Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez izzie 06 mar 2012, 21:55
Vett, ejj, nie żadna głupia, nono!
Ja przez GM i LO myslałam, że jestem humanistką, byłam w klasie językowej, a poszłam na medyczny i gemanistsykę, teraz to nawet nie wiem jakim umysłem jestem! matmy nienawidzę i pewnie każda osoba tutaj jest mądrzejsza ode mnie,

Mój dzisiejszy dzień

przez Ukasz 06 mar 2012, 21:55
izzie chwalisz sie i
bardzo dobrze, ze to robisz, podziwiam:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 06 mar 2012, 21:55
Vett, :shock: u mnie matma leży :shock:
carmen1988, no to jak się spotkamy to trochę mi poopowiadasz, choć muszę się pochwalić że akurat krzyżówki genetyczne mam w małym paluszku :mrgreen:
ladywind, rozumiem. Sama najchętniej nie zadręczałabym problemami moich najbliższych... :roll:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez izzie 06 mar 2012, 21:56
Ukasz, teraz to mi głupio :oops:

Mój dzisiejszy dzień

przez Abbey 06 mar 2012, 21:56
izzie, a przybliżysz, jak wyglądają takie studia germanistyczne?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Mój dzisiejszy dzień

przez wiola249 06 mar 2012, 21:57
To samo mam- brak zrozumienia w domu, przez mamę. Sobie mogę mówić, co mi zdiagnozowali, ale oczywiście są to tylko moje i psychologa wymysły.
Teraz siedzę i zastanawiam się, czemu się za bardzo nie denerwuję przed jutrzejszym usuwaniem zęba w szpitalu. Ostatnio z ósemką to była masakra. Do czasu aż podali mi dożylnie relanium jak już się zaczęłam dusić i trząść na fotelu. Tak trochę odpłynęłam a potem chyba miałam jakieś dziwne jazdy, bo anestezjolog się na mnie dziwnie patrzył i kazał mi jeszcze posiedzieć na tym fotelu trochę i poczekać ;) Tym razem też będzie i ta cała aparatura, więc może to przeżyję :)
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 06 mar 2012, 21:59
miałam dzień wolny, miałam wizytę u lekarza, odwiedziny, kawki, obiadki, wróciłam chwilę temu sympatyczny dzień :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 06 mar 2012, 21:59
emme_4, mrauuuuu, uwielbiam krzyżówki genetyczne. Kiedyś mi się chciało uczyć, to i jakieś osiągnięcia miałam.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez ladywind 06 mar 2012, 21:59
Ukasz napisał(a):ladywind myslisz ze mama Cie rozumie?
moze niepotrzebnie sluchasz tego gadania, mnie takie gadanie czesto denerwuje, jak nie jeszcze czesciej, wtedy wychodze albo ide sobie pokrzyczec. Nawroty byc moze bardziej przygniataja tym, ze czlowiek mysli ze jesli to powrocilo, to bedzie tak w kolo. My jako chorzy zabawniej oryginalni (czekam na inne okreslenia w pozytywnym sensie:)), mam swoje swiaty i zauwazcie ze rozumiemy sie tutaj, na tym forum. I najwyrazniej nasi bliscy, znajomi czy kto tam jeszcze nie sa czlonkami tego swiata, dlatego nas nie rozumieja. Byc moze kiedys beda...

Ukasz, śwęta prawda
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Mój dzisiejszy dzień

przez Ukasz 06 mar 2012, 22:00
izzie dajesz przykład innym, niech inni tez sie chwala:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 06 mar 2012, 22:04
carmen1988, ja też je uwielbiam, gdyby tylko z tego składała się biologia... :105:
Dzisiaj mi się śniło że nagle stałam się studentką politechniki na etapie mojego chłopaka, kierunek elektrotechnika. Jakieś zajęcia, wzory z dupy wzięte, jeszcze nic nie ogarniałam, to było straszne :hide:
Ale chciałabym studiować na politechnice :105:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 06 mar 2012, 22:06
emme_4, to są studia z przyszłością, więc zapewne warto. Ja też bym poszła, gdybym miała taki ścisły umysł jak twój chłopak.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 06 mar 2012, 22:09
carmen1988, mój chłopak jest tak inteligentny... gdyby mu się tylko chciało... aż mu zazdroszczę :105:
Generalnie, jak pisałam wcześniej, jestem raczej humanem, więc przedmioty ścisłe sprawiają mi kłopot :mrgreen: ale może gdybym się przyłożyła do matmy, kto wie... :bezradny:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Mój dzisiejszy dzień

przez izzie 06 mar 2012, 22:10
Vett, ja studiowałam b. krótko gemanistykę, ponieważ wybrałam inny kierunek jako mój wiodący. Ale- na I roku jest np. historia, literatura Niemiec i krajów niemieckojęzycznych, fonetyka, emisja głosu, gramatyka praktyczna i opisowa j. niemieckiego, mówienie, pisanie, praca ze słownikiem.
Zauwazyłam, że w Polsce jak ktoś idzie na germanistykę musi znać już b. dobrze ten język, bo np. w Niemczech osoby, które zaczynają studiować inny język, to dopiero niemalże od początku uczą się wszystkiego.

Sortuj wg