Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 21 kwi 2012, 12:39
Ale Adept nie robi tyle nacisku na uczenie sztuczek podrywu co budowanie pewnosci siebie i spokoju wewnetrznego .
Jemu nie chodzi o to, by nauczyc nas wytrychow do kobiecych serc

On chce nam dac sile woli, ab podejsc do kobiety ktora nam sie podoba i sie nie zesrac w gacie.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez bittersweet 21 kwi 2012, 13:37
bakus napisał(a):
cudak napisał(a):A ten Szablewski z filmiku Bakusa to dla mnie żenada. Tandetny jak ta paniena która poderwał. Jedyne co dobrze gadał, to o uporze i niezrażaniu sie trudnościami. To podstawa każdego sukcesu, tak samo jak pozytywne podejście 8)

A dlaczego tandetny?? Akurat on się zmagał z problemami takimi jakie my w tym momencie mamy. Brak patrtnerki, strach przed podrywem. On podrywa i odnosi sukcesy. Wy kobiety nigdy nie będziecie popierać i nigdy nie będziecie pozytywnie się wypowiadać na temat takich osób jak Mystery, Neil Strauss czy właśnie Szablewski. Dlaczego? Dlatego, że was boli fakt lub też nie potraficie się z nim pogodzić, że facet może owinąć was wokół palca metodami, które wam mogą się wydać banalne, idiotyczne. Nie zmienia to faktu, że Szablewski pomógł wielu facetom, doradził im jak podchodzić i po jakimś czasie znaleźli partnerki. Zresztą jak Mystery czy Neil. Żadna z kobiet nie wiedziała, że jest „brana” na jakieś sztuczki, może z tego względu, że to do końca nie są sztuczki(kilka zawsze jest np. aby zwiększyć atrakcyjność) tylko umiejętnośc odpowiedniego podejścia, umiejętnosć prowadzenia rozmowy.
Szablewski miał ok 200kobiet.Każda jest żałosna?? Podejrzewam, że każda by tak się o nim wypowiedziała gdyby go nie poznała przed.
Padł zarzut, żę jest to tylko umieszczanie pozytywnych podejść. Na wideo 3 było podejście jak to on sam ujął „średnie” bo faktycznie padł też ten zarzut.

Człowieku, facet miał 200 kobiet i nie jest tandetny ? Już po około 50 ;) powinien zorientować się, że ilość nie przechodzi w jakość... Zamiast 200 kobiet, to lepiej 20 głębszych relacji, kiedy emocjonalnie i intelektualnie potrafisz się z kimś porozumiesz, dzielisz z nim swój świat i przeżycia, poznajesz nie tylko ciało, ale tez mentalność, wnętrze, uczucia. Tylko ze do tego to jeszcze trzeba mieć ciekawą mentalność i wnętrze....

A jeśli chodzi o te sztuczki, którymi on owija sobie kobiety wokół palca ... ha ha ha... każda kobietka z jako takim doświadczeniem doskonale zdaje sobie sprawę, że jak koleś kupuje jej drinki, odciąga od towarzystwa, maca, to nie po to, żeby potem grzecznie się pożegnać przed drzwiami pokoju. Po prostu ona tez miała na to ochotę i nic w tym złego, dlatego mu na to wszystko pozwoliła. A nie dlatego, że on ją "nabrał" na swoje sztuczki. Bo te sztuczki to akurat są dość znane i cokolwiek banalne, nic nadzwyczajnego.

I to eksponowanie przez Szablewskiego ilości i łatwości jego podbojów trąci właśnie taka podstawówką, kiedy chłopcy opowiadają o swoich erotycznych doświadczeniach, w większości wyssanych z palca. Mój kumpel kiedyś fajnie utrącił kolesia, który tak zaczął - ze o takich sprawach to rozpowiada albo zboczeniec, albo gówniarz.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ajajaj89 21 kwi 2012, 14:24
Nie no wiadomo, ze jezeli facet stawia podrywanie dziewczyn jako swoja prace i glowny punkt w zyciu to jest z nim cos nie tak.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MadGregor 21 kwi 2012, 14:41
A czy Wy też jesteście zazdrośni o każdą piękna dziewczynę jaką spotkacie (nawet nieznajomą). Ja sobie wyobrażam, że na bank ma ona ogromne powodzenie i wcale się nie opiera. A przecież to mógłbym być ja, gdyby nie była "naruszona" ;D
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez bakus 21 kwi 2012, 21:31
No akurat po 30 roku życia, po X-ach koszy jakie dostał postanowił, że zacznie czytać i zagłębiać się w poradniki o uwodzeniu kobiet. Masz mu za złe, że odnosi sukcesy?? Wcześniej chodził do psychologów, psychiatrów. I co mu to dało?? Nic. Zapewne też czytał "czekaj na tą jedyną, jakaś się trafi". Podobnie zresztą jak człowiek nerwica(wybacz kolego, ale przyszedłeś mi do głowy bo Cię z forum najbardziej kojarzę. Uwierz, że ten typ był w identycznej sytuacji co ty), chodzi(ł) od 2002 jak gdzieś mi umsknęło i od 10 lat stoi w miejscu. Dalej będziesz mu wmawiać, że jest fajny i na pewno kogoś pozna?? Albo, że nie wiesz dlaczego nikogo nie ma bo jest taki fajny??
cudak napisał(a):Człowieku, facet miał 200 kobiet i nie jest tandetny ? Już po około 50 powinien zorientować się, że ilość nie przechodzi w jakość...

To że tobie się wydaje, że ilość nie przechodzi w jakość nie znaczy, że tak jest. To tylko twój osobisty pogląd i nie będziesz wmawiać, że jest dobry czy nie dobry tylko dla tego, że tobie wydaje się słuszny. Jest wiele sytuacji, że człowiek nie ma czasu na stały związek, bo jest zawalony pracą czy kariera. A seksu odmawiać sobie nie chce, to podrywa panny i uprawia z nimi seks. Niewątpliwie jak będzie chcieć mieć żonę, dziecko to ją znajdzie i utrzyma związek. Teraz tak, wcześniej o tym jak sam stwierdził marzył i dostawał kosze. Cóż, wasza wina. Paradoksalnie to wygląda bo i tak źle i tak nie dobrze. On chciał to wy kobiety go odrzucałyście, teraz on żyje jak chce, ma seks i kobiety to wam też to nie odpowiada.
cudak napisał(a):A jeśli chodzi o te sztuczki, którymi on owija sobie kobiety wokół palca ... ha ha ha... każda kobietka z jako takim doświadczeniem doskonale zdaje sobie sprawę, że jak koleś kupuje jej drinki, odciąga od towarzystwa, maca, to nie po to, żeby potem grzecznie się pożegnać przed drzwiami pokoju. Po prostu ona tez miała na to ochotę i nic w tym złego, dlatego mu na to wszystko pozwoliła. A nie dlatego, że on ją "nabrał" na swoje sztuczki. Bo te sztuczki to akurat są dość znane i cokolwiek banalne, nic nadzwyczajnego

Nie masz pojęcia o czym mówisz. Sztuka PUA polega na tym, że ty nie masz pojęcia, że jesteś podrywana, po drugie nie ma mowy o macaniu tylko o budowaniu(w pewnym etapie) kontaktu fizycznego poprzez np. czytanie z rąk, żółwiki, czy przybijanie piątek. Stawianie drinków nic nie znaczy, zresztą rzadko jest to stosowane.
Ona miała na to ochotę bo on sprawił swoim zachowaniem, że wzbudził w niej zainteresowanie i chęć bliższego kontaktu. A nie dlatego, że od początku by się zgodziła z nim macać i całować. Zainteresował ją sobą.
cudak napisał(a):I to eksponowanie przez Szablewskiego ilości i łatwości jego podbojów trąci właśnie taka podstawówką, kiedy chłopcy opowiadają o swoich erotycznych doświadczeniach, w większości wyssanych z palca. Mój kumpel kiedyś fajnie utrącił kolesia, który tak zaczął - ze o takich sprawach to rozpowiada albo zboczeniec, albo gówniarz.

Znowu się nie zgadzam. Jest znaczna różnica pomiędzy typem co się przechwala jak to on nie potrafi podrywać a facetem, który założył stronę po to by przychodziły tam osoby tylko takie, którym problem z kobietami doskwiera. Robi to dla tych co chcą to oglądać a nie pokazuje jaki jest zajebisty. Nie potrzebuje komplementów by znać swoją wartość. Nikt nie chce kota w worku kupować, dlatego pokazuje jak to wygląda, jakie odnosi sukcesy, między innymi by zmotywować do działania, by pokazać, że można ze stereotypowego informatyka stać się pewnym siebie nie mającym problemów z kobietami facetem.
Oczywiście, że Ci się to nie podoba i nie uwierzysz w to co on mówi ale nie wiem dlaczego on jest tandetny. Jego rady są tandetne, a twoje nie są tandetne oraz innych osób na tym forum, też nie są tandetne. Fakt faktem, że pomógł wielu faceta, którzy są teraz w szczęśliwych związkach. W przeciwieństwie do idiotów psychologów albo pustackich tekstów „bądź sobą ta jedyna sama się znajdzie” co jest debilizmem, on pomaga przełamać strach, daje praktyczne rady. Wy każecie zagadać do kobiet?? No tak. On też. Co w jego radzie jest tandetnego a waszych wspaniałego?? On pokazuje jak zagadać i jak odnosić sukcesy… to już jest ten zły. Skoro jesteś taka, że oceniasz tego człowieka źle to może sama udziel nam sprawdzonej rady jak znaleźć tą jedyną. Bo ja akurat chciałbym znaleźć tą jedyną. A od rad „czekaj sama się pojawi”, „bądź sobą na pewno jakaś isę znajdzie”, „Jesteś fajny na pewno kogoś poznasz” chce mi się rzygać. Są gówno warte. A osoby co takich rad słuchają i wierzą w nie kończą jako 70 letni prawiczkowie, jesteś w stanie ich przeprosić za rady, których posłuchali a nie były nic warte??
Zresztą polecam film Hitch, bardzo udanie obrazuje idee PUA.
Gregg1991 napisał(a):A czy Wy też jesteście zazdrośni o każdą piękna dziewczynę jaką spotkacie (nawet nieznajomą). Ja sobie wyobrażam, że na bank ma ona ogromne powodzenie i wcale się nie opiera. A przecież to mógłbym być ja, gdyby nie była "naruszona" ;D
Ja mam żal do siebie, że się nie odezwałem bo strach mnie paraliżował :/

-- So kwi 21, 2012 10:00 pm --

ajajaj89 napisał(a):Ale Adept nie robi tyle nacisku na uczenie sztuczek podrywu co budowanie pewnosci siebie i spokoju wewnetrznego .
Jemu nie chodzi o to, by nauczyc nas wytrychow do kobiecych serc

On chce nam dac sile woli, ab podejsc do kobiety ktora nam sie podoba i sie nie zesrac w gacie.

Prawda. Miałem akurat bardziej na myśli Mystery'ego. On jest uznawany za mistrza nad mistrzami.
Powiedział kiedyś bardzo fajne zdanie, pod którym się podpiszę również i moja skromna osoba.
"Jeżeli dana osoba opowie jedną interesującą rzecz to znaczy,ze opowiedział interesującą rzecz, jeżeli natomiast opowie 10 interesujących rzeczy to znaczy, że on jest intresujący."
On akurat jest iluzjonistą więc nie ma co się dziwić, że wzbudza zainteresowanie jak pokazuje sztuczki.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Sorrow 21 kwi 2012, 22:42
Jak czytam materiały PUA to mi się odechciewa.

przez bakus 21 kwi 2012, 22:48
Dlaczego??
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez ajajaj89 21 kwi 2012, 22:56
Dobra chlopaki a moze tak z praktyczniejszej beczki.

Kobiete jakoś trzeba poznać. Tylko jak?

Mi np najlatwiej poznaje sie dziewczyny na wyjazdach grupowych

Polecam - dziewczyny sa nastawione na tak, otwarte, zreszta wiadomo ze jada nie tylko pozwiedzac :)

-- 21 kwi 2012, 21:58 --

Juz nie mowiac o tym ze na takim wyjezdzie masz kilka dni neutralnego zapoznawania sie. dla mnie to jest chyba jedna z najnaj opcji do znalezienia dziewczyny. Minus tej metody jest taki ze nie da sie duzo jezdzic bo nie ma czasu i kasy. tak moze max 3 wycieczki na rok to pociagne , ale wiecej to nie.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez shinobi 21 kwi 2012, 23:03
ajajaj89, myślę, że Twoje powodzenie u kobiet znacznie by wzrosło, jeśli przestałbyś odbierać je (kobiety), jako coś ciepłego, co ma się Tobą zainteresować, a później dać się wydymać.

przez ajajaj89 21 kwi 2012, 23:07
Czy ja pisalem cos o dymaniu?

-- 21 kwi 2012, 22:08 --

Znowu nagminne myślenie naszego spoleczenstwa: chlopak zapoznaje sie z dziewczyna --> chce ja wydymac.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Sorrow 21 kwi 2012, 23:26
bakus napisał(a):Dlaczego??

Bo kobiety i związki jak opisane w spostrzeżeniach PUA zwyczajnie nie są dla mnie atrakcyjne.

przez bakus 22 kwi 2012, 00:07
Sorrow a jakie są to kobiety wg PUA??

ajajaj89 mi też właśnie najłatwiej. Prawdę mówiąc bardzo łątwo nawiązuje znajomości wtedy.
Możesz mi powiedzieć jak ty „łapiesz” się na takie grupowe wyjazdy i o co w nich chodzi??

Pozdrawiam.

przez Sorrow 22 kwi 2012, 01:01
bakus napisał(a):Sorrow a jakie są to kobiety wg PUA??

No, jak czytam o instynktach, schematach, shit testach, automatycznych i nieświadomych zachowaniach, to na serio, Ja dziękuję, wolę randkę z Rosie Palms i jej pięcioma córkami.

przez bittersweet 22 kwi 2012, 01:09
bakus,

po przeczytaniu Twojej sążnistej wypowiedzi wyłowiłam z niej kilka wątków.
Po pierwsze uogólniasz i emocjonujesz się, co nikomu w niczym nie pomaga. Nie rozumiem za bardzo, po co piszesz na tym forum, skoro psycholodzy to idioci a forumowicze udzielają gówno wartych rad /cytuje z Twojego postu/. Ja np nigdy nikomu nie udzieliłam rady, że ma ''czekać na ta jedyną sama sie pojawi", więc nie mam za co przepraszać, do czego nawołujesz. Tak samo niczego nie wmawiałam Człowiekowi - nerwicy.
Po drugie sprawdzoną poradę dot. kobiet dałam już przedtem, widocznie niepotrzebnie, skoro do Ciebie nie dotarła.
Po trzecie jeśli tak jesteś zachwycony PUA, to o co chodzi ? Masz rozwiązanie swojego problemu, to na co czekasz?

I ostatnia sprawa: jeśli zwracasz się do kobiety lub kobiet, staraj się używać zaimków osobowych pisanych duża literą /Ty, Twój, Wy/. Inaczej świadomie lub nieświadomie komunikujesz brak szacunku.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg