Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Kinga. 16 lip 2007, 10:50
inez3 napisał(a):Piotrek ale z drugiej strony jak przez rok siedzialam dzien w dzien w domu (przez chorobe) to mialam juz nawet siebie dosc :P taka bylam znudzona, ze juz nic mi sie nie chcialo... w koncu sie podnioslam i poszlam do pracy..

W pewnym momencie lenistwo to najcięższa praca. Najbardziej wykańczająca :twisted:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez IceMan 16 lip 2007, 10:52
Piotrek napisał(a):Tylko ekipa coś się zebrać nie może...

No jakbym sam sobie wykrakał. Kumple jak zabici nie odpowiadają. Także ponawiam zaproszenie - chętnych widzę za chwilę w Jaworze :lol:
Przyjaciel forum

przez smutna48 16 lip 2007, 11:19
Witam was ja jeszcze nie z domu z kawiarenki pisze krotko zwięźle i na temat gora za 2 tyg podłaczą mnie do cywilizacji dostaje chol...y delikatnie mowiąc porazka :cry: tęsknie za cywilizacją nudze się jak mops i to tyle pozdrawiam
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 16 lip 2007, 11:30
Zorki dzięki, ale w niektórych kwestiach naprawdę muszę nad soba popracować.

inez3 niestety jestesmy skazani na wiele malych bitew zamiast jedenj generalnej przeprawy, ale dmy radę :D

smutna48 trzymaj się, ściskam cię serdecznie

przez depresyjny86 16 lip 2007, 12:28
A ja dzisia coraz bardziej przekonuje się do tego że mój wzrok się zdnia na dzień pogarsza :cry: w dodatku strasznie oczy mnie bolą od jakiegoś czasu :cry: ,
A wczoraj problem z atakiem lęku miałem ale na szczęscie chwilowy ;)
Za godzinke musze do lekarza jechać,bo strasznie kaszel mnie bierze od kilku dni...
:cry:
I do tego jeszcze ta temperatura na dworze :cry:
:)

przez IceMan 16 lip 2007, 13:13
człowiek nerwica napisał(a):Za godzinke musze do lekarza jechać,bo strasznie kaszel mnie bierze od kilku dni...

Uuuu nie życzę Ci ani nikomu chorować w te upały
Przyjaciel forum

przez nextfriday 16 lip 2007, 13:54
Nie chciałabym zapeszać, ale....
Jakoś mi tak lżej na duszy jak Was znalazłam, bo wiem, że nie jestem sama i że nei jestem nienormlana (pewnie dobrze to zrozumiecie).
I jakoś od tych paru dni jak wchodzę na to forum to pojawia mi się uśmiech na buźce.
Jak czytam, ze da radę to opanować, wyleczyć, zaleczyć, cokolwiek - to mam wreszcie nadzieję.
A jak czytam nerwicę na wesoło- no to sorry płacze ze śmiechu, ale i dobrze rozumeim bo sama nei raz lądowałam np. na pogotowiu "za zawałem" i z przekonaniem że to juz koneic bo umieram ;)
Pozdrawiam ciepło

przez maiev 16 lip 2007, 13:56
człowiek nerwica napisał(a):mój wzrok się zdnia na dzień pogarsza Crying or Very sad w dodatku strasznie oczy mnie bolą od jakiegoś czasu

mam to samo :( to znaczy tak mi się wydawało że mi się wzrok pogarsza - ludzi na ulicy nie poznaję. po badaniach się okazało że wadę mam taką jak 3 lata temu - a widzę znaczenie gorzej. Podobno o ma "podłoże psychosomatyczne" czyli "kochana nerwica" :-| Może u ciebie jest to samo. :roll:
W taki dzień jak dziś to cieszę się że nie muszę iść do pracy, że mieszkam na wsi i mam przed domem całe stada drzew i ogólnie że nie muszę wychodzić na ten skwar. :? ;)
smutna48 - no to czekamy na Twój powrót do cywilizacji ;)

vampirek82 napisał(a):na basenik tez bym smignela, tak goraaacccccooooo......

ja też ale niestety za daleko - padłabym po drodze :smile:
mam nadzieję że szybko odzyskasz autko. :smile:
"I need a new version of me..."

przez snaefridur 16 lip 2007, 14:26
U mnie było dokładnie tak samo.Wadę mam niewielką,a widzę fatalnie.Dodam,że 3 lata temu,przed maturą byłam u kilku okulistów, w związku z bólem oczu,który nie pozwalał mi w ogóle skupić przez dłuższy czas na czymś wzroku.Okazało się,że oczy miałam naturalnie zdrowe ;].
snaefridur

przez Zorki 16 lip 2007, 14:29
To ja tak mam ze słuchem. Wg lekarzy dobry, a nigdy nie słyszę, co kto ode mnie chce ;)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez maiev 16 lip 2007, 14:32
snaefridur napisał(a):w związku z bólem oczu,który nie pozwalał mi w ogóle skupić przez dłuższy czas na czymś wzroku.

ja to głównie ze względu na to poszłam do okulisty - bo ten ból był dosyć męczący i skutecznie utrudniał mi życie. No i właśnie też wyszło, że mam tylko niewielką wadę wzroku a ten ból...to nie wiadomo skąd. Teraz wiem. ;)

kurczę! z tym słuchem to też czasem tak mam :mrgreen: ;) Ale to przydatna wada ;)
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 16 lip 2007, 15:06
Ja tak słabo widze że jak troche się oddale to małych literek na forum niewidze<małych tzn.takich którymi właśnie pisze :D >a z tym kaszlem to prawdopodobnie mam kaszel po infekcyjny i może trwać długo albo-krótko<długo np.2 miesiące,krótko-klka dni> :cry:
Kurcze oczy mnie bolą baardzo :twisted: może jakieś krople do oczu mi pomogą
:)

przez Tygryska 16 lip 2007, 15:07
nextfriday razem zawsze raźniej :D

Powiem wam tak:cieszcie się że oczy macie zdrowe.Chciałabym zeby za którymś razem mój okulista powiedziała że wada się nie pogarsza, niestety jest inaczej. I chociaż w zasadzie jestem na to przygotowana to zawsze mi smutno.Krecik ze mnie ;)

przez snaefridur 16 lip 2007, 15:16
maiev napisał(a):kurczę! z tym słuchem to też czasem tak mam Ale to przydatna wada

A już chciałam napisać,że to chyba coś z płcią męską ma wspólnego,ale wudać nie :D .
snaefridur

Sortuj wg