Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 09 paź 2012, 14:47
djkocyk, chodzimy oboje... :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez djkocyk 09 paź 2012, 14:50
No ale napisałaś "poki co to my tego mamuta targamy do jaskini bo wy uzalacie sie nad soba". Myślałem że masz na myśli wszystkich facetów...

przez wiejskifilozof 09 paź 2012, 14:59
Ja obiecałem, tak zrobiłem pytałem dziś psycholog i psychiatrę o wizytę u prostytutek , nie polecają .Za to , powiedziałem , dla psychiatry ,że ma ładne ciało , a psycholog by mi siadła na kolana .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 09 paź 2012, 15:01
detektywmonk, miałeś też zapytać jakie masz szanse na normalny związek.
bo co do prostytutek to wiadomo że taka będzie odpowiedź, poprawna politycznie.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 09 paź 2012, 15:23
djkocyk, mam na mysli facetow w tym watku, ktorzy wyszukuja 100 powodow zeby sie nie zmienic ;) Wszyscy faceci nie sa tacy sami.. gdybym tak myslala nigdy nie weszlabym w nowy zwiazek po moich wczesniejszych doswiadczeniach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez skalamax 09 paź 2012, 15:23
Detektywmonk, na miejscu psycholożki i psychiatry poczułabym się potraktowana instrumentalnie.
A one jak zareagowały?
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez djkocyk 09 paź 2012, 15:29
Candy14 napisał(a):djkocyk, mam na mysli facetow w tym watku, ktorzy wyszukuja 100 powodow zeby sie nie zmienic ;) Wszyscy faceci nie sa tacy sami.. gdybym tak myslala nigdy nie weszlabym w nowy zwiazek po moich wczesniejszych doswiadczeniach

Ja chętnie bym w sobie coś zmienił ale tak jak napisałem nawet nie wiem co... Poza tym zdanie mam podobne do bakusa - pewnych cech w sobie nie da się zmienić. Ja np. jestem introwertykiem i wiem, że nie stanę się ekstrawertykiem.

przez wiejskifilozof 09 paź 2012, 15:29
Też , pytałem kazały szukać .Może coś się trafi .

-- 09 paź 2012, 15:30 --

skalamax napisał(a):Detektywmonk, na miejscu psycholożki i psychiatry poczułabym się potraktowana instrumentalnie.
A one jak zareagowały?

Są to tego przyzwyczajone , psychiatra mówiła ,że mówię jej rzeczy, które inny bał by się powiedzieć .

przez inbvo 09 paź 2012, 15:35
detektywmonk,

Też , pytałem kazały szukać .Może coś się trafi .
tak Ci powiedziała?

przez carlosbueno 09 paź 2012, 15:38
Candy14 napisał(a):djkocyk, mam na mysli facetow w tym watku, ktorzy wyszukuja 100 powodow zeby sie nie zmienic ;) Wszyscy faceci nie sa tacy sami.. gdybym tak myslala nigdy nie weszlabym w nowy zwiazek po moich wczesniejszych doswiadczeniach

no raczej w tym wątku normalnych facetów nie znajdziesz jak by byli to by do tego wątku nie zaglądali, pisywali chyba że jakiś ktoś w miarę normalny np. Pitu(poinformowany) tu wejdzie żeby ponabijać się z innych.
Największy Forumowy Maruda

przez Sorrow 09 paź 2012, 15:38
cudak napisał(a):
P.S. z mojego doświadczenia wynika, że faceci, którzy sprzątają, zmywają, odkurzają itp. są zwykle samotni. A czarusie, po których nie można by się spodziewać żadnej pomocy w domu mają powodzenie. Macho raczej nie lata ze ścierką i odkurzaczem...

Nie zgadzam sie, często jak kobiety chcą sie ustabilizować, założyć rodzinę, to szukają w tym celu własnie takiego ciepłego faceta. Zresztą kolesie robią to samo, w myśl zasady : mężczyzna ogląda sie za kobietą w czerwonej sukience, a żeni z tą w szarej 8)

Ja się oglądam za tymi w szarych :P .

skalamax napisał(a):Carlos, owszem. Ale mnie nie chodzi teraz tylko o wysokość zarobków. Na pieniądzach świat się nie kończy. Chodzi o to, by wspólnie budować, by marzyć, rozwijać się, czynić starania, by nasze życie było każdego dnia lepsze. Chciałabym, żeby mój mąż był wzorem dla mojego syna, by był jego idolem, by młody był dumny, że ma takiego fantastycznego tatę.

A skąd wiesz, że nie jest? No i zdajesz sobie sprawę z tego, że wrażliwość jest wrodzona? Jak masz wrażliwego syna, to ją po kimś odziedziczył. I mniej wrażliwy się nie stanie. Co najwyżej może nauczyć się jak uczynić z tej wrażliwości swój atut a to się nie stanie jak zamiast go zaakceptować i pokierować ktoś będzie na siłę próbował z niego zrobić twardziela.

skalamax napisał(a):Kasa jest ważna. Ale nie najważniejsza. Facet ma szansę wykazać się na różnych polach. I chyba chodzi o to, by kobieta miała PEWNOŚĆ, że może się czuć z nim bezpieczna, by facet jej imponował, by jej bronił i by ją chronił.

Aha, świetne. I tak ma być tylko dlatego, że urodził się z określonym zestawem genitaliów.

skalamax napisał(a):Dawniej facet musiał wykazać się sprawnością fizyczną, żeby zadbać o swoją kobietę i potomstwo. Dziś, w erze rozbuchanej ekonomii, wymaga się od mężczyzn głównie zaradności finansowej, bo to nie od dzidy, lecz od ilości posiadanych pieniędzy zależy w dużej mierze jakość życia rodziny. Ale też nie rozgrzeszam facetów, którzy machają złotą kartą kredytową w sklepie, a żona z dzieckiem idą trzy metry za nim, żeby on miał wystarczająco dużo przestrzeni do lansowania się. (Przerysowuję, ale to celowe).
O co mi tak naprawdę chodzi u tych facetów?

Na czym w ogóle polega ta zaradność finansowa?

skalamax napisał(a):Cholera, miejcie jaja, panowie. Bądźcie odpowiedzialni.
Czytajcie książki, kształćcie się, dbajcie o rodzinę, snujcie marzenia i czujcie się pewni siebie. Kochajcie, budujcie i żyjcie pełną piersią, tuląc do niej swoje stadło.

Czemu człowiek niby miałby czuć się pewny siebie?

przez Candy14 09 paź 2012, 15:38
Ja np. jestem introwertykiem i wiem, że nie stanę się ekstrawertykiem.

I sie nie zmieniaj tylko wydobadz dobre cechy introwertyka ( Cechuje go spokój i opanowanie. Zanim coś zrobi, dobrze się nad tym zastanowi. Jest świetnym rozmówcą: nie przerywa, wysłucha w skupieniu i do końca. Jego tryb życia jest bardzo uporządkowany. Można na nim polegać, ponieważ zawsze wywiązuje się ze swych zobowiązań, a przy tym jest sumienny.)
Marzenie kazdej kobiety :105:

przez Sorrow 09 paź 2012, 15:42
Candy14 napisał(a):
Ja np. jestem introwertykiem i wiem, że nie stanę się ekstrawertykiem.

I sie nie zmieniaj tylko wydobadz dobre cechy introwertyka ( Cechuje go spokój i opanowanie. Zanim coś zrobi, dobrze się nad tym zastanowi. Jest świetnym rozmówcą: nie przerywa, wysłucha w skupieniu i do końca. Jego tryb życia jest bardzo uporządkowany. Można na nim polegać, ponieważ zawsze wywiązuje się ze swych zobowiązań, a przy tym jest sumienny.)

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy to jest tak, że jest się introwertykiem z całym dobrodziejstwem inwentarza czy np. nie ma tak, że ogólnie rzecz biorąc ma się określony zestaw cech które jako całość budują tą osobowość. I może być np. tak, że ktoś ma pół tony wad introwertyka i trochę wad ekstrawertyka.

przez inbvo 09 paź 2012, 15:45
Candy14,

dobre cechy introwertyka ( Cechuje go spokój i opanowanie. Zanim coś zrobi, dobrze się nad tym zastanowi. Jest świetnym rozmówcą: nie przerywa, wysłucha w skupieniu i do końca. Jego tryb życia jest bardzo uporządkowany. Można na nim polegać, ponieważ zawsze wywiązuje się ze swych zobowiązań, a przy tym jest sumienny.)
Ty wszystko potrafisz widzieć w jasnych barwach. jak to robisz? ;)

Sortuj wg