Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, a to, że ja wprost napisałam, że seks jest upodleniem, poniżeniem kobiety już nie jest obraźliwe? :P

 

Sorry bitter, ale już nawet na tym przykładzie widać, że Wam wcale nie idzie o to, co próbujecie racjonalizować w kwestii Arashy, nie o to co pisze Arasha, tylko o to, że to pisze właśnie Arasha. Jestem pewna, że gdyby nawet była doktorem seksuologii, to co i gdzie, by nie napisała o seksie, to Was by to i tak irytowało, bo tak jak napisał jetodik zwyczajnie jej nie trawicie, a dorabiacie do tego jakieś pierdololo.

Co ciekawe nie zauważyłam, żeby to faceci generalnie byli zirytowani jej wpisami(przynajmniej na tę chwilę, nie kojarzę takich męskich wpisów), tylko w każdym wątku swoje "ale" notorycznie zgłaszają kobiety i dlatego myślę, że może Wy jesteście po prostu zazdrosne o popularność Arashy( do której zresztą same się przyczyniacie...) i jej wzięcie, zwłaszcza jeśli idzie o męską część forum? To by wyjaśniało czemu ja mogę pisać o seksie, o kobietach co mi ślina na język przyniesie i nikt mnie nie chce linczować(nie żeby mi to bardzo przeszkadzało ;) ), przynajmniej nie w takim stopniu jak Arashę, a ona wystarczy, że się odezwie i się robi wojna... Bo ja pisze wprost, że mnie związki, najeźdźcy i seks z nimi koło dupy lata, więc nie stanowię dla Was żadnego zagrożenia, a Arasha ma w tej materii sporo wontów, więc kwestia jest jak najbardziej otwarta.... Nie jest tak przypadkiem? Tak sobie myślę, że gdybyście się może bardziej skupiały na tym co pisze Arasha, a nie na tym, że to pisze Arasha, to może nie byłoby, aż tylu nieporozumień na tym tle. W sumie nieraz to się przykro czyta, jak kilka userek wsiada notorycznie na taką jedną i sobie na niej używa jakby nie wiadomo jaką krzywdę im zrobiła. Bo ja na serio nie kapewu, co ona Wam tak właściwie zawiniła? Przynajmniej nic innego mi do głowy nie przychodzi, niż napisałam. :)

 

 

A propo tematu, dla mnie Arasha była prowokująco ubrana na pewnych swoich zdjęciach...
A gdzie można zobaczyć jakieś zdjęcia Arashy? :D
No jak to gdzie? w wątku ze zdjęciami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, a to, że ja wprost napisałam, że seks jest upodleniem, poniżeniem kobiety już nie jest obraźliwe? :P
To jest raczej kuriozalne, dlatego dyskutowałam z Toba ocb. Bo niby dlaczego kobiety ?

Co do Arashy to pisac mi sie nie chce, bo jaka Arasha jest kazdy widzi, szkoda klawiatury zreszta wszystko juz zostało powiedziane. Twoje rozkminy, ze userki jej zazdroszczą nieźle mnie rozbawiły. Ja akurat nie musze urzadzac zadnych teatrzyków ani podrygów, żeby byc obiektem zainteresowania, Wiola, Monia, Candy czy inne dziewczyny tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien demon do jednego z włoskich księży egzorcystów kilkadziesiąt lat temu:

 

"Kobiety noszące się bezwstydnie utwierdzam w przekonaniu, że nie robią nic złego, ponieważ obecnie prawie wszystkie tak

się ubierają. Posługując się brakiem ograniczeń na plażach, wzbudzam w tych kobietach przyjemność z bycia oglądanymi i podziwianymi. A teraz klecho

oznajmię ci to, czego jeszcze nie wiesz. W piekle przebywają obecnie najpiękniejsze kobiety świata, te, które podczas swego ziemskiego życia

posługiwały się swoją fizyczną urodą w celu uwodzenia mężczyzn"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ewangelii:

"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie"

oraz

"Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

 

To jest raczej kuriozalne, dlatego dyskutowałam z Toba ocb.
O tym właśnie mówię, ze mną dyskutujecie o tym co napiszę, a po Arashy sobie jeździcie, gdy coś takiego napisze... :D

 

I dziewczyny, po Waszych odpowiedziach , to jestem pewna, że nawet u Freuda bym miała piątkę z psychoanalizy. :]

 

A Ty Ambaras, przekaż księdzu egzorcyście, żeby swoje problemy seksualne leczył, a nie przelewał na innych ludzi.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

Toś dowaliła do pieca ;)

Ja uważam że większość się wypowiedziała i uważam temat za wyczerpany.

Zastanawia mnie fakt że to co wszyscy uważają za normalne i co rzeczywiście jest normalne dla Arashy jest ,,nienormalne,, i powtarza się ten schemat w większości jej wątków.

Ja to czytam jako swoisty kabaret.

Powtarzam uwielbiam dobrze ,gustownie ubrane panie,które potrafią pokazać swoja kobiecość ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dosyć ciekawa kwestia sam się nad tym zastanawiałem: czy jak ktoś jest religijny i swoje zdanie opiera na tym co mówi Biblia na dany temat nie powinien go wygłaszać w debacie publicznej związanej właśnie z tym tematem? zwolennicy tego stanowiska maja swoje argumenty, przeciwnicy powiedza ze jest to juz spychanie ludzi na margines - tworzenie religijnych gett.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Może nie czytałem zbyt uważnie ,ale już poprawiłem,jakbym miał szukać po nickach kto jest On a kto Ona to by mi życia brakło ;)

Tymczasem korzystając z pięknej pogody idę pojeżdzić na moto może spotkam jakieś prowokacyjnie gustownie ubrane damy i nacieszę swe oczy tym jakże pięknym normalnym widokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

a tak jakos nie interesowalam sie kto na kogo leci :D ale mowisz ze dziewice maja branie? No to ni mam szans :evil:

A swoja droga wlasnie zobaczylam ten filmik i wyobrazilam sobie obroncow tekstylnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, mnie to w sumie zwisa, ale jednak nie da się nie zauważyć, że ostatnio coraz więcej pojawia się tutaj nawiedzonych osób. Religia to głównie kwestia ducha, wszystko, co najfajniejsze z szeroko pojętej seksualności, prowokowania, erotyki, jest w niej zakazane lub jednoznacznie nieczyste. Skoro ktoś lubi żyć w nienaturalnym stanie i w dodatku uważa to za wartość, to jego rzecz, ale po co wklejać jakieś durne wersety, które wzbudzają jedynie politowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

religia to jak seks opium dla mas, ale seks przynajmniej jest rzeczywisty. w ogóle to dziewice zwykle tłumaczą swoje dziewictwo wyborem religijnym nie wiem czy to prawda tylko próba jego wytłumaczenia, popatrzcie ile tu mamy prawiczków a chyba żaden nim nie jest nim z powodów religijnych a kobiety głównie lub m.in przez to unikają seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×