Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Majkel86 26 cze 2013, 15:00
Poniedziałek i wtorek całkiem pozytywne dni, dzisiaj już jakoś tak bardziej do dupy i nerwowo ;/

Mój dzisiejszy dzień

przez Alienated 26 cze 2013, 17:19
Candy14 napisał(a):Alienated, tulasy

Candy14, thx!
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Mój dzisiejszy dzień

przez Nortt 26 cze 2013, 20:07
Ból głowy, jakby implozja do środka głowy w okolicach skroni, to najgorsze co mnie dzisiaj dopadło; poza tym, zamuła, chujowe samopoczucie i dużo lęku....
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 26 cze 2013, 20:15
Ci uw
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez KolorowaKredka 26 cze 2013, 20:31
Pimpek, myślę że na bank pogoda wszystko potęguje!
Ja dzisiaj jak zombe, ledwo na nogach stoję, zaburzenia równowagi kilka lęków, mdłości. Fuj.
KolorowaKredka

Mój dzisiejszy dzień

przez KAMKIEW 26 cze 2013, 21:14
boli mnie lewa reka....moj mozg uklada sobie historyjke i zaczyna sie jazda powoli chyba zwariuje jakos zbiera mnie na wymioty brac sedam czy przeczekac TO JEST MASAKRA a za oknem pada pada i ja tez na twarz.. :?

Mój dzisiejszy dzień

przez pimpek82 26 cze 2013, 21:31
KolorowaKredka
masakra jakaś z tym dniem,oby jutro było lepiej czego wszystkim życzę!

KAMKIEW
bierzesz Sedam doraźnie? Można tak?Mi lekarz kazał brać codziennie,ale zastanawiam się czy mogła bym brak go w razie złego samopoczucia?Tak jak np.teraz Relanium.

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 26 cze 2013, 21:38
Współczuję :-( Nie myślałeś o kupnie worka treningowego? Albo chociaż o krzyczeniu w poduchę ;-)

Ja jestem w sumie przyzwyczajony do tego, że nie wolno mi okazywać złości i nie okazuję, nawet gdy mnie zatrzęsie. Miałem kilka lat temu taki okres, że gdy byłem całkiem na osobności, to w pewien sposób odreagowywałem trochę złość, ale potem było mi jakoś głupio i w końcu znowu przestałem.

Mi coraz bardziej duszno, boli mnie szyja, ale staram się nie panikować że coś mi dolega, gorzej że jestem po zapaleniu oskrzeli i ciężko mi się ogarnąć

Nie znam obiektywnego sposobu na głupie myśli.

Teraz Ci się tak wydaje, zrelaksuj się jakoś i na pewno coś tam napiszesz. Będzie dobrze, trzymamy kciuki :-)

No i napisałem... treść zadań :pirate: . W sumie to ośmieszyłem się podwójnie, bo się okazało, że termin nie jest obowiązkowy, bardziej dla tych, co coś umieją.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez Map 26 cze 2013, 22:20
mark123 napisał(a):
Współczuję :-( Nie myślałeś o kupnie worka treningowego? Albo chociaż o krzyczeniu w poduchę ;-)

Ja jestem w sumie przyzwyczajony do tego, że nie wolno mi okazywać złości i nie okazuję, nawet gdy mnie zatrzęsie. Miałem kilka lat temu taki okres, że gdy byłem całkiem na osobności, to w pewien sposób odreagowywałem trochę złość, ale potem było mi jakoś głupio i w końcu znowu przestałem.

Mi coraz bardziej duszno, boli mnie szyja, ale staram się nie panikować że coś mi dolega, gorzej że jestem po zapaleniu oskrzeli i ciężko mi się ogarnąć

Nie znam obiektywnego sposobu na głupie myśli.

Teraz Ci się tak wydaje, zrelaksuj się jakoś i na pewno coś tam napiszesz. Będzie dobrze, trzymamy kciuki :-)

No i napisałem... treść zadań :pirate: . W sumie to ośmieszyłem się podwójnie, bo się okazało, że termin nie jest obowiązkowy, bardziej dla tych, co coś umieją.

Ale nikomu nie przywaliłeś to chyba dobrze :-) Mi przeszło teraz po gorącej kąpieli uff, oby już na całą noc.
Chyba faktycznie coś z tą pogodą skoro wszystkim dzisiaj gorzej.
Map

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 27 cze 2013, 12:50
Zaczął się jak zwykle. Nie wiem właściwie co robić? Mam ochotę poczytać/mam ciekawie zapowiadającą się książkę/, ale ciągle mam wyrzuty sumienia, że w domu tyle jest do zrobienia...
Mam zamiar sama wyjść do sklepu, bo dawno tego nie robiłam, ale na samą myśl robi mi się gorąco, czuję lęk. Może uda się??
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 cze 2013, 15:01
jasaw napisał(a):Zaczął się jak zwykle. Nie wiem właściwie co robić? Mam ochotę poczytać/mam ciekawie zapowiadającą się książkę/, ale ciągle mam wyrzuty sumienia, że w domu tyle jest do zrobienia...
Mam zamiar sama wyjść do sklepu, bo dawno tego nie robiłam, ale na samą myśl robi mi się gorąco, czuję lęk. Może uda się??

3mam kciuki tyłek z sofy i do sklepu!
Powodzenia :D

Mój dzisiejszy dzień

przez KolorowaKredka 27 cze 2013, 17:35
jasaw no jak tam? opowiadaj ;)
KolorowaKredka

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 27 cze 2013, 18:44
KolorowaKredka, bylko
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez pimpek82 27 cze 2013, 20:18
Dzisiaj super w porównaniu z tym co działo się wczoraj.Lecę bez leków.Mam tylko cały czas zawroty głowy,coś podobnego jak bym wypiła parę głębszych.Jak leżę jest ok.Chodzę jak pijana.A jak siedzę to czasami zakręci mi się mocniej i tak jak by wbijało mnie w fotel. Do tego głowa jak by czymś była ściśnięta do szyi.To trwa już od kwietnia praktycznie codziennie.Jak czymś się zajmę tego nie odczuwam.Zaczynam się bać,że mam jakieś cholerstwo na mózgu.Czy macie coś podobnego?

Sortuj wg