Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 26 sty 2012, 14:56
Mój dzisiejszy dzień zdecydowanie zbyt aktywny jak na mnie. Wstałam o 9 (toż to środek nocy), dzwonił do mnie szef, widziałam się z koleżanką (przy okazji - dzwonienie), zamknęli mi siłownię (miałyśmy razem pójść), załatwiałam zwrot pieniędzy za karnet (znowu dzwonienie), odmówiłam na ofertę kredytu w banku - po raz kolejny :P (dzwonienie), po 12 byłam w domu, zaraz po mnie przyjechał ojciec na kawę (też dzwonienie) - i tak siedzieliśmy do teraz w trójkę z siostrą.

Na tabletkach o tej porze jeszcze spałam.

Zaznaczyłam wszystkie telefony w nawiasach, bo mam telefonofobię, wrrr :zonk:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 26 sty 2012, 15:01
ojej podziwiam Cię! ja też mam telefonofobie, i "przypadkiem" miałam wyciszony dźwięk w telefonie ;> dzwonił jeden nieznajomy numer, którego nie odebrałam, bo NIE ZAUWAŻYŁAM GO :> w końcu dźwięk był wyłączony. tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że wysyłam tyle cv dziennie, a potem nie odbieram żadnego telefonu, bo się boję. jak ja mam znaleźć pracę jak nie mogę odebrać zasranego telefonu :[

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 26 sty 2012, 15:03
pisanka, o tak, znam to. Ale powiem Ci, że ja tylko raz znalazłam pracę przy pomocy ogłoszenia i telefonu - wszystkie pozostałe załatwiłam osobiście. Tobie też proponuję, to najskuteczniejszy sposób i nie musisz martwić się obcymi telefonami. Po prostu weź plik CV w garść i przejdź się po mieście prosząc o kierownika :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 26 sty 2012, 16:05
myślałam o tym ostatnio, ale zaczęłam się zastanawiać co ja im takiego powiem :< i do jakich firm chodzić. im dłużej szukam pracy, tym bardziej oświadczam się w przekonaniu, że się do niczego kompletnie nie nadaję. hnnng

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 26 sty 2012, 23:28
No i na tej 14-tej moja aktywność się zakończyła. Resztę przeleżałam w łóżku.

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 26 sty 2012, 23:34
ja też :/ obejrzałam seriale, marnowałam czas na facebooku i przeczytałam jeden rozdział płytkiej książki. bezproduktywne spędzanie czasu. teraz siedzę i próbuję się zmobilizować by wleźć pod prysznic. i czekam, aż bardziej zachce mi się siku, wtedy się może bardziej zmobilizuje.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 sty 2012, 00:17
pisanka, Czyżbyś robiła siku pod prysznicem? :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja nie zaliczyłem kolokwium zaliczeniowego z podstaw mostownictwa, ale spokojnie bez spiny są kolejne terminy :)
Dzisiaj miałem też badanie EEG bardzo dziwne badanie....odebrałem wyniki krwi i moczu i oprócz lekko podwyższonego ALT wszystko wporządku :mrgreen: :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 27 sty 2012, 00:26
hhahahaha :D:D:D:D no pewnie! bardzo relaksująca czynność :D:D hahaha
gratulacje zaliczonego kolosa :)))

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 sty 2012, 01:12
Napisałem że NIE zaliczyłem :mrgreen: ale może jesteś z przyszłości i przewidziałaś że w następnym podejściu zdam? :105: :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez Anielica 27 sty 2012, 01:16
Bardzo ciężki, trudny do przetrwania ale zakończył się szczęśliwie :D i mogę spokojnie iść lulać :angel: :zzz:
Anielica

Mój dzisiejszy dzień

przez petra 27 sty 2012, 03:16
moj dzisiejszy dzien??? był wczoraj
petra

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 27 sty 2012, 06:44
Mój się zaczął o 5:00 poranną kawą i "dymem" z e-papierosa. Cieszy mnie perspektywa spotkania z moimi córami.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez misiek30 27 sty 2012, 10:03
Cześć, a czy nieustanny pisk w uszach to też objawa nerwicy ???? Może nie powinienem tak się wsłuchiwać bo jutro zacznę słyszeć jak mi nerki pracują ... ??

Mój dzisiejszy dzień

przez Tukaszwili 27 sty 2012, 10:22
piszczeniem w uszach to bym się nie przejmował, z reguły to nic poważnego :P mój dzień zaczynam od wyruszenia na egzamin ustny, chyba sam fakt tak mnie paraliżuje, że doskwiera mi totalne odrealnienie.

Sortuj wg