Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 06 paź 2010, 15:46
Thazek, mdleję połowę swojego życia- stąd nerwica i siedzenie w domu i nie mogę się wyleczyć..
dogomaniaczka

przez Thazek 06 paź 2010, 15:47
wovacuum, za Free to tylko Avast :( przykro mi! Ja używam ESET Nod32 jest jednym z lepszych!
Nie pozostaje Ci nic innego jak spróbować skanowania kompa Online i usunąć Wirusy!
jak to nie pomoże to przykro mi ale Format C
ps. Avast ma to do siebie że potrafi nawet klucz aktywacyjny wykryć jako Wir więc ja bym to olał! ;) już dawno go nie używałem...

[Dodane po edycji:]

dominika92, Wydaje ci się... też czasami robi mi się słabo ale wiem że i tak się nic nie stanie... po prostu nie zwracam na to uwagi...
Thazek

przez dogomaniaczka 06 paź 2010, 15:49
Thazek, nie ,nie wydaje mi się. mi się nie robi słabo. ja tracę przytomność. i nie z powodu nerwicy. nerwica jest następstwem.
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 06 paź 2010, 15:50
wovacuum napisał(a):Thazek, jakis avast-ale jest juz chyba nieaktywny!!jaki inny mogè sciàgnàc za free??

najlepsze sa eset nod 32 i kaspersky , ale sa platne ;p narazie sobie sciagnij triala na 30 dni a potem cie znajde klucz aktywacyjny ;)
jacas

przez Misiek_NL 06 paź 2010, 15:51
wovacuum, Ja mam avire jest darmowa i jest ok
Misiek_NL

przez chojrakowa 06 paź 2010, 19:06
Dwie godziny mielenia mi mózgu na papkę, wciągania przez słomkę i analizowania.
Psychiatrze chyba wstyd za ostatnią akcję, była miła, nic ciekawego ani tym samym pomocnego mi nie powiedziała, tylko bioxetin 30mg...
Terapeutka narobiła mi mętliku w głowie, strasznego. Szczególnie spraw dotyczących K. :(
Właśnie, K podobno przyjeżdża w sobotę, tak mówi.
Nic już nie wiem. NIC. :cry:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez fobia 06 paź 2010, 19:10
byłam u fryzjera :) podcięłam moje długie włosy! Dalej są długie, ale świetnie mi je pocieniowała tak ,że mam znacznie lżej na głowie :mrgreen:

Nerwy troche mniejsze,ale szczękościsk ,daje się we znaki - zęby mnie bolą :mrgreen:

przez Thazek 06 paź 2010, 19:14
fobia, też ostatnio byłem u fryzjera najbardziej mnie denerwowało jak obok fryzjerka psikała lakierem do włosów :)
myślałem że ją zabiję tam :P
zrobiłem małego irokeza i git ;)
ale i tak najbardziej denerwuje mnie myszka która się wiesza :D
Thazek

przez Agnieszka_1988 06 paź 2010, 19:16
Boski dzień.
1. Koleżanki obraziły się na mnie, bo znów je wystawiłam i nie poszłam z nimi do klubu... Co ja na to poradzę, że NIE UMIEM wyjść z domu? Jak im to wytłumaczyć... K*rwa!!!
2. Okazało się, że nie będę miała pracy, którą dostałam... Coś nie wypaliło. Hah, wszystkie marzenia poszły się j*bać.
3. A. wkurzył się na mnie i zostawił mnie samą roztrzęsioną i przerażoną. Zawiódł mnie. W teorii niby rozumiał i wspierał, a jak przyszło do praktyki to spierdo*il. Zerwałam z nim...

Chcę umrzeć. Nie czuć już lęku i niepokoju. Chyba sobie w tym pomogę... Właściwie nie zostało mi nic, co by mnie tutaj trzymało...
Agnieszka_1988

przez Thazek 06 paź 2010, 19:20
Agnieszka_1988 napisał(a):Boski dzień.

Chcę umrzeć. Nie czuć już lęku i niepokoju. Chyba sobie w tym pomogę... Właściwie nie zostało mi nic, co by mnie tutaj trzymało...

Czyś Ty na głowę upadła? Za takie słowa to Admin powinien Cię zabić zanim Ty się zabijesz! :P
Nie masz prawa tak myśleć... i pisać ! to sa gówniane powody!
Ja też przeżyłęm swoje ale Twoje powody to pikuś w porównaniu z moimi!
Pracę znajdziesz...
Powiedz koleżanką co Ci dolega i tyle! zrozumieją to fajnie nie zrozumieją to nie koleżanki w takim razie!
Zerwałaś? to nic lepiej bądź teraz sama i znajdź coś za jakiś czas jak odpoczniesz...
Thazek

przez maksinek 06 paź 2010, 19:22
Dobre rady ale ból jest:(
maksinek

przez Thazek 06 paź 2010, 19:23
maksinek, moja siostra tez ma nerwicę! i zawsze powtarza nie ma /cenzura/ że boli!
Po trupach do celu...
Thazek

przez chojrakowa 06 paź 2010, 19:29
Thazek, łatwo powiedzieć trudniej zrobić.
Czasem, jak ci łeb pęka od natłoku myśli i uczuć, a wiesz w jaki sposób można to zakończyć raz na zawsze, to samobójstwo nie wydaje się odległe i złe.
Jak mnie teraz, swoją drogą.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Thazek 06 paź 2010, 19:33
chojrakowa, a co ja mam powiedzieć? 1.Nerwica
2.Jedna zdrada 3. Druga zdrada 4. Trzecia zdrada 5.Siostra ma nerwice leczy się 6. Mama ma nerwicę leczy się 7. Tata alkoholik bo juz patrzeć nie może na nas
8.Pracuję mam kasę ale nie cieszy mnie to przez deprechę... :(
Thazek

Sortuj wg