Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 16 cze 2007, 14:59
Dzięki dla polecających za filmy ;) Postaram się odwdzięczyć: Świadek Koronny (o polskiej mafii - wbrew pozorom dobry), Bunkier (thriller - polecam), Hipnos (thriller psychologiczny, jak coś powiem to za dużo powiem - moim zdaniem pozycja obowiązkowa), Szkoła Uczuć (wyciskacz łez, bardzo mądry i wzruszający film - kolejna pozycja obowiązkowa), Pan życia i śmierci (o nielegalnym handlarzu bronią)... to tyle :P weekend macie z głowy - ja też chyba coś dzisiaj pooglądam :mrgreen: już się wkręciłem w kinowy nastrój :D
Przyjaciel forum

przez inez3 16 cze 2007, 15:23
a ja wlasnie wrocilam ze szkoly...

rano nerwy, serce walilo, rece sie trzesly...

wkurzylam sie w koncu no i pojechalam wczesniej. przyjechalam do szkoly i mi w zasadzie wszystko przeszlo, a zaznaczam, ze mialam egzaminy... na pierwszym tak sie skupilam, ze zapomnialam ze balam sie, ze cosmi sie staie, a sami wiecie jak bylo goraco rano... ang, spoko, mam 5 na koniec, ale tak jakos myslalam o tym, ze chce juz do domu, ze sie denerwowalam, ale nie jakos tak panicznie...

a teraz wrocilam do domu i mi smutno... niby wszystko jest ok, wszedzie jezdze, wszystko robie,ale caly czas mysle o tym jak sie czuje... zabija mnie to, nie wiem skad, czemu i wogole... i az mam doła... :-|

przez Pstryk 16 cze 2007, 16:08
To skoncentruj się Kochanie na tym, co dzisiaj osiągnęłaś a nie na tym, co Ci się jeszcze złego przydarzy. Pokarz myślom kto tu rządzi ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 16 cze 2007, 16:16
inez3 napisał(a):mialam egzaminy.

inez3 napisał(a):mam 5 na konie
gratulacje i przez resztę dnia skupiaj się na osiągniętych sukcesach. Tak wiele osiągnęłaś. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Amy Lee 16 cze 2007, 18:11
Hmmm... Niby wszystko ok, dobrze się czuję, włosy sobie ufarbowała, powolutku przygotowuję się do egzaminów, ale jakoś mi smutno... Może dla tego, że kot chory? :(

Tak na prawdę to myślę tylko o tym, jak już będę po egzaminach i pojadę do mojego kumpla na jakąś wielką pizzę i oglądanie filmów.

No nic, puszczam muzykę i wracam do nauki. Źle nie będzie.

Tylko ten kot taki biedny :(
Amy Lee

przez wiatr 16 cze 2007, 18:35
Amy Lee napisał(a):No nic, puszczam muzykę i wracam do nauki.
Nic nie mów - powodzenia a co do kota , moj chadza wieczorami na ,,wojnę" a rano przychodzi albo szczęśliwy że wygrał albo pada i śpi :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez inez3 16 cze 2007, 18:44
czasami juz nie mam sily, 3 raz z tym walcze, 1 podczas brania lekow... czy ja juz z tego nigdy nie wyjde? czy ja juz zawsze bede taka ulomna? czuje sie beznadziejnie, bo zamiast sie cieszyc z tego, ze mam cudownego faceta, ktory jest ze mna mimo moich jazd, fajną pracę, wlasny samochod, znajomych, ktorzy mi zawsze pomoga i rodzicow, ktorzy tez sa ze mna to ja denerwuje sie nie wiem czym, najlepiej tobym siedziala w domu przed tv... ale juz to wszystko przeszlam 2 razy, czemu znow musze... czy ja komus krzywde zrobilam? caly czas musze zmagac sie sama ze soba, ze swoimi slabosciami... czemu to cholerstwo znow zabiera mi radosc zycia, usmiech na twarzy? powinnam juz wiedziec co mam robic zeby topokonac... niby wiem, ale nie umiem, czemu?

przez IceMan 16 cze 2007, 21:45
inez3 gratuluję :D
bethi napisał(a):To skoncentruj się Kochanie na tym, co dzisiaj osiągnęłaś a nie na tym, co Ci się jeszcze złego przydarzy.

Ano właśnie nic się złego nie przydarzy, więc nie warto skupiać się na nieistniejącym ;)
inez3 napisał(a):powinnam juz wiedziec co mam robic zeby topokonac... niby wiem, ale nie umiem, czemu?

może widzisz w tym wyzwanie, którego się boisz? ale jednego możesz być pewna - że w tym wyzwaniu nie ma porażek - nic nie tracisz... możesz najwyżej nic nie zmienić albo wygrać!
Amy Lee napisał(a):No nic, puszczam muzykę i wracam do nauki. Źle nie będzie.

Nie może ;) wygłaskaj kota żeby się poczuł lepiej :P
Przyjaciel forum

przez Werty 16 cze 2007, 23:04
Ja dzisiaj bylem na dluuugim spacerze, ale nogi bola :) Czuje sie swierzy jak nigdy :D

przez Mizer 16 cze 2007, 23:37
ja jestem sama
.

mam w ch*j alkoholu ale głupio tak samemu XD

Werty- jak nogi w tyłek wchodzą to sie o nerwicy i paleniu nie mysli. tak trzymaj.

Amy Lee- mój kot miał być castration. ale łape skaleczył i mu sie nie goi bo lata na trzech nogach za kocicami. dopóki mu sie nie zagoi nie bedzie castration.
i nie mówicie, że jestem podła. podobno oni tego nie czuja ino zew natury. a problemu jest jak toto szcza po domu....

wypiłam MALENKIEGO drina i złapałam zdrożne myśli.
jakimś cudem mam ochote na dziewczynke XDDD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 17 cze 2007, 00:15
Werty napisał(a):Ja dzisiaj bylem na dluuugim spacerze, ale nogi bola :) Czuje sie swierzy jak nigdy

Może jutro wyprowadzę rower na spacerek 8)

Mizer no comment :lol:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 17 cze 2007, 01:37
U mnie dziś:
Dzisiaj mój strach przed ludżmi sięgnął zenitu nomalnie do nikogo prawie sie nie odezwalem...bałem sie spojrzeć innym ludziom w oczy,,,potem jak miałem przerwe w zajęciach wyszłem sobie na spacerek i niestety znowu złapałem doła,zastanawiałem sie dlaczego niemoge być taki jak osoby przechodzące obok mnie. :cry: :cry: :cry:
Dlaczego całe moje życie towarzyskie jest takie c...owe,dlaczego nie mam przyjaciół,kumpli,miłości???????
Dziś usłyszałem po raz kolejny opinie na temat nieśmiałości i zgadza się z tym co o sobie wiem.tzn.dziecko nieśmiałe jest wtedy kiedy przez pierwsze 4-5lat nie ma kontaktu z rówieśnikami...moje problemy właśnie zaczely się w przedszkolu więc coś w tym jest...
:)

przez Tygryska 17 cze 2007, 09:53
Darek nie zadreczaj się, ja cię proszę.ciesz się małymi kroczkami, sukcesikami bo one sa naprawdę wazne. Idziesz do przodu chociaż to długa i wyboista droga ale idziesz. Co z psychoterapią? (jakoś mi umknęło na czym staneło)Trzymaj sie.

Ja wczoraj miałam ostatni egzamin, prawie 5 godzin. Po powrocie byłam nieprzytomna, siedziałam z koleżanką i gapiłyśmy sie bezmyslnie na głupie programy w tv.Ale się cieszę że mam juz z głowy :D
Magisterka tez jakoś idzie, mam nadzieję że niedługo skończę :D ale przez ten weekend nie robię w tym kierunku NIC, muszę odpocząć.Jadę do lubego (wreszcie!) i nawet nie chce myśleć o niczym powaznym.

przez Atkaa 17 cze 2007, 09:53
a ja mam dzisiaj urodziny i ideę do wesołego miasteczka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg