Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez PoznacSiebie 04 lip 2012, 12:47
Detektyw mieszkasz na ścianie wschodniej

carlosbueno, dobijają mnie takie określenia :D
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez *Wiola* 04 lip 2012, 12:48
LucP84, Pisał ,że go nie stać na wyjazdy poza miejsce zamieszkania, no i faktycznie tu się z nim zgodzę ,że z 600 złotymi renty to za wiele nie zwojuje. Niemniej nie wierzę ,że w Łosicach żyją same bogobojne kobitki, które to seksu przed ślubem nie uprawiają ;)
Moderator

przez kafka 04 lip 2012, 12:49
panny zakochane w Jezusie

:mrgreen:
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 04 lip 2012, 12:56
PoznacSiebie napisał(a):
Detektyw mieszkasz na ścianie wschodniej

carlosbueno, dobijają mnie takie określenia :D

nie dosłownie oczywiście. Ale z opowiadań znajomych to tam wszystkie miasteczka, wsie są wyludnione zostali głównie starcy i ewentualnie kobiety z dziećmi których faceci tyrają za granicą i Detektyw powinien uderzyć do nich jeśli naprawdę nie ma innych ciekawych.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 04 lip 2012, 13:01
*Wiola* napisał(a):LucP84, Pisał ,że go nie stać na wyjazdy poza miejsce zamieszkania, no i faktycznie tu się z nim zgodzę ,że z 600 złotymi renty to za wiele nie zwojuje. Niemniej nie wierzę ,że w Łosicach żyją same bogobojne kobitki, które to seksu przed ślubem nie uprawiają ;)
No ale to wtedy się spotyka rzadziej, ja się przez 3 lata jakieś 25 razy spotkałem z dziewczyną jak byłem w związku na odległość, zazwyczaj spotkania po 2-3 dni, na początku jednodniowe, a z kasą miałem i mam chyba gorzej, bo dochody bardzo nieregularnie i niskie, a on ma te 600 zł ale stale.
LucP84

przez Kiya 04 lip 2012, 14:00
Poza tym nikt nie mówi, że musi jechać przez pół Polski :roll: PKSem do najbliższej większej wiochy i na podryw :twisted:

carlosbueno, :hide:

LucP84, jakbyś był ochroniarzem, to faktycznie śledziłbyś ludzi, więc może i lęki by Ci przeszły, skoro odczucia byłyby uzasadnione :twisted: Poza tym zawsze pozostaje monitoring.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez inbvo 04 lip 2012, 14:41
detektywmonk napisał(a):Nie mogę iść , do pracy, bo mam całkowitą niezdolność do pracy . A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu .Tylko w moim mieście , żadna , na to nie idzie .Tu , jest konserwatywne społeczeństwo ,albo ślub , albo nic .
Z jakiego powodu całkowitą niezdolność? Do KAŻDEJ? To jest prawie niemożliwe. Można być niezdolnym np. do pracy stricte fizycznej, ale nie jest łatwo zostać niezdolnym w ogóle. Znam przypadek człowieka niebezpiecznego, psychicznie chorego który był w psychiatryku, ma halucynacje, ale dalej pracuje i to na stanowisku związanym z elektryką...

Stwierdzenie niezdolności do pracy to chyba tylko formalność dla ZUS i do renty- wydaje mi się że możesz to odkręcić u lekarza.

Ale masz prawo do pracy np. na umowę o dzieło, ale do pewnej kwoty dochodu chyba nawet na etat, ewentualnie szukaj na czarno... nieraz tak się nawet lepiej zarobi zarobki na czarno + renta daje to niezły wynik. Chyba że sam uważasz że nie dasz rady pracować, to inna sprawa
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez gdzie idziesz? 04 lip 2012, 14:47
inbvo napisał(a):Można być niezdolnym np. do pracy stricte fizycznej, ale nie jest łatwo zostać niezdolnym w ogóle. Znam przypadek człowieka niebezpiecznego, psychicznie chorego który był w psychiatryku, ma halucynacje, ale dalej pracuje i to na stanowisku związanym z elektryką...

Można być niezdolnym w ogóle. Np. schizofrenikiem - to daje prawo do niezdolności. A to, że kogoś znasz i że się jeszcze nie podłączył do prądu... Schizofrenik, który ma stwierdzoną całkowitą niezdolność też może być zdolny, gdyby mu spluwę przystawić do skroni, pewnie poszedłby do pracy pomimo orzeczonej całkowitej niezdolności... Są różne przypadki, takie przypadki że garbaty garbatego kładzie na łopatki. Widać Twój znajomy mimo wszystko ma wielkie cojones.

przez LucP84 04 lip 2012, 14:51
Z tą niezdolnością to myślę z takim całkowitym odkręcaniem to też nie ma sensu, no bo jak detektywmonk ma te 600 zł, ale pewne, to jakby stracił rentę i pracował za jakiś 1000 zł, a do tego ponosił koszty dojazdu jeszcze, to wcale lepiej na tym nie wyjdzie. Nie orientuję się dokładnie z tymi przepisami jak jest, ale to by on musiał to szczegółowo i pragmatycznie rozważyć. Najlepiej właśnie gdzieś bardziej dorobić do tej renty.
LucP84

przez carlosbueno 04 lip 2012, 14:57
moja kuzynka ma na schizofrenie rentę i dorabia w szpitalu sprzątając chyba legalnie choć piorun wie.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 04 lip 2012, 15:01
gdzie idziesz? napisał(a):Można być niezdolnym w ogóle.
Nie wątpię że tak może być w papierach. Ale trzeba odróżnić niezdolnych "urzędowo" i "faktycznie". Bo na papierze to jest i wielu bezrobotnych którzy mają pracę... Ciekawe jak detektywmonk jest niezdolny? Ci drudzy mają najlepiej bo masz rentę i możesz pracować "na czarno"- lepiej wyjdziesz niż legalnie. Gorzej jak się naprawdę nie jest zdolnym do żadnej pracy- ale wydaje mi się że naprawdę niezdolny do ŻADNEJ pracy to rzadki przypadek.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 04 lip 2012, 15:04
LucP84, jakbyś był ochroniarzem, to faktycznie śledziłbyś ludzi,

i do mikrofalowki ich! :D

Można być niezdolnym w ogóle. Np. schizofrenikiem - to daje prawo do niezdolności.

Jezeli ktos chce byc niezdolny to jak najbardziej daje. Mozna tez sie leczyc i funkcjonowac normalnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez LucP84 04 lip 2012, 15:19
Candy14 napisał(a):
LucP84, jakbyś był ochroniarzem, to faktycznie śledziłbyś ludzi,

i do mikrofalowki ich! :D
Są już takie specjalne mikrofalówki:
http://nauka.polter.pl/Bron-mikrofalowa-USA-w5495
:mrgreen:
LucP84

przez Badziak 04 lip 2012, 16:27
Detektywmonk już wielokrotnie pisał na forum, że jest niepełnosprawny umysłowo w znacznym stopniu - ma to stwierdzone. Więc pewnie stąd całkowita niezdolność do pracy.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg