Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Valeria 25 sie 2010, 20:20
Jakasiu
to razem bedziemy walczyc:) wyciagamy giwery i nie damy sie:) pieknie..zeby to było qwa takie proste.....
najpierw musze chyba rzucic fajki i codzienne drineczki bo to sie niezdrowe robi:(

przez TheGrengolada 25 sie 2010, 20:27
Mam głupie wrażenie nieistnienia przez ostatnie dwa miesiące. Teraz wracam dopiero do świata, to tak jakbym była w długiej podróży w puszczy i dopiero teraz wróciła do domu. To nie derealka, to nie wywołuje lęku, ale tak jakoś nieswojo mimo to.

przez jakasia 25 sie 2010, 20:29
Valeria, a jak !!!!! ;) rzucaj kochana palenie, ja się może trochę pozbieram po urlopie i walczymy !!!! a później już tylko obrona magisterki i zabieram się za zmianę pracy :D w końcu ile można w jednym miejscu pracować ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nika_44 25 sie 2010, 20:32
esprit napisał(a):Zapewne przewiałem kark. Teraz czeka mnie miesiąc leczenia. To są właśnie skutki klimatyzacji w samochodzie

Esprit, jesteś pewien, że to przewianie??? Może źle spałeś??? Spróbuj rozmasować i poćwiczyć trochę szyją, żeby porozciągać mięśnie - jeśli dasz radę oczywiście!!

[Dodane po edycji:]

Kochane, z drineczkami to nie mam problemu. Nie lubię i nic nie piję. No ale fajki.... nie potrafię z nich zrezygnować. Może nawet i nie chcę rezygnować, bo lubię palić.

przez noise 25 sie 2010, 21:17
Po prostu jestem wyczerpana, brzuch przestał boleć tylko na kilka godzin, teraz znowu napie.prza, nie mam pojęcia co zrobić... Chcę żeby to przestało, boję się, boli mnie, cała się trzęsę jak pomyślę o jutrzejszym dniu, chociaż nie ma się różnić od poprzednich... W sumie to właśnie najbardziej mnie przeraża.
noise

przez jakasia 25 sie 2010, 21:22
noise, a nie masz czegoś na uspokojenie? może chociaż melisa ? :(

przez noise 25 sie 2010, 22:09
No właśnie nie mam nic oprócz tabletek na alergie, ale to chyba zły pomysł brać kilka na raz... Wyryczałam się przed chwilą, to trochę pomogło. Czuję się jak pieprzony trup... Dobranoc, jakasia, na szczęście podczas snu nie musimy myśleć.
noise

przez Alex1963 26 sie 2010, 08:25

Kochane, z drineczkami to nie mam problemu. Nie lubię i nic nie piję. No ale fajki.... nie potrafię z nich zrezygnować. Może nawet i nie chcę rezygnować, bo lubię palić.[/quote]

A ja już miesiąc nie pale po 25 latach palenia....... Jestem z siebie dumny. Czuję tyle nowych zapachów...
Alex

przez Alex1963 26 sie 2010, 10:16
Krwiopij napisał(a):To niesamowite.Jeden dzien bez czytania smutno-strasznych historii i jestem zdrowsza o 80 proc. :D

coś w tym jest.......
Alex

przez Roberrrto 26 sie 2010, 10:17
To jak rozumieć to, że wróciłaś?
Welcome back :D
Roberrrto

przez Alex1963 26 sie 2010, 10:26
Krwiopij napisał(a):Roberrrto, uwielbiam to forum jednoczesnie go nienawidząc.Wspaniali,dobrzy ludzie tu są-oczywiscie nie wszyscy,ale przeważnie.Będę się musiala nauczyć poskromic ciekawosc i omijac szerokim lukiem dolujące posty,przynajmniej dopoki sie nie wzmocnie.
Kasowanie konta nic mi i tak nie daje-nie mogę się powstrzymac od zaglądania :P Uzależnienie w pelnej krasie.

Fajnie , że wróciłas... Lubię Cie czytać... Jestem Twoim fanem. :brawo:
Alex

przez Roberrrto 26 sie 2010, 10:32
Krwiopij napisał(a):Kasowanie konta nic mi i tak nie daje-nie mogę się powstrzymac od zaglądania :P Uzależnienie w pelnej krasie.

Jestem tu krócej niż Ty, ale objawy mam takie same... :smile:

Alex1963 napisał(a):
Fajnie , że wróciłas... Lubię Cie czytać... Jestem Twoim fanem. :brawo:

Nie sposób się z tym nie zgodzić :D
Roberrrto

przez Roberrrto 26 sie 2010, 10:48
Zenon, to przecież Ty, prawda? ;)

:D
Roberrrto

przez Roberrrto 26 sie 2010, 11:00
Oj, przepraszam Wiesławie, wybacz. Rzeczywiście, jest Zenonek, zapomniałem o nim. Błagam o wybaczenie... :oops:
Roberrrto

Sortuj wg