nikogo nie gorszyła. Owszem porównując dzisiejsze czasy do tych PRL- owskich nie mówiąc już od sprzed epoki rewolucji seksualnej kobiety chodzą dużo bardziej rozebrane ale mi to osobiście nie przeszkadza, jako wieczny samotnik mogę se popatrzeć na odsłonięte ciała a gdybym żył 50 lat tego by mi dane nie było nie żyjąc w małżeństwie.

Ale do zachodu nam jeszcze trochę brakuje zwłaszcza jeśli chodzi o plaże tam co druga kobieta topless się opala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

 

Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp

Zgadzam się z Wiolą i Przemkiem. Dodam jeszcze, że konserwatywne poglądy można mieć, ale trzeba umieć tolerować w rozmowie tych, którzy mają inne poglądy, niekoniecznie te, z którymi sympatyzuje autorka wątku.

 

Wiolciu... Ty to jakbyś ubrała nawet worek po kartoflach, to faceci oglądaliby się za Tobą. Pięknemu i zgrabnemu we wszystkim pasuje :D

Czyli... we worku też prowokowałabyś :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:

Moja droga , pisalam juz wyżej , pomijasz, milczeniem, dodawaj , ze zdroworozsądkowo wg kryteriów Arashy, bo to naprawdę różnica. Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

Brawo za interpretację... cóż, nie będę się spierać, skoro wyrwałaś zdanie z kontekstu... Czy to pierwsza taka sytuacja na forum, że ktoś się z kimś zgadza i to podkreśla

( w różnych tematach ) albo na odwrót :pirate: ... jak tego jeszcze nie zauważyłaś, to ja się zastanawiam, jakie wątki przeglądasz :bezradny:

Nie wiem osobiście co moderacja ma do mnie, ale trudno, nie zamierzam się tłumaczyć ( co mi nieraz odradzano! ), zważywszy, że nawet nie wiem, z czego :bezradny:

 

*Monika*, wskaż mi w takim razie, kogo niby nie toleruję?!

 

Proponuję wrócić do dyskusji... temp. coraz wyższe, są ciekawsze sprawy niż moi klakierzy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp

Taka trudna zagraniczna nazwa na to jest.... DEWOCJA. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, wskaż mi w takim razie, kogo niby nie toleruję?!

 

Palcem nie lubię wskazywać.

Wielu już zwróciło uwagę na aspekt, który dotyczy poszukiwania przez Ciebie w konwersacji podobnych do Ciebie w myśleniu. Tyle i na temat.

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Twojego, nie umiesz tego "przełknąć" i tracisz dystans.

Nie ma co dalej dyskutować, jeśli nie rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, wobec tego muszę się zamknąć w ciemnej piwnicy i nosa nie wystawiać bo i tak prowokuję , haha, , dzięki kochana za slodzenie;)

 

Arasha, masz taki sposób wyrażania swoich poglądów, ze naprawdę czasem trudno przejść obojętnie, to właśnie ma do Ciebie moderacja i inni , bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

ale podobno wiele kobiet lubi facetów z brzuszkiem.

 

hę? kto Ci takich glupot naopowiadal

Słyszałem to od paru kobiet i kiedyś czytałem w necie że większość kobiet lubi facetów z brzuszkiem ale może pytano głównie kobiety w średnim wieku które mają mężów z brzuszkiem i im to pasuje.

 

albo pogodziły się ze swoim smutnym losem i stwierdziły, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×