Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 paź 2015, 11:49
bonsai napisał(a):Aurora88, biała czekolada, to nawet nie jest czekolada! Choć sam ją uwielbiam. :105:

:papa:

Jest masło kakaowe i cukier, czyli wszystko, co do szczęścia poczebne. Kiedyś sobie sama wyprodukuję :105:

mirunia, no już punktów przybywa znacznie wolniej. Trochę mnie serducho boli, sądzę, że też od wirusa.

"Brat" był, wziął moje zwolnienie lekarskie, co bym się nie fatygowała. Ogólnie kawusia i chill 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 27 paź 2015, 11:57
cyklopka napisał(a):Jest masło kakaowe i cukier, czyli wszystko, co do szczęścia poczebne. Kiedyś sobie sama wyprodukuję :105:

I wszystko, co jest niezdrowe. :P Wyprodukujesz sobie, gdyż farmaceutyczne masz zdolności. :uklon:

Ja lubię czekoladę gorzką (90% kakao), no i większość produktów Lindt & Sprüngli. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 paź 2015, 12:01
Ja gorzką lubię mniej niż jasne, taki mam dziecięcy gust, ale z racji unikania mleka częściej teraz jem ciemną.
Tak, masło kakaowe zamówić z hurtowni farmaceutycznej :great:
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 27 paź 2015, 12:04
cyklopka napisał(a):Tak, masło kakaowe zamówić z hurtowni farmaceutycznej :great:

No! "Masło kakaowe jest stosowane jako surowiec farmaceutyczny w recepturze aptecznej, głównie przy wytwarzaniu stałych (czopki doodbytnicze, globulki dopochwowe, pręciki docewkowe) oraz półstałych postaci leków (maści, kremy, mleczka itp.)."

I tak z tematu czekolady przeszliśmy do czopków.
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 paź 2015, 12:51
He he he, robiłam globulki na praktykach i jeszcze pokruszone draże do tego masła kakaowego, trochę różowej posypki cukrowej było :lol: Czemu mnie to nie przestaje śmieszyć.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 paź 2015, 13:51
Dzień dobry. Mam takie pytanie: czy na zamkniętym kazali Wam zdejmować kolczyki? Pytam bo jak siedziałem to jeszcze nie miałem kolczyków i nie zwracałem na to uwagi.

Spamowa wyspa

przez Wudezet 27 paź 2015, 13:57
oddział psychiatryczny w szpitalu masz na myśli? Myślę, że powinni Ci kazać je ściągnąć - takie zasady bezpieczeństwa. Ale co psychiatryk to inne reguły. U nas np. trzeba było zdawać ładowarki do gabinetu pielęgniarskiego i ładowanie telefonu tylko w nocy w ich gabinetach. Tak, żeby nikt się np. próbować nie powiesił. Ale za to w innym mieście słyszałem, że już tej reguły nei było i można było mieć ładowarki normalnie. Także co oddział to troszkę inne reguły, zależne zapewne też jaki to kolczyk jest - ocenią i Ci powiedzą co i jak - ciężko powiedzieć.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

Spamowa wyspa

przez Davin 27 paź 2015, 14:01
Wudezet napisał(a): U nas np. trzeba było zdawać ładowarki do gabinetu pielęgniarskiego i ładowanie telefonu tylko w nocy w ich gabinetach. Tak, żeby nikt się np. próbować nie powiesił.

A to da się na nich powiesić? :shock:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 paź 2015, 14:02
Wudezet napisał(a):oddział psychiatryczny w szpitalu masz na myśli? Myślę, że powinni Ci kazać je ściągnąć - takie zasady bezpieczeństwa. Ale co psychiatryk to inne reguły. U nas np. trzeba było zdawać ładowarki do gabinetu pielęgniarskiego i ładowanie telefonu tylko w nocy w ich gabinetach. Tak, żeby nikt się np. próbować nie powiesił. Ale za to w innym mieście słyszałem, że już tej reguły nei było i można było mieć ładowarki normalnie. Także co oddział to troszkę inne reguły, zależne zapewne też jaki to kolczyk jest - ocenią i Ci powiedzą co i jak - ciężko powiedzieć.

Dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie myślałem że co oddział to inne zasady. Nawet z tymi telefonami. W jednym można było mieć telefon i ładowarkę, w drugim można było mieć telefon, ale ładowarkę trzeba było oddawać pielęgniarkom, w trzecim można było mieć telefon bez aparatu i dyktafonu i też trzeba było oddawać ładowarkę pielęgniarkom, a w czwartym nie można było mieć ani telefonu, ani ładowarki.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 paź 2015, 14:02
Davin napisał(a):
Wudezet napisał(a): U nas np. trzeba było zdawać ładowarki do gabinetu pielęgniarskiego i ładowanie telefonu tylko w nocy w ich gabinetach. Tak, żeby nikt się np. próbować nie powiesił.

A to da się na nich powiesić? :shock:

Ludzie potrafią być naprawdę konstruktywni. ;)

Spamowa wyspa

przez Wudezet 27 paź 2015, 14:03
udusić, powiesić - nie łap mnie za słówka he he Tak samo nie można było mieć nawet widelców, noży to wiadomka - chleb się łyżką smarowało, masakra to była :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 paź 2015, 14:05
Wudezet napisał(a): chleb się łyżką smarowało, masakra to była :D

I tutaj właśnie znowu wychodzą różnice pomiędzy oddziałami, bo pamiętam że na jednym normalnie widelce były, a na drugim tylko łyżki. Ale rzeczywiście masakra z tym smarowaniem chleba łyżką.

Spamowa wyspa

przez Davin 27 paź 2015, 14:06
Wudezet, to nie było łapanie za słówka tylko zdziwiło mnie to, a udusić to się sam rękoma możesz.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 paź 2015, 14:07
Davin napisał(a): a udusić to się sam rękoma możesz.

To by było dosyć trudne, bo jak już się trochę poddusisz, to stracisz siłę i rozluźnisz uścisk.

Sortuj wg