Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiatr 20 mar 2007, 20:23
Również przyuważyłam ,że u Ciebie Piotr coś nie gra. Wiesz doskonale, jak wiele z dawałeś nam wsparcia i nadal dajesz.
Do jasnej ciasnej Ty też jesteś człowiekiem. Kto , jak kto, Sam wiesz, że najlepiej jest wyrzucić z siebie wszystko co ugniata w środku. Nie wymagaj od Siebie zbyt wiele.
Widzę,że nie tylko ja zaczynam się martwić :cry:
"mój przyjaciel wiatr"

przez ashley 20 mar 2007, 20:38
Wiatr popieram :) Mój dzisiajszy dzień troche mnie z początku przybil, ale zakonczyl sie dobrze, siedze sobie zadowolona na lozku z laptopem i zajadam slodycze ;) :D W chwilach zalamek najlepiej dac sobie troche luzu i sprawić sobie troche przyjemności (chociaż sobie nie zaslużylam ;)
Wiatr nie smuć się, mamy siebie i razem damy rade :)
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, 20:42 przez ashley, łącznie edytowano 1 raz

przez Róża 20 mar 2007, 20:41
Mniam,zazdroszczę,ja wyjadłam wszystko co było słodkie.Podziel się przez to okienko :lol:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 20 mar 2007, 20:43
bardzo chętnie zapraszam do mnie na uczte :)

przez IceMan 20 mar 2007, 20:53
Nie martwcie... po prostu zżyłem się z całym forum... a tu ostatnio awantura w której ja uczestniczyłem w jednym temacie - kłóciłem się o kogoś, kto został obrażony przez kogoś innego. Ostro było. Trochę się przykrych rzeczy naczytałem w moją stronę. I nie tylko o mnie to było pisane. Wczoraj kolejna awantura, która zakończyła się rezygnacją jednej osoby z funkcji moderatora. I przy okazji czytania tej awanturki znów natknąłem się na chamstwo kierowane w moją stronę (od tej samej osoby z którą ja się przedtem kłóciłem). To był czysty komentarz, obgadywanie, niestety zabolało. Staram się z tego wygrzebać. W sumie miałem świetny dzień, takim prostactwem nie powinienem się przejmować, niestety to była artyleria skierowana na mnie (i nie tylko). Dla Was postaram się wygrzebać. Poza tym jestem zmęczony i chyba to razem wzięte sprawia takie niemiłe wrażenie. Ale nie przejmujcie się... czuję, że jeszcze dziś będę w formie :smile: Dziękuję za troskę i pozdrawiam serdecznie!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:58 pm ]
PS. sorki za kręcenie, ale nie chciałem po imionach i nickach (rozumiecie?).
Przyjaciel forum

przez nunus85 20 mar 2007, 21:01
wiatr napisał(a):Kochani Wy za chwileczkę myk do spania, a ja muszę przejrzeć co u Was się działo. U kochanej Roży, maiev i innych. Posiedzę sobie jeszcze Jutro zapewne popołudniu będę się starała nadrobić zaległości.

Kochany człowieku nerwico również bardzo tęskniłam za Tobą i wiesz doskonale że wierze w Ciebie .Piotr ściskam Cię mocno i tak byś na jutro był przygotowany na zajęcia lekcyjne ;) Pa do nynania. ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:01 am ]
nunus85 napisał(a):skoncze terapie najprawdopodobnij około konca maja wiec bedzie juz prawie sesja i efektywnie bede mogl sie rozgladac za czyms dopiero w wakacje...

Kochany nunus85 jak widzę to 2,5 m-cy, mam tu na myśli sesję, ktora równiez jest bardzo ważna w Twim życiu. I ten czas wykorzystasz calkowicie dla siebie by z głowa podniesioną stanąć przed ,, doktorkiem" i zdając wszystkie egzaminy. Jest to sporo czasu i świetny moment. Tak trzymaj.
Acha. Z doswiadczenia wiem, pomaga to forum, dodaje wiele sił i pewności siebie, pod warunkiem,że jesteśmy aktywni. Dzieląc się z Wszystkimi naszymi emocjami, wydażeniami jakie kazdego dnia nas czekają. A wiemy oboje bywa różnie.Każdego dnia staraj się iść małymi krokami do przodu, pamiętając by nikogo na tej drodze nie skrzywdzić. Sama tak postępuję, starając się bardzo. A jak już mi jest bardzo ciężko natychmiast wpadam na forum. Ci wszyscy ludzie doskonale mnie rozumią.Dodają mi sił bym nie zeszła z tej raz 100% wybranej drogi.Czego i Tobie z calego serca życzę, byś nigdy a to nigdy z niej nie zszedł, a kazdy dzień przynosil na twojej twarzy uśmiech. Nawet jak na początku troszeczkę niech będzie skrzywiony, ale z czasem będzie cieply, lagodny. ;)

Wiaterku - bardzo dziekuje
u mnie ta sprawa jest scisle zwiazana z choroba czyli zeby nie siedziec w domu a stawiac sobie kolejne wyzwania oraz prosta ludzka ambicja

Piotrze - mysle ze dla wiekszosci ludzi jest jasne ze mocno sie angazujesz w to forum po stronie pomocy innym
wiec popieram dziewczyny
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 20 mar 2007, 21:10
Dzięki :D Już ze mną coraz lepiej. Myślę, że co nas nie zabije, to nas wzmocni ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 20 mar 2007, 21:11
Piotrek-wiem,że to łatwo powiedzieć ale nie przejmuj się tym chamem!!!!To po prostu zwykły,podły cham który potrafi tylko i wyłącznie pisać głupoty i złe rzeczy o innych!!!!1
Ja Cie bardzo lubie i wiem,że spoko człowiek z Ciebie jest!!!
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, 21:47 przez depresyjny86, łącznie edytowano 2 razy
:)

przez Róża 20 mar 2007, 21:42
Podpisuję się pod opinią Darka.Ktoś tu miał trafny podpis,że co nas nie zabije,to będzie z tego nerwica ;) Trzymaj się Piotrek,jesteśmy z tobą,na zasadzie muszkieterów.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 20 mar 2007, 21:47
Kurcze coś dziwnie sie o Atkee martwie....bo coś na forum nie pisze...
:)

przez IceMan 20 mar 2007, 22:02
Darek, Róża - dzięki wielkie :D potraficie podnieść człowieka na duchu i chwała wam za to :D

człowiek nerwica napisał(a):Kurcze coś dziwnie sie o Atkee martwie....bo coś na forum nie pisze...

Wiesz... nie zawsze ma się czas... to tylko chyba my dwaj w tym temacie jesteśmy wiecznie online i wiecznie obecni (ja na gg jestem non stop tylko niewidoczny :P ). Może Atkaa po prostu nie ma dziś czasu. Ale dobrze by było jakby się odezwała ...
Przyjaciel forum

przez wiatr 20 mar 2007, 22:26
Przesiedziałam dość długu na forum wczoraj i dzisiaj by nadrobić zaległości. I wiem co się działo w innym temacie.Przykro mi. Ze tam tak dziwnie wyszło.Lecz ja jestem jakąś dziwną osobą, być może nie z tej planety, ale wydaje mi się lepiej wybaczyć sobie i innym, nie oceniać, gdyż coś dziwnego niedobrego i podstępnego próbuje się wkraść w nasz spokój. Spojrzeć tylko obiektywnie.Być może są ludzie potrzebujący się wyładować.Ale są oni tacy malutcy,żal mi tylko ich. Usilnie odpychają pomoc. Przyjdzie czas i sami zrozumią, że odpychają przyjaciół. Ale nic na siłę.

człowiek nerwica napisał(a):o Atkee martwie....bo coś na forum nie pisze...
i mnie niepokoi.
Kochana Atkoo jak tylko możesz daj malutki znak : : :cry:

A mój dzisiejszy dzień również był dziwny widząc dzisiaj was wychodzących z różnych dołków, natomiast kończący się dzionek uśmiecham się do was z podziwem jak odważnie sobie radzicie z przeciwnościami losu. I ta wasza wytrwałość i wiara utrzymuje moją wiarę,że dam radę i jutro stanąć twarzą w twarz z nowymi problemami jakie mnie na pewno spotkają ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Justynka 21 mar 2007, 00:09
Piotrek:
Dla Was postaram się wygrzebać. Poza tym jestem zmęczony i chyba to razem wzięte sprawia takie niemiłe wrażenie. Ale nie przejmujcie się... czuję, że jeszcze dziś będę w formie Smile

Daj sobie odpocząć facet :!: Czasem trzeba zatroszczyć się o siebie, a nie cały czas o innych hę??? ;) Na forum, widzę, jak w życiu-zdarzają się konflikty. My sobie tak tu piszemy wspierająco i jest fajnie, ale czasem być może u niektórych odezwą się niezdrowe emocje czy jakieś urazowe doświadczenia i wychodzą niefajne rzeczy :roll: Spróbuj się jakoś zdystansować może.....Piotr :P Trzymajcie się!

przez IceMan 21 mar 2007, 00:17
Wiaterek - chciałbym wybaczyć, ale kłótnia już była jakiś czas temu, obawiam się, że byłem w niej bardziej poszkodowany, niestety mimo że już milczałem na ten temat - wspomniany osobnik znów się wyżył na swój ulubiony sposób. W takim wypadku raczej nie będę się na siłę starać być dobrym.
Justynka napisał(a):Czasem trzeba zatroszczyć się o siebie, a nie cały czas o innych hę???

Ja się troszczę o siebie, ale to zostawiam dla siebie. Przecież nie będę o tym pisać na forum. W zasadzie tak jak troszczę się o siebie - takie metody doradzam innym na forum. To chyba się dobrze o siebie troszczę, prawda ?? ;)
Justynka napisał(a):niezdrowe emocje czy jakieś urazowe doświadczenia i wychodzą niefajne rzeczy

czasem tak bywa...
Przyjaciel forum

Sortuj wg